Jump to content
geohristo

Покана за Национално Тунинг Шоу 2010, 29 и 30 май

Recommended Posts

Здравейте фенове на HONDA,

 

Имаме удоволствието да ви поканим на Национално Тунинг Шоу 2010.

Шоуто ще се проведе на 29 и 30 май на писта Лесново, край гр.Елин Пелин и само на 15 мин. от София.

 

Събитието е организирано от Tuning.BG и ще събере феновете на най-красивите, най-бързите и най-добре свирещите автомобили от цялата страна.

 

Най-голямото и щуро автомобилно събитие за годината обещава да събере много хора и автомобили, като програмата ще включва: оптичен тунинг, car audio, демонстрации по драг на 200 метра (1/8 миля), боди арт, автомивка по бикини, аерография, много музика, томболи и награди.

 

На шоуто посетители и участници ще имат възможността да се срещнат и обменят идеи с най-добрите тунинг и аудио професионалисти и любители в България. Фирми изложители работещи в сферата тунинга, аудиото и поддръжката на автомобилите ще представят техните продукти и ще предложат специални промоции.

 

Самото тунинг състезание ще бъде разделено на две основни категории: Тунинг и Car Audio. Тунинг състезанието ще бъде в една единствена категория, а именно „Цялостен тунинг”, като ще бъдат раздадени и награди за: автомобил на публиката, най-добър интериор, най-добре изглеждащ двигател и прилежащите към него компоненти.

 

Car Audio частта ще бъде и първия официален кръг от ЕММА 2010 и ще се проведе по правилника и със съдействието на ЕММА България.

 

Подробности за събитието и записване за участие можете да направите на сайта на шоуто: http://www.tuningshow.bg

 

Ще се радваме да се присъедините към този автомобилен празник!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както всяка година и тази няма да пропуснем :P Като знам какво беше по-миналата година на Калояново, тая очаквам да е още по добре :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

както всяка година и тази няма да пропуснем ;) Като знам какво беше по-миналата година на Калояново, тая очаквам да е още по добре :lol:

Обещаваме да е много по-добре и по-посетено. Успяхме да направим изключителна организация, превклякохме много медийни партньори и сглобихме добра програма. Ще има и допълнителни атракции, които ще добавяме в следващите дни. За жалост до момента имаме само две Хонди сред записалите се в оптичния тунинг :)Надяваме се да се активизирате! :D Редактирано от geohristo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак миналата година на Плевен тунинг феста беше спечелен от Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е да се организираме и да отидем групово, всички, които ще ходим на това събитие! Аз мисля, да присъствам ако не изникне нещо, което да промени плановете ми! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм с колата! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм там, дано да е интересно и да има добра организация :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мисля да намина,къде става записването за драг 1/8 миля,че не видях?

Редактирано от wink

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да намина,къде става записването за драг 1/8 миля,че не видях?

Утре ще пуснем тема в Тунинг форума, в която ще можете да се записвате. Също така ще има състезание и за най-мощен автомобил. Ще сложим Дино стенд на пистата и ще видим, кои са най-мощните автомобили в БГ. Също така обявихме и конкурс Мис Тунинг, така че ако имате приятелки, които биха проявили интерес може да се включат: http://www.tuningshow.bg/konkurs-miss-tuning-2010-318

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Ето и последните новини около Национално Тунинг Шоу 2010: 1. Организирахме конкурс Мис Тунинг, в който вече са се записали 9 момичета! Очаквайте на 25 вечерта и техните снимки на сайта http://www.tuningshow.bg/ 2. В дните на шоуто ще разберем и кой е най-мощния автомобил. За целта слагаме Дино стенд на пистата и ще мерим 2 дни. За записване за участие ето тук: http://www.tuningshow.bg/sastezanie-za-nai...n-avtomobil-356 3. Национално Тунинг Шоу 2010 реши да даде възможност на всички автомобилни клубове да имат свое присъствие на шоуто. За целта беше заделена специална част от пистата в Лесново, където авто клубовете на всички автомобилни марки могат да разположат своя шатра, автомобили, да имат своя реклама и да предлагат свои клубни аксесоари. С тази инициатива Национално Тунинг Шоу 2010 ще се опита да събере на едно място всички автоклубове, за да може празника да е още по-голям. Потвърдилите участие клубове до момента можете да намерите ето тук: http://www.tuningshow.bg/vsichki-avtomobil...ubove-zaedn-342 4. По време на Тунинг Шоу ще се проведе кръг от Националния шампионат по мотокрос. Състезанието по мотокрос се организира по повод седмицата на шопските празници и е финансирано от кметството в гр.Елин Пелин. Състезанието е планирано да започне в 11 ч. на 29-ти май като посетителите на Национално Тунинг Шоу ще могат да се полюбуват и на тази атракция. Как да стигнете вижте тук: http://www.tuningshow.bg/karta Програма на шоуто ето тук: http://www.tuningshow.bg/programa За участие ето тук: http://www.tuningshow.bg/uchastie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ходи ли някой днес или утре на Лесново аз ще ходя утре защото днес ще съм зает :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте да се съберем утре повече коли и да отидем заедно към ЕлинПелин ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше , внимавай само с легналите полицай там и с маняшкия път в едното от селата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха да малко е кофти с заспалите полицаи турнаха повечко сега рпеди малко няма и 10 мийн мина една 6та генерация през голф игрището на Равно поле евала на звука и визията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една червена 6-та хеч от нашия край подкрепете я както можете. Със испански номер е колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се връщам от шоуто и мога да ви кажа, че ми хареса много! :) Лошото е, че имаха проблеми с организацията и драга на 1/8 миля, който чакаха всички, така и не се състоя (поне до 16.00ч) :(

