Jump to content

Recommended Posts

Защо кирилизатора не се вижда на най-разпространената резолюция 1024х768?Проблема в мен ли е?

съжелявам за шльокавижата, но не намирам начин да ползвам кирилизатора на форума
може да отговорите и на лично Редактирано от Al_Capone
Кирилизаци� на шльокавица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Имаш ли инсталирана java virtual machine? При мен на 1024х768 кирилизатора се вижда нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от резолюцията. Просто (много рядко, но се случва) когато страницата се зареди не излиза червеното бутонче. Пробвай да refresh-неш 1-2 пъти, би трябвало да няма грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става и с рефреш,през мозила си излиза червеното бутонче,не м исе вярва това да е само мои проблем и ще е хубаво да се намери и траино решение - като преместване на бутона например..форума също така ми дава и грешки и ме изхвърля доста често ,още един въпрос за които никои от модератори админи и т.н. на форума няма адекватен отговор,рядко мога да пъбликувам мнение или да пратя лично съобщение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем. Dzenky, не си писал какво използваш, но при мен проблемът беше с Интернет Експлоръра. Не винаги излизаше кирилизатора и накрая ми писна.Решението? Опера :blink: И няма ядове вече :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен не се вижда на уиндоус 7 добре че има вграден.. иначе щяхте да ме баннете досега...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на Win7 и си се вижда всичко, единствено ми е правило рядко проблем при писане на пост, и трябва да рефрешна темата. Пробвайте с алтернативен броузер колкото да проверите дали има същите проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с мозила нямам такъв проблем,но не си искам ИЕ не че е по добър просто съм му свикнал и не пиша от мои компютър така че не мога да инсталирам програми ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А флашка можеш ли да позлваш? На компютъра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с мозила бачка с ИЕ Неиска:):lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...