Jump to content
aleksandur

въпрос за седалки

Recommended Posts

Колеги,някой знае ли дали задните седалки от седан 5г.ВТИ стават за обикновен седан 5г.?Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

защо не?Каква разлика в интериора(седалките) може да има седан ВТИ от обикновения седан

Редактирано от ivomugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е болт-он както се казва. Иска преправяне и малко заварки. Няма да стане само да свалиш твоите седалки и да монтираш тия от ВТИ-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е болт-он както се казва. Иска преправяне и малко заварки. Няма да стане само да свалиш твоите седалки и да монтираш тия от ВТИ-то.

колега какво по точно имаш в предвид?каде трябва да са тези заварки за които спомена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За седана не мога да ти кажа точно защото такъв не съм монтирал. Но за хеча за да паснат задните седалки от вти се мести стойката, която държи облегалките в средата, а тя е с точкови заварки към купето, които се разпробиват и се правят наново, разпробиват се местата където се хващат облегалките от външната страна към задните калници и се заварява една греда зад облегалките, която държи кутията в багажника.Така че очаквай нещо подобно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,никои ли не е слагал седалки от 5г.вти на обикновен седан? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

стават без заварки !!! , седалките нямат нищо общо на обиконовения седан и Вти-аия (едните са рекаро другите..)(грозна гледка спроед мен)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стават без заварки !!! , седалките нямат нищо общо на обиконовения седан и Вти-аия (едните са рекаро другите..)(грозна гледка спроед мен)

Колега,извинявай ама не разбрах относно грозната гледка .Би ли го казал по конкретно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

нормалните седалки са много грозни :D а ВТИ-аиковите са много готини( и удобни) това исках да кажа стават си и без заварки и подобни извращения ;) ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това си мисля затова искам да ги разменя но ме притесняват задните .Облегалките за главите на задните седалки влизат в едни ламарини от самото купе дето аз ги нямам та за това не знам дали ще станат.Та ако някой знае нека сподели или даде съвет :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха моита едновалка е с ВТИ САЛОн.с предни и задни седалки... всичко си е ок имат и облегалки барче всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...