Jump to content
rEsPeCtiVe

Колеги даите съвет!

Recommended Posts

Искам да попитам на каква глоба подлежа след като купих автомобил-а и изпуснах 2 седмичния срок за смяна на талон и номера в КАТ! Казаха ми че глобата е 50 лв и ще трябвало да се прави пак договор за покупко продажба (което не ми се вярва,след като вече е направен).Кажете какво да правя.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колега, пишат фиш, обикновенно 20 лева! :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е значи ще си я таркалям още с тия номера,щото ми харесват,мога и догодина да ида... :starwars::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай само Боката да не те фане :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма е,мен не ме притесняват :starwars: поне засега,а други мнения по въпроса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова ти харесват сегашните номера, сигурно че не са български :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

след като колата не се "води" по никакъв начин в нашата скъпа родина, ако ти я откраднат - намиране няма! ако ще я държиш така и нямаш гараж, по добре вечер сваляй и си взимай четирите гуми в спалнята :lol:сериозен съм, между другото, пази я!

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след като колата не се "води" по никакъв начин в нашата скъпа родина, ако ти я откраднат - намиране няма! ако ще я държиш така и нямаш гараж, по добре вечер сваляй и си взимай четирите гуми в спалнята :lol:сериозен съм, между другото, пази я!

Приятелче не си разбрал явно,с бг номера е колата,самоче талона и номерата се водят на предишния собственик :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

талона и номерата се водят на предишния собственик :)

Завиваш ги в станиол и си ги пазиш, или това беше твоя реплика извинявай!ДА питам тая тема защо я пусна или да си отговаряш сам в нея ? Спести си разправийте и не ми отговаряй!!!Тоя стил на отговор как ти е срутва ? Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

талона и номерата се водят на предишния собственик :)

Завиваш ги в станиол и си ги пазиш, или това беше твоя реплика извинявай!ДА питам тая тема защо я пусна или да си отговаряш сам в нея ? Спести си разправийте и не ми отговаряй!!!Тоя стил на отговор как ти е срутва ?
Моята реплика си е моя и това беше шега с колегата,и то в друга тема! Темата съм я пуснал за да науча нещо което трябва да знам и ме интересува,теб кои те натиска та говориш! Вместо да ми се правиш на мн отворен,ходи пускаи теми във Teenager Love,може да има някои които да се радва на глупостите кадето пишеш! :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да те върнат в КАТ нито в данъчното,даже и да си просрочил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да те върнат в КАТ нито в данъчното,даже и да си просрочил.

Благодаря колега,това се казва бърз,точен и изчерпателен отговор :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ти кажа внимавай като си завеждаш колата в данъчното, на мен ми искаха пари на ръка иначе не ставало...дееба и алчната система :) да искаш да си плащаш данъците и да не ти дават...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене лелката в данъчното ме смъмри ама минах м/у капките,щото ми било за пръв път :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо..КАТ..20лв.., после имаш 2 месеца срок да е зачислиш в данъчното..ако го испуснеш още 20лв., а за да е минала през данъчното първо трябва да минеш КАТ..дотук си 40 назад.., ако се забвиш и си я караш с тези номера..в тая криза не се знае дали на стария собственик няма да му сложат некав запор..и тогава.....................ще има да тичаш да издирваш съдия изпълнител..да ходиш да му носиш документи и да се разправяте да дигне запора само на това МПС..щото е купено преди налагането на запора..(а предполагам ,че съдията няма да е от пловдив...и ще падне обикаляне и разправии..) и тогава си още 20--100 лв назад според колко км.ще хаъманосваш да търсиш съдията..Моя съвет е..прехвърляй., за да ти е мирна главата.., а ако искаш всички в тоя град да знаят точно кога и къде си на кафе или на хотел..и с кой..,задели си 50лв и си вземи къвто искаш номер от КАТ. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо..КАТ..20лв.., после имаш 2 месеца срок да е зачислиш в данъчното..ако го испуснеш още 20лв., а за да е минала през данъчното първо трябва да минеш КАТ..дотук си 40 назад.., ако се забвиш и си я караш с тези номера..в тая криза не се знае дали на стария собственик няма да му сложат некав запор..и тогава.....................ще има да тичаш да издирваш съдия изпълнител..да ходиш да му носиш документи и да се разправяте да дигне запора само на това МПС..щото е купено преди налагането на запора..(а предполагам ,че съдията няма да е от пловдив...и ще падне обикаляне и разправии..) и тогава си още 20--100 лв назад според колко км.ще хаъманосваш да търсиш съдията..Моя съвет е..прехвърляй., за да ти е мирна главата.., а ако искаш всички в тоя град да знаят точно кога и къде си на кафе или на хотел..и с кой..,задели си 50лв и си вземи къвто искаш номер от КАТ. :P

Аа колега тия истории са ми ясно със запора,случи ми се веднъж та знам кви разправии са! И повярваи ми колата е проверна преди да я купя,но все пак както ти казваш ще си я прехвърля да ми е мирна главата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с пререгистрацията, дано минеш по-бързо през каналите за сверка на номер на рама и двигател и да не им се стори странно отпечатан номера на двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: Лошото е ,че тия работи ги учим все по трудния начин... Бързо и безпроблемно минаване в КАТ..и да не си забравиш ГО-то.,че.....знеш... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...