Jump to content
TLnVtec

Датчик или Табло

Recommended Posts

Не ми работи Километража може ли да помогнете ??? МОЛЯ ВИ имам Хонда сивик Д15Д2 Автоматик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да ПОМОГНЕ ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно имаш предвид D15B2, но така и не разбрах коя година. Приемам че е след 1992-ра, и не е със жило за километража. Има датчик за скоростта които е на скоростната кутия от задната страна, сличва се тои да прави въртели. Но мисля, че е добре да го погледне някои които е в час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно имаш предвид D15B2, но така и не разбрах коя година. Приемам че е след 1992-ра, и не е със жило за километража. Има датчик за скоростта които е на скоростната кутия от задната страна, сличва се тои да прави въртели. Но мисля, че е добре да го погледне някои които е в час.

95 година е колата и не е със жило ... еми незнам и аз вече :@

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е датчикът, и моят километраж беше отказъл но след сваляне и почистване на датчика всичко си е пак нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е датчикът, и моят километраж беше отказъл но след сваляне и почистване на датчика всичко си е пак нормално.

ахам ама датчика в таблото или двигателя ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ти не не четеш ли какво ти пиша?!? Прочети ми пак горния пост, написал съм къде се намира датчика. В таблото няма датчик, нито в двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ти не не четеш ли какво ти пиша?!? Прочети ми пак горния пост, написал съм къде се намира датчика. В таблото няма датчик, нито в двигателя.

Да разбрах те утре ще я закарам да я погледне спецеалист в бош

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

датчика седи на скоростната кутия....има 3 крачета...при мене проблема беше докато сменяли съединителя едното краче го счупили и после запоили жичка...сега в момента съмс менил датчика,защото оня нямаше оправия....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момчета , смених датчика и пак не става ... НЯКОЙ ДА ПРОДАВА ТАБЛО ИЗГОДНО ??? ДА МИ СЕ ОБАДИ АКО ИСКА 0898 38 19 10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбрах те утре ще я закарам да я погледне спецеалист в бош

Благодаря момчета , смених датчика и пак не става ...

Така като гледам специалиста май не е съвсем специалист! Да го беше измерил преди да го смени ли :hondarulez:

 

п.с. Дано не е "БОШ" Бургас, че там са само специалисти събрани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не в пловдив ама не специялист ... май май ми трябва ново табло :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...