Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

Ако има желаещи за едно кафенце за събота на "Лас Вегаса" или за "Шатричката"да пише!Ще съм в Зарата до 20:30 часа.Поздрави :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да ти кажа ,честно аз мисля да ходя на събора ама.. обаче без там да се записвам на хотелите парадните обиколки и т.н. ,че тъкмо когато е срещата предния ден ще се връщам от моренце и няма да има финанси ама примерно в съботният ден може да отскоча да погледам другите до колкото разбрах входа ще е 5 кинта :) пък и то моята каруца изобщо няма кво да и се позказва тя нищо няма по нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз честно казано се отказах вече да ходя на националната,поради лични причини :unsure: ,но се надявам живот и здраве да се видим на кафенце в Зарата :rolleyes::) . А който ще ходи на националната : весело и незабравимо изкарване ;) Поздрави :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз за кафенце все ще идвам и все пропускам заради някви глупости ;) ама трябва да се съберем да се запознаем ,а иначе вчера по 9ти септември към 10 вечерта мисля ,че мернах колегата Borislav_STZ с синия седан беше с едно черно субару с големи лепенки JDM :) пъркаха надолу към зарата може би..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за кафенцето предлагам,който иска,да се видим и запознаем да се съберем на Лас Вегас или на Шатрата да кажем за тази събота или неделя (сутрин по-по хладното или късно следобед). Кажете кога на вас ще е удобно и ще се видим на кафенцето :P;) Аз съм от гр.Гълъбово,но не винаги имам възможност да идвам до Стара Загора,къде съм на работа-дежурна,къде нещо друго възникне и така,затова предварително пиша,за да се уговорим някой ден да се видим и полафим :rolleyes: Поздрави :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей готини дайте да си направим нещо като конвойче на 3.08. за "Дракон" ? :P

Редактирано от gre3nboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка има ли някой от Стара Загора за националната?Аз съм записан под номер 104. Някой друг? Няква организация? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста,въпроса е че всеки се разбира да тръгне с френдове а не поства тука :) като стане ясно кога ще се тръгва мога да постна мястото и часа... от там нататък който иска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като има доста хора дайте да се организираме да си вземем стикерите. Какво разбираш под доста хора? Нека всеки записан да пише. Да не се окаже доста трима четирима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Scre само казваш час и съм там , щом не е проблем :) 130 съм записан.

Редактирано от gre3nboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

El nino както казах доколкото знам ще са доста хората пне който аз познавам и който ше ходят,но това кой с кого иска да тръгне си е друг въпрос и не мога да накарам никого да тръгва с мен примерно за това аз съм се разбрал с 2-3 приятелчета да тръгнем заедно,щото наща организяция е малко сложна и всеки иска да тръгне с някого,по друго време и т.н .... Както казах когато се разбере с точност кога ще тръгваме ще постна часът и мястото и който иска ... далеч съм от мисълта да почна да се моля на всичките СТЗ фенове да се организирваме и да тръгваме всички .. просто всеки си е със собствено мнение и така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не знам дали ще ходя, защото на 3-ти и 4-ти съм на работа.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

El nino както казах доколкото знам ще са доста хората пне който аз познавам и който ше ходят,но това кой с кого иска да тръгне си е друг въпрос и не мога да накарам никого да тръгва с мен примерно за това аз съм се разбрал с 2-3 приятелчета да тръгнем заедно,щото наща организяция е малко сложна и всеки иска да тръгне с някого,по друго време и т.н .... Както казах когато се разбере с точност кога ще тръгваме ще постна часът и мястото и който иска ... далеч съм от мисълта да почна да се моля на всичките СТЗ фенове да се организирваме и да тръгваме всички .. просто всеки си е със собствено мнение и така :)

