Jump to content
kortik

Нов член в семействата на Хонда

Recommended Posts

Здравейте приятели, От вчера и аз се присъединих към голямото семейство на Хонда. Взех си Хонда CR V 2.2 дизел. Първите ми впечатления от колата са чудесни.Автомобила е много запазен вътре и отвън, да се надяваме,че така е и с двигателя. Предстои ми обаче да го обслужа / смяна филтри и масла,ремък и ролки/ но не знам към кой сервиз да се обърна. Надявам се да споделите впематленията си от услугите на сервизи които сте ползвали. С поздрав: Коста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безавариййни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри с марката,а за сервизи кажи и от къде си за да могат да те упътят по-лесно колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията. Пропуснах да кажа,че съм от София. Нямам обаче сервизна книжка и ръководство за колата и доста неща не знам как действат.Например незнам как се включва и работи круиз контрола. Само с натискане на бутона ли е и трябва да му свети индикацията.Същото важи и за стабилизиращата програма VHS ли беше или нещо подобно. Акумулатора явно е бил доста слаб защото няколко месеца колата е стояла на паркинк. Сега го заредих и ще видим дали ще го бива. Явно ще има доста първоначални харчове защото автомобила трябва да се обслужи а също и да се обуе. В тази връзка искам да попитам може ли да се използват всесезонни гуми. Поздрави: Коста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка. Много да те слуша !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за си ар ви-то, ако знаеш как ги заглеждам тия автомобили. Сега за гумите- за моженето може но си е вид компромис за нашите геогравски ширини, демек нямаш добри гуми лятото, а зимата хич нямаш добри гуми. По принцип всесезонните гуми са направени за климат с малка температурна амплитуда през годината, но за +40 лятото и -20 зимата не вършат работа. Казвам ти го от опит. Вероятно това ще предизвика много спорове, но прочети спецификациите на завода производител и ще разбереш за какво става въпрос. Още веднъж сас здраве да си караш колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си я караш със здраве :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, едно не мога да разбера: Последния отговор по темата е на "May 20 2010, 07:36 AM", днес трима с малко мнения се изреждат един след друг, ни в клин, ни в ръкав. Говорим за близо месец! Постове ли трупат, що ли? И какъв е смисълът от 50 поста за заветния раздел, при положение, че някой ще се старе да са смислени 50 мнения и ще му отнеме може би месеци, друг просто ще нашляпа к'во да е ще продължи към заветната цел доста по-бързо и необезпокоявано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм извинявам се но не съм видял кога е пусната тема. А що се отнася до мен не ми пука колко мнения имам дали са 2 или 200 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито със здраве да си я караш и пусни снимцици да видим машината ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя форум май никой не чете? Чакай тогава и аз да се пробвам: Честито и много-о-о-о-о безавари-и-и-й-ни! :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Много безаварийни коилометри и да не вижда "майстори"!!! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...