Jump to content
Jeepers

Предложения за класовете на драга

Recommended Posts

според мен трябва да има изключение за прелюдите те не са достатъчно бързи за този клас които остава. :D:P

...Прелюдите да ги сложат в клас Мини да имат някакъв шанс за победа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми за 3-те класа в повече произлиза от това ,че да речем Д14сток и Д14 с втек глава се падат в един клас, но дали е равностойно :P същият вариант с Д15 или някой Б16-ка с валчета и тем подобни :D Идеята за нощно кормуване е добра :D

аз предлагам само сликове за турбо класа нека другите коли да бъдат както са всекидневно по улицата ;)защото при турбото старта е много труден.(с това предно..)

Така е... но сега ще почнат въпроси от сорта - аз , като съм в Б-клас и като нямам ТРУБО , квоооо не мога да си сложа сликове лииии , знаете ли мойта , колко върти гуми на старта :P И , ще има спорове по темата до КОЛЕДА :P Последно питане към всички , СЛИКОВЕ В КЛАС "C" ... ДА или НЕ ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ся какво?Ние с H сериите ше чоплим семки така ли?Че ви е проблем онея цифрички дето са до 2000куб. да ги направите до 2300???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нека има нека е интересно,иначе тея Hoosier за кво ги крия в мазата :D

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно питане към всички , СЛИКОВЕ В КЛАС "C" ... ДА или НЕ ????

Аз мисля, че за най големи клас Сликове трябва да има! Турбо колите са най голяма инвестиция и мощ и трябва да се подготвят изцяло!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХОНДА ДРАГ , КЛАСОВЕ !!!!!!!!!!!!!!!!М-клас (мини) до 1500А - до 1600Б - до 2300 ( 2400 да не дойде някой с новия акорд и да ми мрунка за 100 кубика А :D )C - над 2000 + турбо Генерално класирине между 1-вите в класовете В два класа , не се позвулява участие !СЛИКОВЕ , РАЗРЕШЕНИ САМО В КЛАС "C" Сега щастието , малко по пълно ли стана ?>?????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест ако си с Х22 в кой клас си Б или С ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест ако си с Х22 в кой клас си Б или С ?

В Б - клас ... ако искаш може да се запишеш и в "C"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ся какво?Ние с H сериите ше чоплим семки така ли?Че ви е проблем онея цифрички дето са до 2000куб. да ги направите до 2300???

А не тия с Д16-ките в клас до 2300 , какво ще прават срещу някоя H22-ка примерно ????? Ти за другите не мислиш , гледаш само себе си ?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради , МНОГО ГОЛЯМОТО неразбирателство в класовте !!! Променяме нещата така , че да бъде добре за максимално повече хора !!!!М-клас (мини) до 1500А - до 1600Б - до 2000C - над 2000 + турбо Генерално класирине между 1-вите в класовете !!!В два класа , не се позвулява участие ! Мнения ..... ????

Класовете са добе така но давам пак един пример който мисля че е по сполучлив,защото в клас Ц по тази логика неможе да участва Б18 ,а ако някой каже дали има смисъл ,ще му отговоря ,ми ако има нитро ? :angry: М-клас (мини) до 1500 БЕЗ НИТРО СИСТЕМИА: до 1600сс - тук може да се запишат коли само до тез кубици !БЕЗ НИТРО СИСТЕМИБ: до 2000сс - тук може да се запишат коли само до тез кубици ! БЕЗ НИТРО СИСТЕМИЦ: абсолют батъл -тук вече всеки един може да се записва стига да му стиска ,ако ще да е и с 1000сс кола smile.gifПП Относно сликовете или за всички или за никой ! Защото ще има пак ощетени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да ви предложа , все на някой няма да му хареса нещо .... :( КРАЙНОТО РЕШЕНИЕ Е ВЗЕТО !!!!М-клас (мини) до 1500А - до 1600Б - до 2000C - над 2000 + турбо Генерално класирине между 1-вите в класовете В два класа , не се позвулява участие !СЛИКОВЕ РАЗРЕШЕНИ ВЪВ ВСИЧКИ КЛАСОВЕ !ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ и нека да направим една УНИКАЛНА СРЕЩА , стига мрънкане и плюене ... а малко повече разбиране и ХУБАВИ ХОНДА МОМЕНТИ !!!! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е да се награди труда на хората които са лежали под колите умазани до ушите в масло и не са спали да мислят как да я накарат да върви повече!

Идеята поне за мен трябва да бъде хората да се забавляват , това че не им е цел колата да е по-бърза не значи че няма да се кефят да излезят да покарат с/у равностойни автомобили :angry:

 

 

че съм се затворил в лабораторията и бъркам тука едни манджи дето трябва да втасат до тогава

Само да знаеш че настилката ебава яко гумите !

 

...Прелюдите да ги сложат в клас Мини да имат някакъв шанс за победа :D

Специално за теб ще оредим един старт с/у Ф20 да ти се стъжни малко :P:D

 

I_V_O, направете клас Ц над 2300 кубика и Турбо. Така няма да се бъркат хората в кой клас да са. Пък който иска винаги може да се пише горен клас това е ясно вече.

 

Иначе според мен клас Ц да си карат с каквито гуми имат. Защото лично видях как коли по над 300 коня падат защото немогат да тръгнат с това предно и обикновени гуми .... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

еха ми нитро системите кво ги правим ? Да не си мислиш че няма хонди в бг да карат с нитро,ще и шибне 75 100 коня шот и 100% участниците от класът му ще изревът ! Нека останат само за най силния клас.

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Каквото и да ви предложа , все на някой няма да му хареса нещо .... :( КРАЙНОТО РЕШЕНИЕ Е ВЗЕТО !!!!М-клас (мини) до 1500А - до 1600Б - до 2000C - над 2000 + турбо Генерално класирине между 1-вите в класовете В два класа , не се позвулява участие !СЛИКОВЕ РАЗРЕШЕНИ ВЪВ ВСИЧКИ КЛАСОВЕ !ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ и нека да направим една УНИКАЛНА СРЕЩА , стига мрънкане и плюене ... а малко повече разбиране и ХУБАВИ ХОНДА МОМЕНТИ !!!! :angry:

Темаа мисля че вече е изчерпана. Информацията че бъде актуализирана в сайта за записването. Така че ще се видим на срещата и много VTEC моменти на нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...