OK. Кой с когото иска да пътува, няма проблем. В края на краищата всеки прави каквото иска. Аз ще тръгвам в събота, нямам вариант за петък. И ако няма организация съм сам, и предни години е било така и сега защо не. Но би било хубаво да имаме стикери преди пристигането, поне аз така мисля. Предлагам да се съберем на нещо като среща, да кажем в неделя (29.07), който може да дойде, евентуално да направим нещо като списък на участниците в НС, с цел да получим стикерите по куриер и да си ги разпределим. Аз мога да се ангажирам с това, да ми ги изпратят и после да ви ги раздам. Ако има ентусиасти да действаме, ако ли не здраве да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикерите могат да се купят и на място това е не е проблем :) Ние също ще пътуваме събота сутринта :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги,преди 2 вечери дойдоха тука 2 ваши опелчета,червена корса А и лилава корса Б,с Ц20ХЕ и доста модове,набиха квото имаше на линия и си заминаха.Мисълта ми е,няма ли някоя читава хонда,б18,х22,малко да ги вкара в час,че много лошо така....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам понавървяват си корсите :D Не че няма бързи хонди ама май не се пускат много много... А и за да е равнопоставена битка трябва да пъхнат едно б16 на 4ген защото всичко останало е над 900кг а тия корсички са по 600кг :) Нормално е да разцепват защото са лекички...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има читави хонди ама са ТУРБО :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jonny ... и една турбинирана припадна от червената :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14.1-2,е червената Корса, на Сливен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jonny ... и една турбинирана припадна от червената :(

neshto si se oburkal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво толкова сте се наакали от тези корси. това, че в точния момент е нямало бърза хонда(в техния клас) е друг въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в стз хонда турбо в момента има само 2ве и не са се пускали с червената корса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не съм казал че е старозагорка,но не отричам и че инфото ми може да е грешно :) А ти Борка що не се пуснеш с Корсата като гледам добре се пържи седанчето :)P.S Който има желание да тръгва в събота сутринта с нас,да заповяда на паркинга на ТЕХНОМАРКЕТ в четвъртък вечерта (20:30ч) за да се разберем как ще се организираме!

Редактирано от scre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал че е старозагорка,но не отричам и че инфото ми може да е грешно :) А ти Борка що не се пуснеш с Корсата като гледам добре се пържи седанчето :)P.S Който има желание да тръгва в събота сутринта с нас,да заповяда на паркинга на ТЕХНОМАРКЕТ в четвъртък вечерта (20:30ч) за да се разберем как ще се организираме!

с удоволствие ще се пусна с корсите ама като ми доиде съединителя че сега нямам 3-та и 4-та буксува яко . тва е и причината да не доида в събота неискам да мъча колата без съединител до там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ще постнете ли какво сте се разбрали за събота сутринта тъй като аз ще се прибирам в петък за да може и аз да се присъединя в колонката ? Благодаря предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота значи.. :s е щом ще е тогава може да тръгнем по-рано и да се впишем в шествието на майните .. ?

Редактирано от gre3nboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана снощи, какво се разбрахте за събота? Аз закъснях и не можах да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6:40 на горното ОМВ :rolleyes: ще пиинем по кафе и към 7 и 10 тръгвьме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се органзирахме,пичовете с рексовете да драснат едно ЛС да се разберем за снимките и клиповете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има утре някой на стадиона?Аз ще мина към 16ч/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има утре някой на стадиона?Аз ще мина към 16ч/

Moжем да направим в 16:00ч. дам... ако има надъхани казвайте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух че от 5 до 15 септември е щяло да има хонда събор пред мола в стара загора вярно ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сифте чувам за такова нещу :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-вероятно е след 15-и септември да има събори на Хонди около техникумите и гимназиите... :D ...като гледам напоследък средната възраст на пишлеметата дето разтриват Хондели...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е истината - Хонда! :P Соичиро Хонда би се гордял с нас "келешите" , така де , няма само чичовци да карат Хонди :D в кръга на шегата, разбира се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша ти дам аз едни чичовци ей!!! До оня ден караше една мноооооооого счупена астра,сега се бъзикаш вече! Ама хааааааааа!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеОт 5.09 до около 25.09 ще съм в Старозагорско, но няма да ползвам тогава интернет или инфраред (едно от двете беше, но кое точно...).Моля някой желаещ да ме уведоми превантивно кога и къде ще има срещи- и незапознатите колеги наред с това ще имат възможността да разгледат и двата вида бордови компютри за Хонда.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-вероятно е след 15-и септември да има събори на Хонди около техникумите и гимназиите... :D ...като гледам напоследък средната възраст на пишлеметата дето разтриват Хондели...

 

Ей дъртак , де са ръгаш при младите активисти ?!?!? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не се е*авай с астрата , тя си е Чук! Кво като е всяка седмица в сервиз......

Редактирано от gre3nboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...