Jump to content
zeefod

едно предложение към модераторите

Recommended Posts

Член съм на форума от скоро, но имам едно предложение, като идеята не е моя дори. Живея в Англия и съм член на клуба на собствениците на т.нар. Хонди англичанки (MA, MB, MC), та във въпросния форум са направили нещо много интересно: създадена е тема official traders, като в нея се дава безплатна реклама на официалните Хонда търговци, сервизи и т.н.(както и безплатни банери във форума), като в замяна въпросните дават процентна отстъпка на членовете на клуба. Не може ли да се направи това и тук? Ето линк към условията, които модераторите са поставили към търговците:цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

И на мен ми се иска да стане това,ма тука е бг.... :P Не вярвам да се навият-политиката на представителите на хонда е -дай и ако може още :) Самия факт,че цените са няколко пъти по-високи....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята наистина е много добра и я подкрепям с две ръце !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста от съфорумците предполагам,че ще са ЗА,но дали ще стане е друг въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

В една реклама се казваше "Не става само с ядене." За такива неща трябва да има желание и от страна на собствениците на представителствата и магазините. От нас каквото е зависело е направено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бултрако няма да склонят, те дори едни нормални цени не могат да направят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза necentrovaniq "ма тука е БГ..." - дори да се подхване такова нещо какво ще се получи- търговеца изкуствено ще завиши цените и ще даде например едни 10% за да фитне условията и ще рекламира безплатно. И това защото сме в БГ и дори търговците ни страдат от синдрома на българския манталитет. В БГ отстъпките всъщност не са това, което са :lol: По-скоро са надценки :)Да си плащат за реклама викам аз. Един форум има нужда и от средства за да се поддържа, а дори да са им в излишък, което се съмнявам винаги може да се направи нещо добро с тия пари! И без това мразя банери и реклами в каквато и да е форма и ги филтрирам всичките до една!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реклами на подобни търговци има :unsure: На официалния вносител или дилър ме съмнява скоро време да изникнат , но и има друго нещо , че действащ Клуб с членски карти още няма :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...