Jump to content
Lusco

Фабричен касетофон на Crv

Recommended Posts

Прегледах това което излезе с търсачката за касетофон, но не намерих каквото търся. Въпросът ми е : как се сваля фабричният радиокасетофон на CRV и джобчето под него? Преди години монтирах касетофони и тонколони, по онова време нямаше нет и форуми и се справяхме някак сами. Това ми се опъна днес и реших първо да попитам преди да продължа по задачата. Не видях рапидки или болтчета по джобчето и вероятно е само на щипки и след като се свали то, следва и касетофона. Благодаря предварително на отзовалите се! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за твоето CR-V, при мен цялата средна конзола - касетофон, джоб, копчетата на клима-та и пластмасата около тях се държат на щипки към таблото, по 2 от всяка страна. С една плоска отвертка дърпам леко напред и изпада. Ако е имало някакви винтчета, сега ги няма и не знам дали трябва да има. Като извадиш конзолата разкачаш всички букси отзад, за да работиш по лесно. Касетофона, джоба и клима-та са хванати с винтчета за метално шаси, което от своя страна е хванато с винтове за конзолата.Успехп.п. Това е и начина за смяна на лампичките, осветяващи копчетата на клима-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега джобчето се държи на два болта отзад и се развиват отдолу като се махат пепелник чекмедже барче и др.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на всички е еднакво, ти с кой модел си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pdf-а не можах да отворя - ще опитам после пак. Колата е първа серия 1999г. американка, автоматик, ляв волан, климатик 2,0i 16V 128 кс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисията беше успешна. Вчера за около час разглобих конзолата, демонтирах касетофона, презапоих новите кабели за евробукса към заводската инсталация и я сглобих. Благодаря на goro за Pdf-а и на Krasi-mir за инструкцийте. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисията беше успешна. Вчера за около час разглобих конзолата, демонтирах касетофона, презапоих новите кабели за евробукса към заводската инсталация и я сглобих. Благодаря на goro за Pdf-а и на Krasi-mir за инструкцийте. Публикувано изображение

 

Колега, а какво направи със стария (оригинален) касетофон. Аз искам такъв да си сложа..продаваш ли го, подаряваш ли го :) ...и ако Да, колко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам темата на колегата за да попитам. За cr-v 2003 ми трябва преходник към евробукса. Бях с оригиналната навигация, сега взех СОНИ. Отзат излизат 2 мъжки евробукси. В нета намирам, но са за модели 1998, 2006 и 2008. Неразбирам от тези неща и незнам дали ще станат... Или ще се режат кабелите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...