Jump to content
ianiovski

Въпрос за газ и ускорение

Recommended Posts

Става на въпрос за Honda Concerto вчера се прибирах от Русе и вече 30 км преди Враца,беше ми останало малко газ в бутилката (но колата си ускоряваше прилично).Викам си аз дай да заредя още за 5 лв за всеки случай,заредих си аз и вървежа на колата ми се промени доста от 90 до 100 км/ч имах чувството че цяла вечност ускорявам,така преди 2 седмици ми се беше случило пак същото като бях заредил от ЕКо в Русе.Въпросното зареждане когато се бях прибирал от Русе беше в Борован под Петрола няква измислена газ станция . Та се чудя дали газта е боклучива или има някъв проблем от газовата уредба !!! а и още 1 въпрос газовата бутилка ми е за 40 литра а тя се препълва на 25 литра (започва да бучи ) :dry: :dry: :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни си газовия филтър,най вероятно си заредил кофти газ,ако не си го сменял скоро го смени,5 лв беше едно време когато карах на газ.Може да погледнеш и тръбите към филтъра-и там се натрупват боклуци и не пуска достатъчно.Ако има трябва да се продухат.Дано съм помогнал !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бутилката по принцип събира с 10 литра по-малко заради разширението на газта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен след зареждане на ЕКО ми се случвяха разни невървевжи и вече ги избягвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че бучи не означава че е пълна. Пълна е когато спират да се въртят цифрите на колонката !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...