Jump to content
fenabg

Стар замисъл ама чак сега ми......

Recommended Posts

И мен би ми харесало ако технически се раздели на Civic, Crx и т.н.Чел съм теми от преди ... години в който не се пише на кирилица и наистина е много гадно и неудобно, затова правилото за писане на кирилица според мен е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.Гледал съм и профилите на потребители които са примерно потребител 248 регистриран юни 2003 мнения 48 последно активен днес - е кфо са тоя верен фен не може да пусне обява в копува/продава? Вместо 50 мнения по добре да има 50 дни от датата на регистрация.Но както каза един колега на мен форума ми е забавен и ми помага и се съобразявам с тези и с бъдещите му правила.Най-голямото ми разочарование от форума не са правилата, модераторите или подредбата му, а членовете му.Когато пускам една елементарна тема за някои, но непонятна за мен очаквам тези някои да ми дадат съвети ипримери и да ми помогнат и обратното (аз така виждам смисъла на форума).Наистина ми става тъпо като някои който кара наточена ходичка и разбира от двигатели и т.н. да се мисли за по голям фен на Хонда мен. Това, че съм на 19 и нямам пари да си глезя колата и че не разбирам кои знае колко от коли не означава, че не обичам САМО И ЕДИНСТВЕНО ХОНДА.Извинявам се ама аз в темата "Хипотетично (ако трябваше да избирате)" не пиша "Еми зимаи голфа брат аз така бих направил" аз никога няма да заменя марката Хонда, камоли пък за някои Голф.Не искам да бъда груб и да обидя някой.Поздрави на всички и ми е любопитно да видя дали ще има промени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм и профилите на потребители които са примерно потребител 248 регистриран юни 2003 мнения 48 последно активен днес - е кфо са тоя верен фен не може да пусне обява в копува/продава? Вместо 50 мнения по добре да има 50 дни от датата на регистрация.

Тук нещо не си разбрал. :rant: Правилото важи само за новорегистрираните потребители (т.е. след въвеждането на правилото). Хората в "заварено положение" не ги лови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ами аз ако сега се регна и само чета без да пиша (щот аз не разбирам от коли и немога да помагам на колегите пуснали теми в технически, а пък примерно не ми се спами в off topic) след 2 години пак няма да мога да пиша в копува/продава. Просто би било хубаво да се доизкосорят нещата.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тука се писа и каде ли не и всичкото чудо за три дена ,промени има но не и във форума, и неговия облик?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Не и уви това е бг действителността фенка :) Кучето си лае,кервана си върви и никога нищо май няма да се промени.На мен лично взе да ми писва от типа теми"к'ва газ",''купих си кола","знам,че пише че клапани се праат на 20 хил,ама на газ кога'' и т.н. :) Както е казал Миле Китич"Смейем се а плаче ми се,тражим лепо винооо.Вино пием да убием истину........"Нищо май няма да се промени и то не само тук,а навсякаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега темите са дело на членовете на форума, а не на модовете. Ако всяка тема за която някой модератор реши, че разисквана и преди или че е глуповата бъде трита, ще има много недоволни яленове на форума.

Незнам въобще тая тема дали се чете от модераторите и що не се впишат в нея със едно "Абе ае стига сте си чешали езиците, форума няма да се промени и те така!" , ама Я па ше предложа нЕколко неща:

1. Не може ли там горе дето пише "HONDA fan club" колите дето се сменят да не са червени, а бели със червени емблеми.

2. В раздела "Срещи и мероприятия" във Важни да са месечните срещи на по-големите градове (София, Пловдив„ Варна и т.н.), а от долу всички останали теми.

3. Раздела технически да се раздели на моделите Хонда за по-бърз, лесен и подреден достъп.

А ето и 2 снимки за по-нагледно

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично предполагам (надявам се), че отговорните лица просто са заети с организацията на НС 2010. Друго обяснение нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на същото мнение.п.с. Стига сте бързали, цяла зима кво ше правим? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега men4e , продължавай в същия дух ... форума има нужда от активисти ... даже ше те предложим за модераторче !! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D то както е тръгнало може на всеки 4 години да има и избори. :rolleyes: какви ли партии ще се навъдят???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега men4e , продължавай в същия дух ... форума има нужда от активисти ... даже ше те предложим за модераторче !! :D

Стига, че и без тфа ме ебават че ще направя друг форум :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... даже ше те предложим за модераторче !! :D

Чшшшшш, алоооооооооо, Шубри турбото, да не те закичим теб с гумичката официално, че тогава да видим какви ще ги ръсиш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Баце , че ги изкъртим ... след 3-4 R&B та !! :lol:Оп .. молиф 'звинетИ за ОффЪт .. :)

Редактирано от iVo®o©KonOff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роконофф от къде си бе човек, след всеки твой пост ми се иска да те питам. Такава смесица на диалекти и У Горно нанадаолнище не съм виждал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От РусИ и :)

