Jump to content
tazzz

Претапициране на салон

Recommended Posts

Имам желание да претапицирам целия салон на един US Accord Coupe 1996, защото е доста извехтял. Въпросът ми е към колеги, които са минали през това и имат конкретна информация с цени и най-добре снимки. Но наистна реална и достоверна информация.

 

Говорих с момчетата от www.avtointerior.com, но там само възстановяват, няма цяло претапициране.

Говорих и с www.avtointerior.bg, там обаче цената на две предни седалки + задна и врати е 750 лв (вярно изделията им изглеждат доста добри, но цената май е леко висока)

 

Из чуждите форуми се говори за цени от порядъка на 400-500 лв за цял салон? Дали реално има качествено претапициране за толкова пара или не? Ако някой има контакт или инфо (за региона на София) нека да сподели.

 

П.С - не се циганя за 200-300 лв разлика, просто искам да сравня с хора, които са минали през това.

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете, че и аз съм сериозно заинтересован. Наистина ако струва 400-500 лева ще е добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не мога да си едитвам поста, а съм пропуснал да отбележа, че става дума за претапициране на кожен салон с изкуствена кожа (тоест аз искам да сложа изкуствена, незнам каква е оригиналната).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си правил цял салон (предни задни седалки и тапети на вратите ) това на пежо 306 кабрио със изкуствена кожа и три везма -емблеми и цената ми седна 550лв но това е в Ямбол и неща правени преди 2год иначе като работа останах доста доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук във Велинград има човек които работи доста добре,цялостно обличане на седалките излиза някаде около 150-200 лв с изкуствена кожа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е от друг форум,но мисла че има кво да се видиПретапициране,префасониране,освежаване на автомобилни и мото седалки.-богата цветова гама на кожи (изкуствени)-богат избор на дамаски -качествено на добри цениАтелието се намира във ВАРНА Аспарухово за допълнителна информация: 0887646812 0897972069 или на imel- stanislav.kanchev@abv.bgили на скайпа ми KANCHEV1981http://kanchev123456789.snimka.bg/automobi...-sedalki.469405

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София 750 лв. за изкуствена кожа е МНОГО ДОБРА цена. Аз съм си уредил за следващия месец за 850, но ми е по-сложна изработката защото искам декоративни шевове и глезотийки. Тази цена е за целия салон без таван. Отделно цената за тапициране на арматурното табло = волан ми е 600 и мисля, че е изгодно, защото качеството е не по-лошо (да не кажа по-добро) от това на Вилнер. Ако се спреш на оферта за 400-500 лева мисля, че ще сбъркаш и с хората и с материалите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Колега,Утре ще питам местните факири.Има тука едно място,където се занимават и ще им кажа че салона е малко по-голям от този на мойта европейка.само да те питам-4 седалки или и корите на вратите?питам да знам к'во да питам? :wub: а и цвят?

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-те предни седалки, подлакътника + задната седалка и 2-те кори на вратите (но в тях само меката част под дръжката за отваряне, около 40 кв/см)

 

Ето такъв салон:

 

Публикувано изображение

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София 750 лв. за изкуствена кожа е МНОГО ДОБРА цена. Аз съм си уредил за следващия месец за 850, но ми е по-сложна изработката защото искам декоративни шевове и глезотийки. Тази цена е за целия салон без таван. Отделно цената за тапициране на арматурното табло = волан ми е 600 и мисля, че е изгодно, защото качеството е не по-лошо (да не кажа по-добро) от това на Вилнер. Ако се спреш на оферта за 400-500 лева мисля, че ще сбъркаш и с хората и с материалите.

.Митко за къде става дума? Може и на Л.С.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да си предложа услугите само за изкуствената кожа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест да ми доставиш кожата или да претапицираш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София съм си правил при Юлиан.Младо момче,много свестно,тапицираше колите на СофАвто навремето и смея да кажа че води класацията по качество.Поне я водеше когаот проверявах за моя салон преди години.Занимава се сериозно все още,скоро ходих да го видя какво прави.На бул.България му е ателието.На мен след наводнението ми смени дунапрените и направи комбинация от плюш и една странна автотапицерия по средата(дишаща) по мой избор.Не помня колко пари взе,към 800лв може би.Говоря за 4 седалки,като две от тях със сигурност са с подменен дунапрен.Обработи ги против мухъл и кво ли още не,че колата ми беше подводница.Телефон за връзка - 0887631880.Ако искаш мога да кача снимки да видиш как е станало.Но всеки който ми е виждал салона му е харесвал адски много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво говорих с момчето, иска да види колата преди да каже точна цена, но ориентировачно каза 1000-1200 лв. Ако може да ми покажеш снимки? Проста да сравня, може пък да е много по-добър от останалите и да си заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали ще добжиеш представа от такава снимка,но нямам по-детайлни.

 

ти в софия ли си,ела направо я виж на живо ако искаш?

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

За мойта кола бяха само 4-те седалки,без врати и други неща.

За цената също не съм сигуирен,защото аз бях в Англия когато колата е влезнала при него за тези процедури:rolleyes:

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам и аз в тая тема , има ли някой наблюдения за тези дето правят само частично подновяване на кожа , пишат че с някакви пълнители обработват и после с боя за кожа ...,интересува ме след време как са нещата дали се изхабява бързо тоя материал ...става дума за естествена кожа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега DjSprite, това е най-доброто, за което знам:GliptoneВ UK много го хвалят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

2-те предни седалки, подлакътника + задната седалка и 2-те кори на вратите (но в тях само меката част под дръжката за отваряне

Значи днес минах да питам и ми казаха около 300-350 като за вратите не са сигурни.Цената е такава,защото искат първо да видят колата.Ако те устройва мини и ги питай-губиш 10 кинта за бенз.Намирането е много елементарно.Само кажи и ще ти дам адреса :rolleyes:п.п.Дано съм ти помогнал Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест да ми доставиш кожата или да претапицираш?

Да доставя кожата може и по куриер да ти я пратя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз искам да подновя темата и да питам за актуални цени и препоръки за майстори за претапициране на предните две седалки + задната седалка и подлакътника. Седалките са комбинация малко кожа и текстил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...