Jump to content
jivaka

Замерване на Прелюдите

Recommended Posts

Здравейте колеги ,искам да се замеря с прелюди 4 ген. (а може и с останалите) кой как върви, кой къде се намира ,става въпрос за София аз съм с Х22 не се притеснявайте да пишете и участвате :tooth: поздрави п.с. да не обиждам колегите с Ф20-ките може и те да се включат

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в София имате само два Прелюда-твоя и на PARADOXa,с кой ше се мериш там,трябва да дойдеш към централна южна България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още поне два х22 за които знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

a защо само прелюдите ?Има и акорди с Х и ф серия ,ако питаш мен едно тайп р че акорд може и да ви отупа :tooth:ПП: И без това имам една излишна нитро система ,слагам азота на моя акорд купе и ще ви напляскам,без да разберете от къде ви е дошло :D

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a защо само прелюдите ?Има и акорди с Х и ф серия ,ако питаш мен едно тайп р че акорд може и да ви отупа :tooth:

Приема се :D и по кила сме еднакви долу-горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,искам да се замеря с прелюди 4 ген. (а може и с останалите) кой как върви, кой къде се намира ,става въпрос за София аз съм с Х22 не се притеснявайте да пишете и участвате :tooth: поздрави п.с. да не обиждам колегите с Ф20-ките може и те да се включат

не я надувай да не счупиш пак някое бутало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,искам да се замеря с прелюди 4 ген. (а може и с останалите) кой как върви, кой къде се намира ,става въпрос за София аз съм с Х22 не се притеснявайте да пишете и участвате :D поздрави п.с. да не обиждам колегите с Ф20-ките може и те да се включат

не я надувай да не счупиш пак някое бутало
Това ми е хоби :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да дойдеш към централна южна България

До колкото го познавам само някой да се навие и е тръгнал :D Да предупредя, че понавървява :D Много са му големи платната :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление моят Prelude e с най-слабия двигател(F20) и няма да съм достойна конкуренция, но някой ден когато policaja ме снабди с японски H22...направо ме чакайте на 'старта'-а :D:D

 

Сега може само да се пробвам на състезание "Майсторско шофиране из дупките по Софийските улици" ;):tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/off колеги един бърз и леко смешен въпрос на който мисля, че знам отговора но да питам на прелюд 4 ген може ли да се съберат двама възрастни отзад или само за две малки деца има място?ПП Спорим с един приятел.. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/off колеги един бърз и леко смешен въпрос на който мисля, че знам отговора но да питам на прелюд 4 ген може ли да се съберат двама възрастни отзад или само за две малки деца има място?ПП Спорим с един приятел.. :angry:

на 4 ген не, на 5 да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да се стопли и ще направим старт :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи коко са високи тез на предните седалки ,по едно време бяхме само с едн акола т.е прелюда ми 4г и баща ми караше майка ми отпред и тя те са по 165 160 ,а аз съм 180 и седях спокойно отзад ,даже ми беше кеф.Работата е там че си има трик за седянето ,трябва да се разкрачши така че предната седалка да е м/у краката ти и леко да си се излегнал,страшно удобно е ,мен ми правише даже кеф да седя отзад !Но ако аз карам няма шанс някой да седне даже и жена или дете ! аз карам много назад и легнал ,почти бях опрял в задната седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи коко са високи тез на предните седалки ,по едно време бяхме само с едн акола т.е прелюда ми 4г и баща ми караше майка ми отпред и тя те са по 165 160 ,а аз съм 180 и седях спокойно отзад ,даже ми беше кеф.Работата е там че си има трик за седянето ,трябва да се разкрачши така че предната седалка да е м/у краката ти и леко да си се излегнал,страшно удобно е ,мен ми правише даже кеф да седя отзад !Но ако аз карам няма шанс някой да седне даже и жена или дете ! аз карам много назад и легнал ,почти бях опрял в задната седалка.

на 4 ген задното стъкло идва по ниско и главата ти опира в стъклото на 5 ген сме се возили 4 човека няма проблем но е препорачително за млади бамбини до 60кг за тях даже е приятно отзад :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е извода: 3-та генерация най-истинския прелюд :P сори за :angry: ама не се сдържах :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:angry: Абе те всички са си истински :PПо темата:Живаче и аз съм за да ги пуснем тия праходи :lol: Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живаче и аз съм за да ги пуснем тия праходи :PС теб Пешо ще се пуснем по в централна България, знаеш за къде става на въпрос :lol: само да се стопли и ще направим старт plane.gif -Ето това е приказка :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ам ний с Н23-ките това Живко как да го разбираме. :) На Живачето Н22-ката върви мнооого.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на калояново след две седмици на тайм атака бе,там ще замерите коя колко върви.аз се записах:Dелате поне да викате за мен :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/off колеги един бърз и леко смешен въпрос на който мисля, че знам отговора но да питам на прелюд 4 ген може ли да се съберат двама възрастни отзад или само за две малки деца има място?ПП Спорим с един приятел.. :fun:

това да не е ТАКСИ та да се возите толкоз народ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/off колеги един бърз и леко смешен въпрос на който мисля, че знам отговора но да питам на прелюд 4 ген може ли да се съберат двама възрастни отзад или само за две малки деца има място?ПП Спорим с един приятел.. :D