Иначе определено си заслужава да се видят и чуят колите! Имаше невероятни представители от всички марки, включително Хонда! ;) Автомивката по бикини и дино тестовете също бяха много атрактивни! :lol:

Аз лично гласувах за Хонда Сивик 5ген. купе, която, ако не се лъжа, е на колегата basspower! Колегата pioneer също излезе с невероятния си проект ;) , както и rollin ;) Червената 6ген. Сивик хеч на колегата Ivo honda civic също беше уникална! :)

Имаше и някои от най-елитните супер коли, като Нисан ГТ-Р, Шеви Камаро, Корвет, Ариел Атом! :P

 

По-късно ще се опитам да кача няколко от 1000-та снимки, които направих и да ви покажа, на каква изненада попаднах на паркинга! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакаме ,ще чакаме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една червена 6-та хеч от нашия край подкрепете я както можете. Със испански номер е колата :lol:

Видях я,колата е невероятна,с ф70 или повече беше генерацията незнам :) ето и снимки:

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно невероятно купе 6-та:

Публикувано изображение Публикувано изображение

и една яка рисунка:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето, което е правило рисунката е от Панагюрище, до колкото разбрах ще рисува и там на място един Опел Астра. Ако има заинтересувани мога да ви свържа с него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер коли евала утре дано са там да ги видя на живо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се изкефих особенно много, поради това че драга така и не се състоя. Иначе всичко друго си беше както в програмата, като изключим, че е със около 3 часа закъснение. Надсвирванията, боди пейнтинга, кар пейнтинга (художника не че си довърши колата де) си бяха мн готини. Бе май само заради Драга който не се състоя ме е яд. И организацията беше мн зле да :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен,въпреки слабата организация,но като си трагвах останах малко учуден че това не беше изложено Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;) Бахти каде е бил тоя NSX Аз не съм го видял. Редактирано от K1NG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се изкефих особенно много, поради това че драга така и не се състоя. Иначе всичко друго си беше както в програмата, като изключим, че е със около 3 часа закъснение. Надсвирванията, боди пейнтинга, кар пейнтинга (художника не че си довърши колата де) си бяха мн готини. Бе май само заради Драга който не се състоя ме е яд. И организацията беше мн зле да ;)

Да така беше нямаше драг, малко хора малко коли друг път има доста повече, организацията куцаше, даже и момичетата за мис тунинг не бяха на ниво нещо, даже и микрофона на водещия се скапа, евала обаче на наще момчета имаше няколко добри хонди особенио винено червената хонда купе 6та генерация на Ивайло ако не се лъжа браво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде който беше да прати малко снимки да видим какво сме изпуснали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ги отваря тези снимки : (

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваря си ги, повредата е в твоя телевизор.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,Ще се радвам ако споделите кое в организацията не ви е харесало и наричате слабо, за да можем да го подобрим за следващия път. Ето тук в 12 мнение на страницата съм обяснил за закъснението: http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f...5&start=195

Редактирано от geohristo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене лично ми хареса много, щото не бях отишъл на драг състезание а на тунинг ШОУ! :D:) Екстра беше! Другият път може изобщо да не обявявате (и да не правите) ДРАГ, за да няма недоволни! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже писах ''въпрели слабата организация'',трябва да се обоснова, с това си изказване имах предвид закъснението на драг-а,и нищо друго ,както си писал в другия форум,това беше изложение и аз се съгласявам с теб.Не критикувам никой.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето от друг форум: http://www.album.bg/ivan_beliata/albums/134823/.

Колега, мерси много за линк-ът, голям си, признавам си :) Заслужава си да се разгледат всичките снимки, има доста яки неща. Според мен прекалено голямо внимание е обърнато на мацките, не са кой знае какво :) Айде лека и успех,Цецо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления НЕДКО,гледам че ити си грабнал една награда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...