Jump to content
voodooavenger

въпрос отностно окачването на 5г. сивик д16з6

Recommended Posts

значи имам колата от 1 година и понеже кризата ме одари мощно и неможех много добре да я подържам и сега окачването и е леш и реших да я оправям доидоха стинки.та въпросът ми е защото чух много спекулации отностно окачването на сивика че било кекаво.искам да си дадете мнението по този въпрос и кои колко време искарва с окачване по наще разкопки по улиците.ще съм ви много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад има 2 големи тампона , които си заминават , останалото не виждам какво можеш да счупиш. По 60-тина лева са оригиналните.Отпред най-често си заминават горните шарнири. Виж си маншоните и каретата.Някой друг тампон ако си падал в много голяма дупка , иначе не вярвам.После да кажеш какво и е имало , да видим какво толкова може да и се счупи на тая Кекава кола !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните тампони са и по евтини! Аз намерих във СТЗ на що годе читава фирма за по 32лв парчето. Поразтърси се ,може да спестиш некой марчок! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за отговорите ще опиша какво и има точно за сега открих само горен и долен маншон отпред и отзад маншоните както каза колегата и накладки друго не съм проверявал за сега ще отбележа благодаря все пак :angry: държа да кажа че лично според мен е наи добрата кола спестявал съм две години за да мога да си купя и за да мога да я оправя не бих се отказал сега но все пак исках да попитам от наи верните фенове на марката да ми вдъхнете увереност. :dry: благодаря още веднъж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало, днес май ще раздавам само съвети, като учителка на първокласници.Приятелю, за теб най-добрия вариант да си оправиш колата май ще е да я закараш в сервиз.Ако започнеш сам да сменяваш "горен и долен маншон отпред и маншоните и накладките отзад" не знам докъде ще стигнеш.Съжалявам ако съм те обидил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не не се обиждам приемам всякакви съвети.мога да го направя свалял съм двигателя на старата си кола и на баща ми на колата но искам да стане качественно и не съм барал до сега хонда и ме е малко шубе да не направя няква мизерия така че и аз съм решил да е в сервиз все пак съм барал немски трактори голфъ и поло така че мисля да е сервиз се пак държим на марката ХОНДА :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега открих само горен и долен маншон отпред и отзад маншоните както каза колегата

...кой колега ти каза за долен,горен и задни маншони :) ....ти на коя част измисли прякор ''маншон''

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ве пич тампон това ли е проблема думата съжелявам,че я збърках.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...