Jump to content
MaXo

Какво стана с темата за С2000 ?

Recommended Posts

Каква е причината да изчезне ... поне някакво обяснение няма ли да има? Понеже написах, че искам да се тествам със С2000 ... това ли е причината? Забранено ли е да се коментират такива неща във форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както казаха колегите трябва да има тема за мерене на сили ,дали на думи или на писта все тая ,все пак хондите са спортно насочени коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част от правилата на forums.honbdabg.com# Нека отговорите и темите ви бъдат изчерпателни и точни. Нека няма купища SPAM из форума и километри безсмислици. Пишете, ако можете да помогнете, а ако не - затрайте си, все ще можете някъде другаде да помогнете.# Не променяйте предмета на вече започната тема към други, странични неща! По-добре пуснете нова тема, отколкото да оспамите темата!Теми или съобщения с безсмислен, обиден, заядлив и нападателен характер към участник във форума са забранени и ще бъдат редактирани и/или изтривани моментално. При многократно правене на тази грешка участникът се изключва!#Както пише по рейсовете, "Форумът е ваш, пазете го от боклук". Нека го направим едно приятно за четене място.Bonus: Всички участници с постове от липсващата тема са без каквато и да било забележка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама пак не разбирам защо е изтрита темата ... питах как върви С2000 ... и после написах, че мисля да се пробвам с такова ... пуснах 2 линка, където го дават средна и висока 14ка. Кое не е било по темата ... с кое съм засегнал някого ... или изобщо, кое от написаното беше против правилата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябваше да оставя само смислените отговори по темата, то трябваше да изтрия поне 90% от постовете.Затова замина в кошчето, сърди се на събеседниците си, не лично на "модератора" , той си върши работата така като е преценил и намерил за добре.Нищо лично, просто правила!!!П.С. Скоро и тази тема ще замине в кошчето, не можем да всяко изтрито мнение или тема да има нова тема с хиляда обяснения.Правилата обясняват всичко.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак 90% да не са били по темата ... аре нема нужда ... около 30% може и да са били ... а явно модератора го е мързяло да си върши качествено работата. Темата е била по правилата ... в правилния раздел ... и заради някакъв лек спор да се трие ... да ви пикая на неписаните правила!!! Истината е, че има някви модератори и админи с бавни коли ... които тия раздели от типа тунинг и състезания ... направо са им трън в очите.И се чудят как да се включат ... и понеже няма с какво ... аре ще се правим на важни .... ама аре нема нужа щото може в един момент да лъсне друг форум на Хонда и всички тия интересни теми да отидат там ... а тук да си останат чичаците дето се чудят как да настроят газта с плочката ... и с коя Хонда най-добре се прекарва закланото прасе от село.

Редактирано от MaXo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

MaXo ще те помоля само веднъж. Спазвай добрия тон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак 90% да не са били по темата ... аре нема нужда ... около 30% може и да са били ... а явно модератора го е мързяло да си върши качествено работата. Темата е била по правилата ... в правилния раздел ... и заради някакъв лек спор да се трие ... да ви пикая на неписаните правила!!! Истината е, че има някви модератори и админи с бавни коли ... които тия раздели от типа тунинг и състезания ... направо са им трън в очите.И се чудят как да се включат ... и понеже няма с какво ... аре ще се правим на важни .... ама аре нема нужа щото може в един момент да лъсне друг форум на Хонда и всички тия интересни теми да отидат там ... а тук да си останат чичаците дето се чудят как да настроят газта с плочката ... и с коя Хонда най-добре се прекарва закланото прасе от село.

