Jump to content
OUTLENDER

малко инфо колеги

Recommended Posts

колеги колко струва комплект съединител за сивик d15z6,защото в един сайт беше 480лв ,наистина ли е толкова скъп?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

За д14а2 е същия до колкото си спомням ;)валео на 240,екседи на 300.имаше и по-ефтини,но аз избрах валеото.това са цени за двата диска и лагера.по ефтин беше и цтл или нещо подобно,но продавача и майстора казаха-валео или екседи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Добре, че не си се допитал до представителство на "Хонда" Там дори е повече.Все пак мисля, че ако темата ти бе в "Сервизи и магазини" щеше да получиш повече информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си посмял да ходиш в Хонда... 960лв. ми искаха за притискателен и феродо. Учтиво пожелах лек ден и си излезнах. 130лв. притискателен и 100-110лв. феродо, италиански. Няма мърдане вече година и половина. Само един съвет, не взимай от най-евтините евтини, че ще ревеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За д14а4 комплект съединител-феродов диск,притискателен диск,аксиален лагер,семеринги ми излезе 208 лв и труд 150 лв ето ти 358 лв.А съединителят е некав италиански но има и по евтини, които обаче не стават.За японски ми искаха нещо от порядъка на 800 лева само за прискател и феродо.Поздрави!

Редактирано от 3AgHuK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако си гледал екседи но подсилен е нормално да е по скъп ,защото е по здрав от стоковия ,дъри на повече коне и натоварване ! 160 излиза феродов и 290 целия комплект !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го намерих комплект за триста в нашия град ,но другаде може и по - надоло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...