Jump to content
darcosi

Dragich - 6 Месеца

Recommended Posts

Тоя човек е супер несериозен 6 месеца го чакам да си пребере колата от Софиа и сега чак на 1ви март ще идва. Доживях да си освободя още една клетка в гаража.Явно ми се сърди че му пръснах стария мотор и за тва никъв не се появява в София !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гъзче,нали ти казах да не казваш за мотора че това си е жокер на Драгича? :);) нека войната започне сега:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мисля че се бяхме разбрали вече чупи купи.Нарочно чаках 1-ви Март за да закича колата с мартеничка с надеждата повече да не я чупиш.Ти ми обеща за рожденния ми ден да е готова,но не си спази уговорката.Повече никога няма да ти докарвам да правиш Сивик.Колеги пазете се :huh:

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго , само ни пречи там с тоя "КОШ" Нямаме место с Дилян наще коли да си развиваме от тоя симпатяга..... ще дойда и аз утре да го изгониме по-бързо вече , че напраоооо не се издържа т'ва :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати купона. Потвърждавам че е несериозен. Закарах му колата и после си я взех по тежка. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега си видях календара 7 месеца били ужас от една почивка на море :) станах длъжник на мутрите :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да си отишъл на почивка на юг,мутрите казаха или 400 кс Сивик или Супрата минава на Варненски табели.Имаш време да размислиш до утре :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ше му "туриме" на Драго един ксенон :huh: С тебе съм комшииии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложете му по високи 15-гуми че не може се оправи с тез дупки в Търговище :huh::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложете му по високи 15-гуми че не може се оправи с тез дупки в Търговище ;):huh::)

Тооо , да ти кажааа ... и от София , ще му е трудно да излезе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз за какво не ти дадох цяла кола. То по моя мотор беше забравил тапите,а по Драговата не ми се мисли ;) п.п. Благодаря отново братле! :huh::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и двамата сте супер зле,единия си зарязал колата,а другия само чупи..................от цялата работа и аз пострадах,че при едно от връщане от София останах без книжка :) Мен кой ще ме компенсира а???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен кой ще ме компенсира а???

За утеха, мога да ти предложа комплект запазени тасове, все пак 'дигат от конете, готин фейс, подобряват аеродинамиката (сваля разхода), тва онова...А и всички знаят - КОРЕКТЕН СЪМ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка тва момче прибра ли си талигата или още ти заема гаража?Ако е така аз предлагам да го анатемосаме ... и без тва иска да ползва части от друга марка ... тва е богохулство от негова страна. :dry::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка тва момче прибра ли си талигата или още ти заема гаража?Ако е така аз предлагам да го анатемосаме ... и без тва иска да ползва части от друга марка ... тва е богохулство от негова страна. :D;) ;)

това момче заслужава публично шибане с камшици ама понеже ми даде добра идея за пътуване към варна със самолет ще му го спестя:dry:иначе снощи ми обърнаха гаража наобратно да вземат едни 240 кубикови инжектори.дано да са им свършили работа,планът беше да си тръгне днес сутринта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе може и без камшици! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго се прибра :) в интерес на истината го приютих в къщи но това за камшиците не е истина такива неща нямаше :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даркооо,да бяхте му я измили на момчето колата,тц,тц,тц!срам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе за кво да я мият ... тя кола с 240 кубика дюзи кола ли е или колело :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да се направи специален раздел "Лична драма". Все по-сърцераздерателни теми се появяват, колеги. Кои сериозни, кои на шега ама аз цивря ли цивря. Имайте милост - ще се спомина за едното нищо :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...