Така е .... и аз много се дразна на модераторите в тоя форум .... направо побеснявам като изтрият някоя интересна тема и токувиж набия някои чичак ;):);):D Хонда е марка създадена за състезания ... основно ...... в тоя форум даже 50% от разделите трябва да са за тунинг на хонда , състезания и т.н. ... , но наистина няма как да стане като повечето карат икономични градски 1.3 или 1.4 ,а другите кораби майки 2.0 с АГУ и темите за спорт и тунинг са им доста болни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пичове ще ви кажа само едно щом имате проблеми с модераторският екип, значи че те си вършат работата. А щом нещо не ви харесва има един бутон. Пише Log Out на него и ще спрете да се дразните. Аз също се дразня на много неща, а и не само аз, но не го споделяме на всеослушание. Така че въздържайте се и вие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако ти лично се отъждествяваш само с колата си, и с това колко тя е бърза, то това обяснява доста неща, и какъв почитател на марката си всъщност. И наистина, тук повечето се караме кой да пренесе закланото прасе от село - просто приемаш факта и подминаваш... Може би звучи неудобно остро, но също толкова просто - това също е мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам си противоречиш бе ... "корейски" :)

Хонда е марка създадена за състезания ... основно ...... но наистина няма как да стане като повечето карат икономични градски 1.3 или 1.4 ,а другите кораби майки 2.0 с АГУ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам си противоречиш бе ... "корейски" :)

Хонда е марка създадена за състезания ... основно ...... но наистина няма как да стане като повечето карат икономични градски 1.3 или 1.4 ,а другите кораби майки 2.0 с АГУ

Я пак прочети поста , вникни в него и пак пусни мнение :D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пак прочети поста , вникни в него и пак пусни мнение :):D:D:D

Той хубаво ще прочете, ама я кажи що затриха твойта тема във форума на Ауди.Не можаха да извадят читава кола до 300коня или те елиминираха като недостоен за тяхната марка!Не се заяждам, даже се кефех, че никой не ти скочи с реална кола, а само на приказки! Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пак прочети поста , вникни в него и пак пусни мнение :D:D:D:D

Той хубаво ще прочете, ама я кажи що затриха твойта тема във форума на Ауди.Не можаха да извадят читава кола до 300коня или те елиминираха като недостоен за тяхната марка!Не се заяждам, даже се кефех, че никой не ти скочи с реална кола, а само на приказки!
Щото имаше една друга тема за S2 ... та дойдоха 2 понаправени на Бояна едното падна с другото кантар и познават вече колата :D:D:D:D Знаеха ,че си прая гаргара и за тва я изтриха .... ама квото и ауди да беше откликнало нямаше да го върна .... тряя да има рацинг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пак прочети поста , вникни в него и пак пусни мнение :D:D:D:D

Прочетох , вниквам и виждам същото .. хем е със "спортна" насоченост , хем масово караните коли са 1.3/1.4 и "корабите-майки" 2.0 с газ ! И викаш нема противоречие .. ам ... аааааа ся са сетих ... тиа малолитражки и корабите са "спортно насочени" шото се пак са Хонди ... деа и аз къф съм недосетли'ф ! :D Светнах са .. не ми отговаряй .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пак прочети поста , вникни в него и пак пусни мнение :D:D:D:D

Прочетох , вниквам и виждам същото .. хем е със "спортна" насоченост , хем масово караните коли са 1.3/1.4 и "корабите-майки" 2.0 с газ ! И викаш нема противоречие .. ам ... аааааа ся са сетих ... тиа малолитражки и корабите са "спортно насочени" шото се пак са Хонди ... деа и аз къф съм недосетли'ф ! :D Светнах са .. не ми отговаряй .
Пак не си разбрал :D:D:D .......... хонда са правили автомобили основно за спорт до към 1996 година ......... обаче в тоя форум НЯМА рацери и затова преобладат 1.3-1.4-2.0 АГУ !!!!!Може и по подробно да ти го обясня ако не разбереш какво имам предвид ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мислех че у нашио форум 90% са рацери .. пак съм се заблудил ... ма е .. хубаво че имаме такъв "член" кат теб да ни светка от време на време ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз съм с кораб майка Акорд 2,0,ама нещо не знам ,защо да слагам АГУ???Тва Агу-то какво представлява?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... хонда са правили автомобили основно за спорт до към 1996 година ........

:D;) Само дето от Хонда и те не знаят. ;) Кой точно са спортните модели ??? 1.3 , 1.4 , 1.5 или 1.6 ??? сивик, акорд, леген ( :D ) или прелюд ?? Какво по точно ще рече "спортни" ?? Това че вървят повече от останалите марки в никакъв случай не означава че са "спортни" или са направени за гонки. Това са най-най- обикновени коли направени с малко японски ум !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...