Jump to content
SH3M37A

Хонда

Recommended Posts

Здравейте колеги , седях си в нас и ми попадна незнайно от къде светлини за под купето :) или инак казано неон или нещо от сорта :lol: :lol:

Успяхме да сложа само отпред утре ще си играя отвсякъде и да го свържа с музиката :) и ще ви дам клипче отново

ето малко снимки :

Публикувано изображение

тук се вижда след птичи бомбардировка на предния капак но... :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

тука малко като от NFS стана :D много яко се получи :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

:)

утре цялата цигания :lol: :lol: :lol:

 

И да питам как мислите сини светлини на червена кола с зелен неон/ледове дали върви :rolleyes: че на мен нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да питам как мислите сини светлини на червена кола с зелен неон/ледове дали върви :confused: че на мен нещоИии на мен нещо не ми харесва .... многоо шарено е :confused: искам да те попитам тия неони които са отдоло нещо по подробно можеш ли да дадеш за тях :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е червена колата махай тези сини светлини сложи си белиотносно неона пфффф затрудняваш ме може и без него да минеш :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сам си го написал (малко циганиика).Според мен червената кола с червен неон ще гърми.Ама да не те гръмне и някоя патрулка внимаваи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко е, много ме развесели :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;):P:huh: :huh: експериментирам за ся :D но определено няма да оставя зеления . червен ще е на 100% VARAD това е модела който имам аз или поне този модел ми попадна за експеримента.VARAD а това е официалния сайт на продукта а идеята ми като завършен проект ///някой ден/// е ТАЗИЗа патрулката ... да не би да има закон за светлените под колата ,че ми е убегнало И ако има какъв цвят нямам право да слагам на моята каруца ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв закон слагай ако искаш и пембяни, най много да та разпитат за кво си го сложил, ма им кажи че да виждаш дупките :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв закон слагай ако искаш и пембяни, най много да та разпитат за кво си го сложил, ма им кажи че да виждаш дупките :lol:

аааа дали няма а :):P :P :P има има :lol: в закона го пище ама незнам точно как беше оформен . а ако не ти се чете може да си снимам фиша които ми писаха на мен :P:D :D :D :D :D :D мм мен така както свети не ми харесва смисъл светлината сякаш е отрязана ... ако иска колегата може да му покажа моя как е станал :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ако можеш покажи ;) да видя понеже още се чудя дали да си взема тази цигания с 14-20 режима на святкане или да си направя в Бг .Какви пари ти излезе всичко ? И мен много ме дразни че е отрязан .... а тука до няколко дена ще видя как стой на снижена хонд ;) понеже моята е висока все още ;) и да си преценя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ако можеш покажи ;) да видя понеже още се чудя дали да си взема тази цигания с 14-20 режима на святкане или да си направя в Бг .Какви пари ти излезе всичко ? И мен много ме дразни че е отрязан .... а тука до няколко дена ще видя как стой на снижена хонд ;) понеже моята е висока все още ;) и да си преценя.
ами нов съм във форума и незнам точно как става качването на снимка . Ако можеш да обясниш как се качва с удоволствие веднага качвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://ivancrx.snimka.bg/tuning/crx.479865.17673366 http://ivancrx.snimka.bg/tuning/crx.479865.17673369 Така свети ;) ;) Цялата работа ми излезна към 100 лв това са кабели и диодни лентички и едно копче против полицаи ;) ;) ;) забравих да кажа че за отдоло ми излезна около 80 аз щото и вътре я правих да свети http://ivancrx.snimka.bg/tuning/crx.479865.17673383http://ivancrx.snimka.bg/tuning/crx.479865.17673384 И чесно да ти кажа колега непредполагах че на по светло ще се вижда ама се оказа че тия пущини светят много :D :D :D :D ИЗВИНЯВАМ СЕ НА МОДЕРАТОРИТЕ ЗА ПРЕДНИЯ ПОСТ !! ;) Редактирано от Ivan_crx_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре е ;) аз гледах снощи на едно момче от варна колицата ,много добре е направена ;) и много ми хареса как свети.Можеш ли да дадеш повече инфо за тази лента ?Ако от тука си купя модула /тези рязаните / и го заменя с този дето ти имаш /// примерно /// дали ще усмея да ги свържа :?че тези са на 3 кабелчета..... Ето го другия колета някой може да го познава ;)И неговата идея не е лоша ;)А относно фуражките:Разбрах че нямам право да слагам искрящи цигании или директна светлина която да заслепява или отвлича вниманието на останалите участници в движението //// светлинки по чистачките , цицките за вода , и останалите изобретателни места ;) няма право///иначе за светлините отдолу нямало проблем стига да не е пряка светлина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе за светлините отдолу нямало проблем стига да не е пряка светлина ;)

