Jump to content
No Limit Performance

Писта Сливен / Писта Божурище / Писта Дупница

Recommended Posts

говорих последно с Весо миналата година каза ми че ще правят драгове но от тогава насам няма никакво инфо

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля,четете и между редовете!Максо,относно драг-дей в Сливен използвах думата ,,предполагам,, и се надявам предположенията ми да излязат верни.ПС:Риба,стига с тез кантари!На всеки му е ясно,че по-леката кола ще е по-бърза при еднакви условия,което ме навява на идеята да привикаш Геле да ти поразтовари малко Сивик-а :huh: .

Никога няма да си орежа колата .... едвам намерих най-читавата външно 5-ген у БГ са да режа абсурд .Ще точковам със целия интериор ... даже ще карам на климатик до Сливен -_-:):):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо са тия заяждания, вместо да сме единни се караме на кой колата му била по по най....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.dragtimes.com/da-density-altitude-calculator.phpНадморска височина Сливен 200-299м.Пистата се намира извън Сливен на пътя за Ямбол в най-ниската точка да кажем 180-190м.Надморска височина Сапарева баня 700 - 999m пистата се намира на 1-2км в равнината надморска височина 550-650м.Надморска височина Божурище 500м до 699м и пистата не е в най-ниската част.Атмосферното налягане се понижава с увеличаване на надморската височина при равни други условия-10 хпа на 100м.Относителната влажност е около 5% по-висока в София и Дупница.Да не говорим,че самолетните писти имат наклон за излитане и кацане Редактирано от werz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: , също зависи и Т на въздуха, влажност и моментното атм. налягане -_- Ама в крайна сметна разлика от 0.2-0.3 (примерно) не е кой знае какво (освен ако не си на състезание). Мен пък друго ми е чудно. Нашенските коли ако ги пуснем на истинска писта, каква ли ще е разликата :) Като ги гледам онея как тръгват на хубава настилка и хубави гуми чак ми става жал ние на какво викаме "драг" :) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като битка Изток vs Запад се заформя май :)

....абе то нямаше ли спор и между Варна и Бургас кои са най бързите Хонди или това ще е отделен турнир :P
Ааа надявам се с Jeepers-a да се засечем на Сливен и директно на чертата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауе пичуе, а къ ви не писна, а ? :) Уж сме 'ондаджии да са подкрепяме, оно кфо стана та не ядооме ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като битка Изток vs Запад се заформя май :)

....абе то нямаше ли спор и между Варна и Бургас кои са най бързите Хонди или това ще е отделен турнир :)
Ааа надявам се с Jeepers-a да се засечем на Сливен и директно на чертата :P
a, аз неразбирам ,тя мойта е почти стокова ,както казват хората с тия 190 коня дет едвам си дал на диното де си тръгнал :) Иначе битки изток запад мисля че изтока не е един път се е доказал вече.Пичове не че не ви бегат колите ама ние сме по манияци от източна България/ Бургас ,Варна и Шумен просто ще ви скрият топката/ Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писта Сливен / Писта Божурище / Писта Дупница, ИНФОРМАЦИЯ: Настилка, наклон, времена

следващото мнение извън темата пада под ножа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настилката ще бъде изорана , наклона ще бъде на зад , времената ще са потресаващи за някой , а за други разочароващи :) и е време да спрете да спазвате добрия тон :P гхахахаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...