Jump to content
HONDA CLUBMAN

Honda Civic Viii

Recommended Posts

Колеги здравейте, нов съм тук и хабер си нямам от HONDA но вече ми се налага... !!!

изпадна ми много изгодно CIVIC 8-ма генерация ако се не лъжа е... и освен обикновенните консумативи на какво друго би било добре да се обърна внимание като за смяна...

 

колата изглежда 1 към 1 с тая само дето е синичка

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Благодаря Ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , да почерпиш :) Аз бих отишъл в Бултрако на твое място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я закарах и я оставих за няколко дена, че и без това сега няма къде да я държа - пък ще видим какво ще стане Благодаря колега, ще почерпя разбира се :tooth: Кога бяха срещите ви на Eco-то на бул. България ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ходил само веднъж, но иначе всеки вторник, доколкото знам.Погледни в Срещи и мероприятия , там има тема по въпроса :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да изкажа мойто положително мнение за тази кала, страхотна е и започвам вече да се влюбвам в нея - не съм очаквал такова поведение на пътя ... ако знаех, че HONDA правят такива резаци щях отдавна да имам само HONDA -но никога не е късно :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна машина ! Честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да не забравя виж тук цък :D

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря ви колеги... случайно да знаете, защо не намирам 8-ца купе в mobile.bg - много ми се ще да си взема купе... като на аватара ми или нещо подобно... някак ми седи по-добре на пътя (от визуална гледна точка разбира се)... толкова ли са редки :whistle:

Редактирано от HONDA CLUBMAN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно както всички останали сивици купе се произвеждат само в америка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не бъркам с огренажния ремъка и водната помпа се сменя или поне е желателно да се направи. От по новите сивици тоя най-много ми харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да, водната също е сменена... 10хп.с. - от както се зарибих нещо покрай тези Хондички мисля да си купя една малко по-старичка... HONDA Prelud 1998 2.0л бензин 133 к.с. - какво мислите за тази колеги... всякакви мнения и препоръки ще са ми от полза... благодаря ви...примерhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=detailshttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Редактирано от HONDA CLUBMAN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега точно една такава хубавица ще карам утре в сервиз да я огледат :D,днес я покарах и както бях решил да си взема един Сивик ВТИ просто се отказах...няма такава кола!!! Малко по евтина е от тези които си дал за пример,но моторчето не се чуваше как работи,супер запазен салон абе с две думи...влюбен съм :D,силно ти препоръчвам такъв автомобил!А ЕТО И МОЯТА БЪДЕЩА(ДЕН-ДВА) ПРЕЛЮДКА :lol::):Dhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=detailsP.S. На снимката шофьорската седалка изглежда износена,но за мое щастие се оказа някаква светлинна измама,всъшност е перфектна:D

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...