Jump to content
dimitrofski

Тампон на амортесьора

Recommended Posts

Здравейте момчета!Поразрових се днес в темите с предници,тропания и тн,но не намерих каквото ми е нужно,та за това:имам почукване в предницата,което се чува само и единствено при насечени неравности,и забележете само с много ниска скорост.По павета и тем подобни бабунести пътища нямам звук.Та конкретно,имам ли лагерче,или тампонче горе на амортесьора,защото на предишни коли съм ги сменял тези неща,и проблема се е решавал.По сайтовете за части не успях да намеря такова тампонче да се продава.Колата е 1.4 is EJ9.И още едно ?,с много майсторчета си говорих(даже единя гледа нещо под колата),и се оказа че нямам предни биелетки,вярно ли е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако предишния собственик ги е махнал може,ама трябва да имаш, :cool: аз наскоро сменях биалетки по 23.30 лв. е едната и се сменят елементарно! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4 преди фейса демек до 99 нямат предна стабилизаираща щанга съответно и биелетки, ако греша някой да ме поправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш биалетки, а тропането може и да ти е от кормилните накрайници. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери също и някое от шарнирчетата :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери си кормилните щанги и то по точно към реиката защото там няма накриник а едни втулки които се рзбиват и се получава това кофти тропанеслед дова почва да тече хидравлична течност и после тава сложно СМЯНА защото може и да успеят да я рециклират

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...