Jump to content
kras3n

Слагане на плазмен километраж

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Има тема,как точно се слагат,обаче не бих се наел да го правя,и за това,ако има някой от Варна,който би ми помогнал да го сложим,ще съм благодарен.Просто ме е страх да не объркам нещо и да не го прецакам.За това някой,ако има такъв километраж и знае как се слага,нека пише 1 Л.С. да се видим,и за двамата удобно време и да го сложим,а почерпката от мен :hondarulez:.

Редактирано от kras3n

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете тука, че и на мен ми трябва малко инфо как се махат стрелките (например, за да сложа светещи) че ме е страх да ги бутна да не стане нещо на жилото. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража,си го сложих сам.Отне ми към 1:30мин,но си заслужаваше.Скоро снимки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги както съм чел и по други теми не сваляйте стрелките, че става страшно. Аз слагах такъв километраж на сивик англичанка 5 ген. и само изглежда сложно. Просто трябва да внимавате да не откачите стрелките. Километражите са достатъчно еластични и се слагат и без да се свалят стрелките. Ако има проблеми пишете ЛС за помощ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав е колегата,само страшно излгежда.Няма нужда да се вадят стрелките,но колегата иска да сменя стрелките и при него ще е страшно вече,докато за плазмения километраж,правиш стъпка по стъпка и си готов,имаш страхотен чисто нов прекрасно светещ километраж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи казаха ми един страхотен начин за връщане на стрелките в изходна позиция. Ако колегата иска да пробва бих споделил, но не съм го пробвал и не гарантира, че ще стане!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите плазмички идват чак на 6 юли нямам търпение ще видим какво ще стане :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

плазмите само се огъват леко и се слагат така,че стрелките да минат през дупките нежно,внимателно :) и после по обратния ред,няма страшно но трябва да се внимава все пак.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си апарата в колата,но забравих да ги снимам.Тези дни ще постна снимките да видите как изглежда сложен и светещ.Иначе има специална тема снимка по снимка,как точно се слага.Аз от тях снимки гледах и го слагах.Стъпка по стъпка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте малко инфо за тези километражчета..: от каде ги взимате, за колко парици и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дайте малко инфо за тези километражчета..: от каде ги взимате, за колко парици и т.н.

Еми аз моите съм ги поръчал от ebay USA, за 23$ ще ми ги донесат познати гора :newbie: Редактирано от edimen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте малко инфо за тези километражчета..: от каде ги взимате, за колко парици и т.н.

Еми аз моите съм ги поръчал от ebay USA, за 23$ ще ми ги донесат познати гора :P
А за мен можеш ли да вземеш? Ше Почерпя д'ге :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража се пробвах да го снимам,обаче всичко се замазва,а пък със светкавица не се виждат цветовете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...