да ама не:Из закона за движение по пътищата"Раздел XVII, Чл. 76. Забранено е използването на други светлини, освен предвидените в този закон и издадените въз основа на него нормативни актове."а превидените в този закон са: Габарити, къси, дълги, мигачи, осветление на задния номер, светлина за движение назад и фаровете за мъглатака че не са огладняли... не са се заяли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

четох го това :P знам го , но явно всеки полицай го тълкува както му изнася ;) Понеже на мене полицай с стаж повече от 30 г ми го каза това ;)И това е голяма глупост .... само скапаните американци ли ще се радват на такива лиготийки , а останалите страни ще седим и гледаме как хората си имат свободата да си правят колите както им кефне :);):P :P ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От тоя тип циганийки най-много ми допада идеята за поставяне на диодна лента в долната част на вратите. Вечер на тъмно като отвориш вратата и слизаш да ти мъждука съвсем слабо в краката, та да виждаш къде стъпваш. Всичко останало ми се вижда прекалено кичозно.п.п. И в багажника също става.... даже при мен съм го направил това. Че на фабричната мижава лампичка ходи си намери нещо в багажника в пълна тъмница :)

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеш ли да качиш една снимка да видим какво си направил в багажника че ме заинтригува.Голям та-ак е тази лампичка в момента,все едно я няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще снимам и ще кача, но не очаквай кой знае какво - просто е значително по-светло в багажника и светлината е бяла а не жълто-лайняна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:tooth: Редактирано от Ivan_crx_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами тези са на една лента обаче метър - 35 лв и като сметнах колко ще ми трябва и малко поразмислих обаче много ми харесваше как свети и наи - важното много добре разпръсква светлината а и не е като пръчките да се чудиш какво да ги праиш и как да ги криеш. И така един ден ми доиде музата и направих само отпред наложиха се малко корекции и после се захванах и с останалите .могат да се режат на 3 и така после ги запояваш с кабелчета МОите са с 2 само + и - при теб са 3 защото наи вероятно 3тия е контролния да мигат :D а за моите ми отне към 2 вечери от 17 до 3,4 сутринта :tooth:;):D :D

Редактирано от Ivan_crx_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще снимам и ще кача, но не очаквай кой знае какво - просто е значително по-светло в багажника и светлината е бяла а не жълто-лайняна :tooth:

Имам едни идеи за LED светлини,но ми е интересно ти какво си измислил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Не знам някой дали видя тази кола как е направена но ми харесва идеята на момчето :angry: и много добре го е направил :lol:

Да пурите при мен са с 3 кабелчета което 3-то е да ги контролира :P

но предполагам че и на самите диоди //като твоите // ще трябва да се добавя платка с зададените параметри на циганийката :P

 

Мислил съм за вратите когато се отворят да светят поне да показва къде стъпваш И НА състезателите че ти е отворена вратата нощем :D

както и за багажника :D като се постопли малко ще си поиграя да направя нещо и да споделя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

четох го това :) знам го , но явно всеки полицай го тълкува както му изнася :) Понеже на мене полицай с стаж повече от 30 г ми го каза това :)И това е голяма глупост .... само скапаните американци ли ще се радват на такива лиготийки , а останалите страни ще седим и гледаме как хората си имат свободата да си правят колите както им кефне :fun: :fun: :D :D :angry:
АМИ ДА:D ЗАКОНЪТ СИ Е ЗАКОН, НО ДОСЕГА НЕ СЪМ ЧУЛ ХВАНАТ И НАКАЗАН СА ПОДОБНО НЕЩО В ДРУГИТЕ ДЪРЖАВИ.... ВЯРНО, И ЗА ТУК НЕ СЪМ ЧУВАЛ, НО АСО НЯКОЙ Е ЧУЛ, ДА СПОДЕЛИ.. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето поисканите снимки на багажника.

