Jump to content
Vacheto

Технически данни и обща информация за Акорд 1999

Recommended Posts

Здравейте на всички. Преди няколко дни купихме една Honda Accord 2.0 vtec. Може ли да ми дадете малко информация за мотора и колата като цяло. До сега съм имал опел и рено, за хонда не знам почти нищо. Колата е 99 година

 

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от Vacheto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема и затова ще попитам тук, а и нещо в търсенето или не ме бива или просто няма отговор на моят въпрос. Въпроса ми е какво е междуболтовото разстояние на този акорд? и сащо така ако се сложат 17 до колко J даса за да нама проблеми при завиване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уместен въпрос мисля че са 4х114 но някой колега да каже. Гледам че парното ми не духа силно да не казвам че хич го няма. Та да ми кажете къда да търся поленовия(кабинен) филтър и въобще има ли такъв. А кода на двг май е F20B6 или греша за 2.0 vtec.

Редактирано от Vacheto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разстоянието е 4X114 , има и поленов филтър който е под жабката. Мисля че някой беше пускал тема как се сменя този филтър.FOKA , за този акорд не препоръчват слагането на големи джанти защото главините си заминават по бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че разстоянието е 4х100 ,а диаметъра на главината е 56мм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже колко са дълги чистачките на Акорд 6 ген. Хечбек е и има 3 чистачки. Особености няма по смяната им предполагам??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...