Jump to content

Recommended Posts

Понеже ми е изтърбушена шофьорскатъа седалка и умирам от болки в кръста след дълъг път има ли опция да сложа пасажерската седалка на мястото на шофера ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ме слушай много внимателно : Слизаш взимаш едно ключе и развиваш релсите на седалките ,после ги сваляш и в контейнера ! Намираш си едни седалки от прелюд пасват идеално само на седалка трябва по 2 нови дупки з ада се захване добре.Забравяш за болки и неудобство.Преди като си бях купил едни купета сивик се заклех повече няма да си взимам сивик заради седалките ,много неудобни за дълъг път ,но си купиш сивик и му слойих от прелюд и сега е голям кеф :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ми е изтърбушена шофьорскатъа седалка и умирам от болки в кръста след дълъг път има ли опция да сложа пасажерската седалка на мястото на шофера ?

Не става ли горзно адаш с тези седалки салона ми е сив а прелюдите са малко по тъмни най ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дамаската няма да е абсолютно същата, ама си заслужава компромиса на цената на удобството, което ще получиш :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Понеже ми е изтърбушена шофьорскатъа седалка и умирам от болки в кръста след дълъг път има ли опция да сложа пасажерската седалка на мястото на шофера ?

Не става ли горзно адаш с тези седалки салона ми е сив а прелюдите са малко по тъмни най ?
Ако си в Бургас можем да идим до мойта кола да видиш как е ,да седнеш и да размислиш кое как и дали си струва :thumbs1: Мойта е с черен салон и се връзва,но едвали е проблем да претапицираш едни кори или садалките ,все пак е доста комфортно,даже и да има разминавания кво ти пука поне ще си пътуваш и няма да те боли нищо ;)ПП: М/у другото знам имаме колега от форума с прелюд и със сиви седалки ,ако успееш да го накараш да ги продаде ще се вържат идеално ! Пише се енигма ,ама как беше точно ще те излъжа опитай да го намериш с търсачката . Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в Бургас съм може да пробвам наистина ако е комфотрно че смятам да правя един евро трип близо 10 000 км с хондата ;) Кажи кога си фрее може да наприм едно кафе с МАги и да видим как седят седалките :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами обади се пък ще ти кажа как съм с времето 0878 41 41 24 :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм със седалки от прелюд в моя сивик намерих си от сивия салон и моята е с сив салон и си тичкат пък и няма по удобна седалка.Единствения недостатък е че трябва да препряваш релсите от прелюда щото се нацелват само да две дупки една отпред и една отзад.

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам говорите за седалки от 4 ген прелюд. А дали на на предишните 2-ра и 3-та седалките а със същото закрепване, щото имам достъп до едни от 2-ра ген. и хич няма да се замисля ако стават :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от ЦРХ на Сивик как стоят нещата някой ако сподели ще съм му благодарен :) Колега сори, че ти ползвам темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...