Jump to content
azeizal

чукане в рейката на Crv

Recommended Posts

Здравейте колеги, скоро си купих CRV 98г. савсем случайно при изгасен двигател завъртях кормилото налаво-надясно и се чу чукане. Отворих капака и накарах едн приятел да върти чукането се чуваше и усещаше в часта където влиза кормилото в самата рейка не знам как се нарича май ми се върти нещо от рода на пиньон. Имал ли е някой подобен лроблем и как го е решил. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,колата има хидравлика и е нормално когато е изгасена да има малък луфт.При запален двигател когато помпата на хидравликата се завърти и направи налягане в хидравличната система луфтът трябва да изчезне. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаля ти аз понеже имах CIVIC и при него не сам го забелязал този луфт та затова се притесних

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да използвам темата на колегата за да питам нещо . карам црв 2 ген. 147 к.с при мене има едно чукане при мястото където кардана влиза в скоростната кутия,усеще се при бързо превключване на скоростите и по рязко отпускане на съединителя/чува се единично чукане/.когато е качена на подемник при по рязко завъртане на гумите се чува това почукване точно на мястото където кардана влиза в скоростната кутия. нормално ли е това,трябва ли там да има луфт?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...