Jump to content
Japan_PoweR

Хлабина на Ангренажен ремък?

Recommended Posts

понеже бях със глава от Д14А4 на въпросния блок и сложих глава от Д15Б2, а стария ремък беше 103 зъба и не стигаше при опъната ролкавзех ремък 106 зъба и беше прекалено хлабав? питах за 105 зъба но нямаше такъв за Сивик... в магазина ми извадиха някакъв 104 зъбаот VTEC и този стана но според някой майстори, На хонда трябва ремъка да бъде хлабав... а сега при опъната ролка хлабината му е м/у 4-5мм.това малко ли е или е добре..питам понеже май почва да се чува ролката вече а това въобще не ми харесва???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е вървенето с тази глава, за ролката може да си въобразяваш в такива моменти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя сутрин като е студена имам чувството че ще изпадне,толкова е хлабав,загрее ли се изпъва, и аз имах някакво виене и ги карах да го отхлабват ...при което ме гледаха кат индианец пишеща машина...и сега вече 20 000 км е екстра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е вървенето с тази глава, за ролката може да си въобразяваш в такива моменти

еми вървенето е кажи речи същото незнам и аз защо така!!!!!май не сме го зацепили като хората засега немога да кажа...МАЗДА 323Ф 1.6 90hp ме бие с 4 коли разлика на 400метра..ти си прави изводите..и ако може ми кажи къде може да съм сгрешил!?!??!аз лично очаквах къде, къде по големи резултати...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

/оф топик - относно вървежаБаце а с какво ецу си ? Щот д15б1 двигателите се слагат на 4та генерация, да не би да са сложили и екуто от тоя двигател, евеш ли му мамата кви таблици са му измислили японците за тия 70 дефорсирани коня и супер-мега-екология. :)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам два на единия пише нещо PМ5-89.4.17 и P04-92.7.18 кой да сложа???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата стават. Дано да не бъркам но мисля pm5 се слага на д15б2 до 91 а P04 след 91. Аз съм сложил P04, такъв намерих и сега ми остана още само да намеря разпределителен вал от д15б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...