това да не е ТАКСИ та да се возите толкоз народ
хаха,вие с 4-тите генерации така ли се оправдавате че не може да возите хора?:fun:с 3-тите нямам проблем,като гледам и с 5-тите няма ядове:D))пък нека съм ТАКСИ с две-три готини гаджета на задната седалка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/off колеги един бърз и леко смешен въпрос на който мисля, че знам отговора но да питам на прелюд 4 ген може ли да се съберат двама възрастни отзад или само за две малки деца има място?ПП Спорим с един приятел.. :fun:

това да не е ТАКСИ та да се возите толкоз народ
То, не е ама има кой да се вози, доста кофти с тоя 4ген прелюд в сивика хеч си седят четерима съвсем спокойно и удобно, язък само, че е по-голям и тежък :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не осираме и тази тема а? Едимен, като не можеш да возиш в Прелюд 4 ген и в Сивика си стоите добре 509893458324 човека, карай си Сивика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

у нашто село циганите като ходят на баня се товарат по 8-9 души

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че те ходят ли на такова нещо :P Няма да е лошо да се изтрият всички постове освен 1-вия. Не виждам хората дето могат да возят хора отзад, какво се радват :P Като един Икарус ще ги спари от всякъде в това отношение ;):P;) п.п. вярно трябва да се изтрият глупостите (офф-а)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на калояново след две седмици на тайм атака бе,там ще замерите коя колко върви.аз се записах:Pелате поне да викате за мен :P

Taм съм кажи само да зимам ли мажоретките и колко каси шампанско ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на калояново след две седмици на тайм атака бе,там ще замерите коя колко върви.аз се записах:Pелате поне да викате за мен ;)

Taм съм кажи само да зимам ли мажоретките и колко каси шампанско :P
чакай бе,пи,още не сме спечелили:Pшампанско не искам,но някоя готина финна мацка може да изконсумирам ;) и тя мен де:Pв неделята бил клас С2,тренировки,квалификации и състезание-всичко за един ден.Нио ми пусна заявката,сега само остава да чакаме:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на калояново след две седмици на тайм атака бе,там ще замерите коя колко върви.аз се записах:huh:елате поне да викате за мен :huh:

Иво ,там ли си -ще се мъча да доида .А Емо направили си колата ,дали ще участва :lol: Тоя прелюд на живака стоков ли е ,или има само една турбина :lol::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие напълнете клас стриит, мене не ме мислете !!! готова, не готова - там съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на калояново след две седмици на тайм атака бе,там ще замерите коя колко върви.аз се записах:tease:елате поне да викате за мен :lol:

Иво ,рано ми е за писта :P може би малко по в средата на годината :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз и Нио сме там в стрийт класа,дано няма сняг обаче че зимни гуми нямам:)тоя сезон ще се опитам да не пропускам,затова почвам от първият кръг-ще видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жика, какво става бе ?? Няма ли замервания ;) Като няма навитаци идвай да се замерваме пак двамата ;) Ако ти стиска де ... че вие с Митака с тези Прелюди .... ;) H22-ката сега след ремонта ще се е засилила ;) Ако не друго поне ще изглежда че се гоним ;) п.п. Митак, чува се че ще се вдигат цените на недвижимите имоти. Изчакай още малко и ПРОДАВАЙЙЙ :) п.п.п. Ако изчезна безследно значи тея двамата са ме заровили някъде, съобщете в полицията ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жика, какво става бе ?? Няма ли замервания :P Като няма навитаци идвай да се замерваме пак двамата ;) Ако ти стиска де ... че вие с Митака с тези Прелюди .... ;) H22-ката сега след ремонта ще се е засилила ;) Ако не друго поне ще изглежда че се гоним :D п.п. Митак, чува се че ще се вдигат цените на недвижимите имоти. Изчакай още малко и ПРОДАВАЙЙЙ :D п.п.п. Ако изчезна безследно значи тея двамата са ме заровили някъде, съобщете в полицията :D

ще дойда,ама да си вземеш бинокъл ;) още се разработваме с любимата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той гледа с бинокъл Н23-ката вече, камо ли твоета ^_^

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина трябва да я гледам с бинокъл, ама защото не смееш да дойдеш на сам у наше селУ ^_^;) Абе Митак, май имало предложение в севлиевския градски съвет, да ти направят колата "паметник" на културата ^_^:) Отговаряла на всички особености: била надписана, на достатъчна възраст и най-важното, че е неподвижна ;):D :D :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина трябва да я гледам с бинокъл, ама защото не смееш да дойдеш на сам у наше селУ ^_^

 

 

 

кои ? аз ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да се стопли и ще направим старт :)

Колега маи се постопли...какво ще кажеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нашите двигатели ядоха почти един и същи бой ,та скоро и аз ще започвам да разработвам и ще ги замерим. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нашите двигатели ядоха почти един и същи бой ,та скоро и аз ще започвам да разработвам и ще ги замерим. ;)

ок. ще чакаме и ;) успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да се стопли и ще направим старт ;)

Колега маи се постопли...какво ще кажеш
Нямаш грижи,старт може да направим,ако искаш ще дойда с црх-а,по гтех дават 99.9% еднакво време с прелюда(взел съм акумулатора от прелюда) да видим с колко ще ме биеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...