Jump to content
kortik

Хонда Црв дизел

Recommended Posts

Здравейте приятели, Може ли някой да ми каже дали Хонда ЦРВ 2.2 дизел има филтър да твърди частици и как се подържа и профилактира. Чувам че този филтър е много скъпа част. Понеже съм решил да си купя такъв автомобил с дизелов агрегат год. на производство 2006 ме интересува скъп ли е сервиза на Хонда в София. Желая на всички приятна вечер! Коста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, ...интересува ме скъп ли е сервиза на Хонда в София.

Като за всяка по нова Хонда трябва да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизеловия двигател на Акорд и Сивик е същия , има доста теми изписани за тях ;) А дали е скъп сервиза на Хонда можеш и сам да прецениш като им се обадиш и ги питаш конкретно кое колко струва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако не греша(за годината), CRV дизел е с двг Нонда и излиза след2003. Сивика и Акорда(до 2003) са с Ровър.п.п. Сорри Тино, сега забелязах, че не говориш за година. Да еднакви са двигателите. Сорри.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нещо не ми се получава повторното редактиране на поста, така че...Съжалявам Тино, много късно видях, че не говориш за година, а по принцип. Да, двг са еднакви. Sorryп.п. Е;)ти черните точки събрах !!! Триите на воля плийс

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми се получава повторното редактиране на поста, така че...Съжалявам Тино, много късно видях, че не говориш за година, а по принцип. Да, двг са еднакви. Sorryп.п. Е:lol:ти черните точки събрах :w00t: Триите на воля плийс

Бихте ли ми обяснили по какъв начин се регенерира филтъра за твърди частици на Хонда ЦРВ 2.2 дизел. Трябва ли нещо допълнително да се прави или всичка става явтоматично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега аз карам такова CR-V , 2009 , 2.2 i-CTDi , закупено от Карада Варна и е без филтър за твърди .......От Карада ми обясниха, че специално така ги поръчват за да не се налага да се глабоволиш с филтъра.Ако си купиш с филтър трябва да го издухваш на магистралата поне на всеки 1000 км.Ако се скапе,което често се случва,(3ма приятели карат др.марки с филтри,на двамата се скапаха),струва около 1600-2000 лв зависи откъде го намериш.Дано съм бил полезен.Иначе колата и двигателя са мечта.http://forums.hondabg.com/style_images/honda/folder_post_icons/icon1.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега аз карам такова CR-V , 2009 , 2.2 i-CTDi , закупено от Карада Варна и е без филтър за твърди .......От Карада ми обясниха, че специално така ги поръчват за да не се налага да се глабоволиш с филтъра.Ако си купиш с филтър трябва да го издухваш на магистралата поне на всеки 1000 км.Ако се скапе,което често се случва,(3ма приятели карат др.марки с филтри,на двамата се скапаха),струва около 1600-2000 лв зависи откъде го намериш.Дано съм бил полезен.Иначе колата и двигателя са мечта.http://forums.hondabg.com/style_images/honda/folder_post_icons/icon1.gif

Здравейте! Благодаря за отговора. Решил съм да купувам такъв автомобил но 2006 г закупен от Бултрако и каран в БГ на около 100 х.км. На какво трябва да обърна внимание когато го разглеждам.Бихте ли могли да ми кажете някои основни неща за автомобила и този агрегат.Какъв разход дава и други неща с които Вие знаете за експлоатацията му. Ще Ви бъда много благодарен. С поздрав: Коста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...