Jump to content
prt

"view New Posts" не работи от няколко дни

Recommended Posts

От няколко дни при натискането на "View new posts" ми дава почти винаги следната грешка: "Sorry, the board administrator has enabled search flood control. Please wait at least 30 seconds before trying again." След 30 (и повече) секунди дава същата грешка. Само в моя "телевизор" ли е проблемът?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да си изчистиш кеша на браузъра. И при мен от време на време се скапва но мисля че грешката беше друга. Пробвай и с друг браузър ако имаш под ръка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не съм имал проблеми с това, да не би да ползваш бозата на Майкрософт?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не съм имал проблеми с това, да не би да ползваш бозата на Майкрософт?

Проблемът го имам както в работата (там съм с IE 7), така и у нас (Google chrome).Появи се преди 4-5 дни и на двете места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е флууд контрола (защита от ботове и автоматични "цъкалки"), т.е. направил си две действия в много кратък период, да не би да имаш включен "рефрешър" на браузера, да не би да правиш дабъл клик вместо еденичен или пък да го правиш в два отделни таб-а. опитай така:цъкаш на "View new posts", ставаш от компа, отиваш до кухнята сипваш си едно кафе и сядаш пак пред компа. след това пак цъкаш /веднъж/ на "View new posts", или ако искаш направо цъкни на този ЛИНК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно цъкаш през много кратък период от време, в такъв случай е нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно цъкаш през много кратък период от време, в такъв случай е нормално.

До скоро го нямах проблема, а с годините едва ли ставам по-бърз в цъкането :-) Изтрих кеш, history, temp, ... Проблемът си остава, въпреки че чинно си чакам 40-50 секунди преди да "цъкна" пак. От вчера започна и да ме "изплюва" при натискане на "View new posts" (иска да се логвам пак). По-често го прави в Chrome, а по рядко в IE.Има ли и други колеги с подобен проблем? Ако няма - ще си търся сам решение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с изплюването от форума аз го имам при "Safari", веднъж ми се случи за определен период от време и при "firefox", доста го мъчих, но не успях да изолирам проблема защото се оправи от само себе си. Сигурно е нещо елементарно, но не се сещам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това с изплюването от форума аз го имам при "Safari", веднъж ми се случи за определен период от време и при "firefox", доста го мъчих, но не успях да изолирам проблема защото се оправи от само себе си. Сигурно е нещо елементарно, но не се сещам.

Ако това може да помогне - съобщението, което ми дава при "изплюването" е:най-горе:This menu has been disabledПо-долу: Board MessageSorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.The error returned was:Sorry, but we did not find any matches to display. Try again and broaden your search criteria. If you were searching for new posts since your last visit, it's possible that there are none to show.Най-долу:You are not logged in, you may log in below: ...Любопитното е, че ако отворя нов прозорец с форума - в него продължавам да съм си логнат. Редактирано от prt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам на Chrome, иска да се логвам като натисна view new posts, а през това време в друг таб мога да си отварям теми и съм логнат. Като ми се случи го оправям с Clear Bowsing Data - и там избирам само кеша. Случвало ми се е 10-тина пъти досега. Според мен това са 2 различни и независими един от друг проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам на Chrome, иска да се логвам като натисна view new posts, а през това време в друг таб мога да си отварям теми и съм логнат. Като ми се случи го оправям с Clear Bowsing Data - и там избирам само кеша. Случвало ми се е 10-тина пъти досега. Според мен това са 2 различни и независими един от друг проблеми.

Както писах по-горе - изчистих всичко. Единственоси оставих Browsing history.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще опитам със сафари да махна кеша, но съм пробвал и не става принципно.Едит: До тук 23 минути не съм имал проблем, ще продължа да тествам.Едит 2: След 32 минути ме изплю, отворих нов прозорец, но в него не бях логнат. Трябваше да се логвам наново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...