Jump to content
Tino

Предложение за разделяне на Технически въпроси

Recommended Posts

екстра да ти е жива и здравав момента се работи по критерии за избор на модератори ... когато това стане ще ни е много по-лесно да изберем модератори и веднага да направим темите но пак казвам - много е важно да преместим форума - поради 100 други причини и за това мисля че това е много важно после предполагам и смятъм че нещата ще потръгнат доста по бъзропоздрави :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК , значи чакаме Форума да бъде преместен и продължаваме да тормозим ;)

 

Отностно "всички" , колегата визира тези , които пишат в темата и имат предложения :offtopic: Виждам , че посещаемостта й не е малка за по-малко от седмица , сравнявайки тема от Общи дискусии озаглавена " джанти " - само ;) Като се премести форума някой от модераторите или администратори може да сложи тема с гласуване или анкета между няколко избора в Общи дискусии и предполагаемо повече потребители да си кажат мнението и гласуват ;) А преди това мисля , че така или иначе ще го обсъдите в Скритата част от форума , кое как и защо и чак тогава ще се стигне до решение , нали ? :D

 

Съжеляваме , че така тормозим , но нашето място е тука - Форума , вашето целия Клуб и е нормално да ви вълнува повече Реалния свят :D и какво става с него и т.н. . За това сме извинени и едните , и другите и нека няма разправии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК , значи чакаме Форума да бъде преместен и продължаваме да тормозим ;)

 

Отностно "всички" , колегата визира тези , които пишат в темата и имат предложения :offtopic: Виждам , че посещаемостта й не е малка за по-малко от седмица , сравнявайки тема от Общи дискусии озаглавена " джанти " - само ;) Като се премести форума някой от модераторите или администратори може да сложи тема с гласуване или анкета между няколко избора в Общи дискусии и предполагаемо повече потребители да си кажат мнението и гласуват ;) А преди това мисля , че така или иначе ще го обсъдите в Скритата част от форума , кое как и защо и чак тогава ще се стигне до решение , нали ? :D

 

Съжеляваме , че така тормозим , но нашето място е тука - Форума , вашето целия Клуб и е нормално да ви вълнува повече Реалния свят :D и какво става с него и т.н. . За това сме извинени и едните , и другите и нека няма разправии :)

tino няма проблеми да тормозите

лошото е че за да се случат нещата - трябва да се случат една камара неща преди това

а и част от тях не зависят от нас ...

 

ще станат нещата

аз съм сигурен

 

но ще ви помоля за малко търпение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз пък имам въпроси ?! кои сте всички ? я ми ги изброй поименно това че 15 човека сте съгласни с нещо ? означава че всички са ?ако бяхте чели - простичко го бях написал - като решите какво искате - го предложете има хора с доста повече опит - които ще помислят - ще преценят - ще го организират - ще го направят колко малко стъпки само ?! В МОМЕНТА ПРИОРИТЕТА НА ФОРУМА Е ДА БЪДЕ ПРЕМЕСТЕНслед това доста неща ще тръгнат доста по бързо ако питате мен има много по важни неща от това да се направят 5 подфорума а за затъването на темите - обещал съм и те няма да затънат - каквото зависи от мен - ще се случиизчакайте да се премести този форум на нов хостинг моля !

Ще се опитам да ти отговоря със същия тон....Това че 15 човека четат или пишат в тази тема е достатъчно тя да бъде приета като "Предложение".... даже и заглавието и е такова. И когато всички тези 15 души са единодушни по един и същи въпрос е редно да се намеси някой от Олимп, или поне пратеник който да прецени дали това е удачно да се случи и съответно да пусне анкета. Не за друго, а за да разбере какво е мнението на останалите незнам колко хиляди простосмъртни потребители, които видиш ли не са били сред онези гореспоменати 15 души. Не е нужно ВСИЧКИ да пишат в тази тема и не - няма да ти ги изброя поименно... Решението не зависи от нас! Можем да си пишем до безкрай и пак нищо да не стане!"В МОМЕНТА ПРИОРИТЕТА НА ФОРУМА Е ДА БЪДЕ ПРЕМЕСТЕН" - ето това беше достатъчно, да се знае кое е с приоритет..... аз това и питах - ясно ми е че няма как да стане всичко по-бързо от веднага....пак са ме изпреварили... :offtopic: Редактирано от m.g.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Относно хостинга мисля, че евентуално мога да помогна.Разполагаме със собствен доста мощен колокиран сървър и доста свободен ресурс, о 100 мегабитова връзка с Интернет - за нашите сайтове. Можем спокойно да приютим над 10 форуми , като този :offtopic:Ако проявявате интерес и това не ви се струва прекалено голяма крачка напред (финансово) пишете на лични да видим дали можем да измислим нещо.

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам темата да се заключи временно до преместването на форума :offtopic: В момента не виждам какво полезно може да се напише в нея, така че да не се отиде към offtopic. Има още две по-общи теми за предложения и нека разнопосочните дискусии продължат там, а тази тема да се отвори когато се заговори по същество.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...