Jump to content
Phillip

Dota

Recommended Posts

Има ли колеги които играят ДОТА ? и ако има може да поцъкаме някой път :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има поне аз за себе си се сещам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като темата на Доминико изчезна,ще пиша в тази.Братя по Гарената-навити за игри тази нощ?Аз се пиша Crankhigh да напомня само и стоя в 10 и нагоре руумовете.Ентусиазиран съм да пише някой за една врътка.

Редактирано от Jorjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчезна да му се невиди :) , хубаво е че сте се сетили.Вчера играх, ама аз през деня в един приятел и няма как вечер да играя, моя комп не може подкара играта(изгоря ми баш бабаита).Поздрави и да не ми се мяркате като съм с лиона, че улт,дагон ,два хекса и шива и става грозно :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех бегай-маани с тоя лион!! Най -скучния герой в играта....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само кажете кога и къде и ще ви покажа класа. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пипал игри отдавна, ама може да направя 1 игра с вас, ако ме искате :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам в Гарена - мале тоя Тускара момчета е ебати и говедото - тоя маже наред момчееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ;) вече съм с нов ник manso играем двама с него едно време му го дадох, сега пак го ползвам ;) ко да се прави.Питайте първо, че човека няма идея какво е хонда и мноу псува ;) .Кода е витек -ако ти отговря значи съм аз, той не знае какво е това :P;) .

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая игра с всяка нова версия я развалят все повече и повече... Тоя Icefrog да вземе да се грумне... "Mail me what you want to see in next version"... Искъм 100% stun, 100% evasion, Aghanim's scepter да Improve с +200% damage... да е перманентно WTF mode...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм играл скоро мамка му :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая игра с всяка нова версия я развалят все повече и повече... Тоя Icefrog да вземе да се грумне... "Mail me what you want to see in next version"... Искъм 100% stun, 100% evasion, Aghanim's scepter да Improve с +200% damage... да е перманентно WTF mode...

Ако не се лъжа, IceFrog вече не работи по разработките на новите версии (не че има особено значение), понеже заедно с Valve, разработват Dota 2. Иначе всеки истински DotA геймър ще се сеща с умиление за версия 5,84 (не че е най-добрата просто беше добре балансирана) :lol:Иначе дотата я отказах преди повече от година :lol: Успех и много критикали :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента това правя, следващия път като играете дайте да се саберем за едни петици от хонда форума :lol: обещавам да не ви own-вам много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз толкова я псувах дотата преди, че ми дърпаше играчи от развитието ... ся и аз почнах да играя. Мега лейм съм обаче - цъкам само със снайпериста и съм адският бонус, но съм навит някоя вечер да поиграем :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес цял ден съм в Гарената.

Търсте ме под nickname: P2W.SadKing

hf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз толкова я псувах дотата преди, че ми дърпаше играчи от развитието ... ся и аз почнах да играя. Мега лейм съм обаче - цъкам само със снайпериста и съм адският бонус, но съм навит някоя вечер да поиграем ;)

 

Има нещо такова.. повечето играят само дота и развитие никой =Pp Аз се мъча и от двете да играя. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит колеги, нека се разберем нещо у гаренката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видите ли ник lol_mafia или Electric_surge Напишете ГГ GG сте OWNED!! :P:honda::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в Гарената като се логна, след като пусна играта и цъкна на локал, защо не ми излиза нито един хост?Версията ми е 1.24.4.6387

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще оформим една дота колеги :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в Гарената като се логна, след като пусна играта и цъкна на локал, защо не ми излиза нито един хост?Версията ми е 1.24.4.6387

?? никой ли не знае?айде че ми се играе дотааааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в Гарената като се логна, след като пусна играта и цъкна на локал, защо не ми излиза нито един хост?Версията ми е 1.24.4.6387

?? никой ли не знае?айде че ми се играе дотааааааа
Колега дай си скаипа ще ти архивирам и ще ти я пратя ? пък може да направим някоя игрица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли тупаници скоро, че тъкмо я инсталирах? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си казал - не сме се почнали. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде казвайте у коя стая сте пиша се linuxcore

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До седмица ще имам комп ( на мойта) и съм в гарена + това си върнах ника Dominiko -31 level - 1 ден да загрея и почвам да ги депресирам децата, ще ги цепим нали, колко малко остана, не съм играл от Декември :unsure: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK

Чакам ви в [ Bulgaria DotA Room 18] !!!!! Nickname: P2W.SadKing

Адднете ме като приятел, за да направим игра и да се разцепим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

p2w май съм те засичал, аз сам u4tiv_galfon

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз учтив калфон си го спомням като нооб, или нещо се бъркам :lol: , като се завърна ми стига само корени да ми носиш и да ми разкриваш гората :P .Ох как ми се играе с Лиона с Дагона на макс, аганим, може и хекс, ох ох ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

u4tiv_galfon е епичен никнейм за българската ДотА сцена! Видиш ли го един път, не можеш да го забравиш (нещо като "THEPRICHINITELQ" и "globalen_tigar"). Аз не съм играл от мнооооого много време, иначе ника ми е "maigadi". Може след месец-два да поцъкаме (след сесията) :) Успех и много критове :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка ще влезне ли някой в руума за да играем?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене сега не ме брой, аз няма на какво да играя, тоя лаптоп е с 16мб видео, или по -точно ползва толкова от рамта за видео, а цялата ми рам е 256мб. Драма е...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dominiko може и да сме играли :) Не се имам за много добър, играя от дъжд на вятър. Не бях играл 3-4 години сега преди 2 месеца пак се зарибих нещо :rolleyes: Орлине, да има ме сред "най-оригиналните" никове из гарената :D Парадокс още там ли си ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега чаках. Правя 2 игри и си лягам. HF!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, сори, аз напраих една без вас, ама излезе много дълга, почти 100 мин.... Някой ако още е жив да казва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...