Сложих детското столче вътре и някакви бели листа та да се вижда нещо как го осветява, че иначе всичко е черно и нищо не може да се види по снимките

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама този хюндай не свети така красиво на живо... плюс, че му свети в няколко цвят ... абе като го видя и се сещам за нийд фор спийд :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти какви лампички си използвал за багажника,предполагам някакъв вид LED.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опасявам се че така нагло се вмъкнахме в темата на колегата за което се извинявам.Но сме си по темата все пак - "Циганийка"Използвал съм същата самозалепваща светодиодна лента, която "най-големите" в тунинга си лепят по фаровете за да имитират Audi :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) А снимка на готиния Хибрид :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид снимка, която е малко или много по темата, на която е със светодиодните ленти :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ха! Не очаквах това, защото снимките от багажника са точно 3 поста над въпроса ти :) Помислих, че колата искаш да видиш :) - > http://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...st&p=402515

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Не съм внимавал при четенето изобщо! Асоциирал съм три думи от мнението ти с "Ауди" и съм помислил, че LED лентата се е озовала на фаровете на "хибрид" за дейлайт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е верно ли това си помисли? Опазил ме господ! Това вече би било най-голямата цигания и между другото най-щеше да пасне на темата, но няма да съм аз човека :) :) :)

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е верно ли това си помисли? Опазил ме господ! Това вече би било най-голямата цигания и между другото най-щеше да пасне на темата, но няма да съм аз човека :) :) :)

между другото аз това го направих - сложих две диодни бели ленти в долната част на фаровете, ама не ми хареса и сега мисля да осветлявам багажника с тях, или може да се мъча да ги сложа под праговете някак си да светят навътре(под цялата кола) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За под праговете две лентички големи , колкото фар предполагам ще са ти къси и мисля че пак няма да ти хареса резултата. Дълги ленти от край до край ти трябват за праговете за да се получи нещо. Слагай ги направо в багажника ако питаш мен, не толкова за естетика, колкото за удобство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсвах за кратко :tease: Но ето ме обратно в форума темата И В БЪЛГАРИЯ .Малко офф по темата но не ми се отваряше друга :Търся си магазин в който могат да ми направят лента с надпис "Добре дошли в България" + "Welcome to Bulgaria" в горния край на задното стъкло и в долния на английски?!??!??? ЗАЩО ще питат някой от вас .Бензина под всякаква критика , пътищата като бензина ЗЛЕ , ХОРАТА ОЩЕ ПО ЗЛЕ , цените НЯМАМ ДУМИ , ЗАКОНА - НЯКОЙ НЕГРАМОТНИК ГО Е ПИСАЛ и още много неща мога да изброя ...... предполагам и вие това го пиша понеже живея в чужбина и се върнах да уча в България ---- Грешка голяма но по темата ...Сложих си би ксенон на каручката свети перфектно диодите за багажника са много добра идея и мисля да направя подобна операция :ermm:)) мисля вече и за някакви светодиоди когато си отворя вратата да ми свети на улицата да виждам къде стъпвам , понеже на 2-3 пъти щях се удавя в локвите да не кажа ямите с вода ..... както и за някакви светодиоди под предния капак , понеже ми се наложи нощно време да се ровя по двигателя в междуградски условия :lol:)) и една такава система ще ми е в + И решетка или някакъв предпазител :dry: с който мога да си предпазя колата да не ми отворят предния капак !!!!!Пред мен момче ми показа как може да се отворят най малко 5 коли на паркинга +с моята хода през решетките отпред , как се неутрализира алармата и безшумно се влиза обира и изчезва от колата /// това не ми го показа но следва след първите 2-3 операции :angry: ///

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих казал голяма цигания поне еднакви цветове да беше барнал ама теб щом си те кефи карай си така и хич да не ти пука за хорското мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...