Jump to content
AMD

Скорости от 4ген в кожуха на 5-та генерация

Recommended Posts

Интересува ме възможно ли е това ? Скоростите от 4 генерация( кутия L3 ) в кожуха на кутия от 5-та генерация (S20). Дали ще влезят валовете или не.Другият въпрос е , само предавките дали ще паснат на валовете от 5-та ген.Идеята е да се сменят евентуално 2-ра и 3-та скорост.Всякаква информация е добре дошла :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се порових и попаднах на това http://bensebuilt.livejournal.com/2005/11/30/ До колкото успях да си преведа , има вероятност да паснат 3-4-5-та скорост ,или бъркам в превода :D

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой.. нещо.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой не е тествал :worthy:П.П:Крайното предавателно мисля да си остане 4.250

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също разбирам от линка, който си пуснал че става, но само ЦРХ-сови 3,4,5-та предавки, от това, което съм чел ,мога да кажа че и най добрия файнал за тази кутия е от сивик аеродек - около 4.437?п.п. Сега виждам че за 4-та се изисква модификация, има и линк

Редактирано от BLEIN MONO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми звучи както ти си го разбрах, но и аз бих предпочел 4.437 или колкото там беше най-късото крайно за Д-серия.а и инфото за cx/vx 3-та е много интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си извадя старата тема :cool: Валовете от ЦРХ-а не пасват в хидро кутията,имат лека разлика.Предавките,3-та си влиза като у тях си,4-та не, иска преправяне,явно линка е верен :lol: Не сме тествали с 4-та от хидравличната, и как стои работата с вторичният вал.Целият процес се спъва от липсата на хидравлична кутия от Z6;Z9 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Линка по горе е абсолютно точен :lol: 4-та от хидравличната кутия става с 3-тата от цРХ-а,ако искате 4-та от ZC трябва да я преправяте.В крайна сметка се получава това:1-3.2502-1.9003-1.3464-0.9095-0.750крайно 4.250

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...