Jump to content
chopper1969

Търся цена

Recommended Posts

Здравейте! Търся актуална цена за летни гуми Yokohama c-drive 195/60/14. Ще съм благодарен ако някой може да ме насочи към магазин във Варна или сайт от който да си ги поръчам. Търсих доста но никъде не дават цени...а ще се съгласите , че за да тръгна към магазин ...би трябвало да си имам представа за цената на гумите. Моля ако някой колега знае цените да ми пише на лични :argue:

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж ТОВА.Този магазин е с безплатна доставка до дома.Ти досега ползвал ли си тези гуми и как са,понеже и аз съм се ориентирал м/у тях и Ханкуук или Дънлоп само че 195/50/15?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за сайта, ще го разгледам сега. Имал съм Йокохама но друг профил, с такива купих колата, бяха перфектни. Чувам само добри отзиви за Йокохама и Тойо.

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мерси за отговора :argue: .Събирам мнения по форумите за Йокохамите и сигурно ще са те

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена не мога да ти кажа,но съм много доволен от С.Драйва и ако немариш скачай на тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.avtogumi.com/ Колега надявам се този саит да ти свьрщи работа само че цени не пише може да се обадиш по телефона аз лично мисля едни паради да си сложа това лято и ще ги закупя от тук !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йокохамите са японски все пак иначе C-drive-a се намира между 130 и 140 горе долу :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...