Jump to content
honda5500

продавам Акорд 91

Recommended Posts

Продавам Акорд 91 година. Купето е за ремонт,има ръжда по веждите (задните) Предния капак е понатиснат отпред но си се затваря нормално. Левия калник също е натиснат в горната част. Колата може да си се кара спокойно и така,не е нищо огромно,но като цяло купето си иска ремонт. Двигателя е 2.0i 16v и е перфектен.Има сложена обикновенна газова уредба,но не е карана на газ след като е сменен ремъка преди една година.Бях решил да си я стягам,но си купих друг Акорд и този ми седи пред блока.От време на време му правя по някое друго кръгче да се пораздвижи малко :-) Другото което е дразнещо е ,че машинката на шофьорската врата за стъклото има проблем и ако се свали стъклото после не се затваря лесно.Трябва да се смени. Като се има в предвид,че на колата може да се качиш и да си я караш,цената на която я обявявам е 1500 лв. Тези дни ако не забравя,ще я снимам,а ако някой иска,може да дойде и да се повози за да види най-добре за какво става въпрос.Телефона ми е 0888952344 или 0878952348 ако някой предпочита,може и на скайп "stanleybg" през седмицата съм на работа до 18:00 ,но мога да говоря и пиша .Забравих да спомена,че има и климатик който работи,но не знам дали няма да трябва да се пълни,иначе гарантирам ,че работи ! Ако има някой допълнителни въпроси моля да звънка когато иска от 9 до 22 спокойно :-)http://forums.hondabg.com/index.php?automo...&album=1285

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....трябва да се отварят и снимките.....предполагам ,че така вече може да се види в какво състояние е колата. Да допълня само,че салона си е ОК,няма скъсани седалки !!! Моля да драсне някой едно лично ако не се отварят снимките....http://forums.hondabg.com/index.php?automo...&album=1285

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе........кола в движение с перфектен двигател,газова и климатик.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде ,че ми омръзна да я припалвам само всяка седмица... :-)

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up.....

Редактирано от kytila
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейййй...ще си изгние колицата ей така...... сега и акумолатора и падна..... да дава някой 1000 лв. като си поеме разходите по документите и да я взима.... Колата си е в ДВИЖЕНИЕ :cool: Продавам Акорд 91 година. Купето е за ремонт,има ръжда по веждите (задните) Предния капак е понатиснат отпред но си се затваря нормално. Левия калник също е натиснат в горната част. Колата може да си се кара спокойно и така,не е нищо огромно,но като цяло купето си иска ремонт. Двигателя е 2.0i 16v и е перфектен.Има сложена обикновенна газова уредба,но не е карана на газ след като е сменен ремъка преди една година.Бях решил да си я стягам,но си купих друг Акорд и този ми седи пред блока.От време на време му правя по някое друго кръгче да се пораздвижи малко :-) Другото което е дразнещо е ,че машинката на шофьорската врата за стъклото има проблем и ако се свали стъклото после не се затваря лесно.Трябва да се смени. Като се има в предвид,че на колата може да се качиш и да си я караш,цената на която я обявявам е 1500 лв. Тези дни ако не забравя,ще я снимам,а ако някой иска,може да дойде и да се повози за да види най-добре за какво става въпрос.Телефона ми е 0888952344 или 0878952348 ако някой предпочита,може и на скайп "stanleybg" през седмицата съм на работа до 18:00 ,но мога да говоря и пиша .Забравих да спомена,че има и климатик който работи,но не знам дали няма да трябва да се пълни,иначе гарантирам ,че работи ! Ако има някой допълнителни въпроси моля да звънка когато иска от 9 до 22 спокойно :-)http://forums.hondabg.com/index.php?automodule=gallery&req=user&user=1360&op=view_album&album=1285

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

up....

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...