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние , той е ут Сивлиево , нещо през Габрово , но от Зарата :):) Или иначе и аз си мисля , че на УС не им е сега до модване на Форума , след НС 2010 + 2-3 месеца ще започнат - надявам се - да се работи по въпросУТ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ава нИе вааа ... ни ут РусИту , ни ут ГабрууТу .. у СиулииУ саму одЪм да лочЪм бири вааа ! У Зар'Та са мандахИерцам , ма и Ут таменка ни сЪм ваа ! ПъпоТ мии метнатЪ у ЛовичЪ ! Я за туйка съм писЪл : from BG :) По темата : абе , има ли модератори у този форум бе алоууу ??! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Крайно време е някой да земе да прави нещо в тоя форум ,и земете го махнете това правило за 50те поста а го направете един месец след регистация да може да пуска обяви постоянно и непрекъснато се сере по форума .!!!Бахти лайняната работа е в момента общи .сега гогато пиша кога ще се чисти незнам :( .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я да питам има ли опция за редактиране на заглавията на теми и ако няма защо е така?Едно 30%, а в по-вървежни дни и 50-60% от темите са или с много тъпо или сгрешено заглавие, което по някой път се дължи не на тъпотия, а на грешка от бързане, която е хубаво човек да може сам да си поправи, а не да създава излишна работа на модераторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Може само преди да си пя пуснал на preview режим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нужда техническите теми да са по модели, повечето от проблемите по хондите са общи - но не мисля, че това създава някакво неудобство, щом така ви харесва. Единствено съм против отделянето на CRX и Prelude от Сивик и Акорд съответно, защото тези коли са на тяхна база, и проблемите са 99% същите. Пък и колите не са толкова много като за отделен раздел.

 

Някакси ми се иска въпросите от рода "ще си купувам прелюд, какво да гледам", "сивик, корола или мазда3", "купих си нов сивик, да ви се похваля" да отидат в отделен (под)раздел

Също така не ми харесват част от темите в купува/продава. Първо смятам, че е ненужно темите там да започват с "купува" или "продава" съответно, това се подразбира от името на темата.

Желанието ми е в заглавието на темата да има основната информация, така че да не е нужно да се навлиза в 100 теми, за да откриеш това, което наистина ти трябва. За целта в заглавието или подзаглавието трябва да има модел или година на колата, код на двигателя (ако частта не е универсална за модела), и според мен и цена

Например търся гуми, и трябва да отворя тема "Продавам гуми/много добри", за да открия, че са друг размер, зимни, пък и са само 2

 

 

Но основната ми забележка към форума е, че се наводни от помия, лични нападки и пишкомери. това ме отвращава и отблъсква от форума, и съм сигурен, че не съм само аз

Угода на всички няма, няма и нужда. Теслата трябва да е много по-голяма, да се трият мнения и да се почистват схеми без обяснение. Ако някой иска обяснение от модераторите, това НИКОГА да не става публично, а на лични съобщения, по телефон или на живо.

 

Не трябва да забравяме, че форума е за КОЛИТЕ ХОНДА, а не за хондаджиите (с изключение на offtopic и срещи/мероприятия)

Много хора може и да не се съгласят с мен, но така ще има много по-малко дразги и нападки, лични обиди, и много повече техническа информация

 

Ето и няколко примера за правилно и грешно формулирана (според мен) тема:

"Сивик 5ген със Skunk stage 2 валове ще бие ли CRX 2gen със stock В18С4" <> "на рибата или на господар колата е по-бърза"

"сивик със P88RS, DLS A6 и bit1 процесор" <> "нашата фирма прави най-яко звучащите коли"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е тъпо да се разделя на модели щото Сивик 4г и ЦРХ си приличат повече от сивик 4г и сивик англичанка примерно. Ама ще е много удобно да се разделят технически на двигател, ходова част, интериор, екстериор и други.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Magnum, вярно е, че повечето проблеми са общи, но така е и повечето автомобили. Накладки могат да блокират на Прелюд, могат да блокират и на Вектра. Идеята(доколкото аз разбирам) е не да има разделение "Ние тука, вие - там" а да е по-прегледно :) , пък и остава единия процент, в който проблемите са специфични :) .

 

Това с кода на двигателя в заглавието на темата е наистина добра идея(и аз го бях споменал някъде) а и за търсачката ще е по-лесно.

 

men4e, чак от такова разделение едва ли наистина има нужда, все пак това е форум а не онлайн автокаталог.... това е личното ми мнение и не те ангажирам с него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това хубаво,то е и ясно де. Но какъв е реда и евентуално има ли някакъв шанс това да стане?

Какво му е на раздел проекти? Моята кола е почти в тази вързаст както и почти 2/3 от колите във форума. Ретро раздел когато се съберат голям брой такива теми.

Колко трябва да е голям броя ? за сега са 4ри а скоро ще се появи и още един акорд 3 генерация само да го боядисам утре .На фона на броя теми в проекти процента не е малък .http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=42760 http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=50183http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=33098http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=39886

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата е затворена по общо съгласие на автора , дейците в нея и модовете - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45636След като май вече форума е преместен може ли вече да има актуална информация и реакция от , който трябва и може да отговори по поставеното предложение ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като май вече форума е преместен може ли вече да има актуална информация и реакция от , който трябва и може да отговори по поставеното предложение ? :)

Така и така е сменен хостинга, може направо да увеличите (удвоите) размера на кутиите на всички потребители и да направите опцията включена по подразбиране

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry423521

 

Аз така го разбирам ,но попвече отношение казах че няма да взимам при положение че никои нищо след време ,има време,няма ресурси ,малко сме, дъра дъра два чадъра .

 

Тино дано не стане пак Аз? ,ти ,играча,и Александро да сме най дейни и да ни гледат сеира как се надяваме на нищото точка

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...