Jump to content
No Limit Performance

Писта Сливен / Писта Божурище / Писта Дупница

Recommended Posts

Айде пустинния да развие теорията си за Витоша в тая тема. Карал ги е всичките писти и явно времената на някой от тях са НЕреални , НЕакт?О?ални, НЕвъзможни :stretcher: ... но дали това не е само според него?

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то ако няма интрига и спорове няма да съществуват болните мозъци (ресъри те).Всеки спорт се потдържа и стимурила от това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е чиста проба заяждане.

Моля да се въздържаш от офтопик в моята тема.Не е заяждане, а е чиста проба ИНФОРМАЦИЯ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговора е много прост . Идва в София Пежо 205 с МИ 16 мотор от В.Търново , което дава ниски 14-ски на Сливенската писта излиза 15 секундна хонда на Дупница и го бие няколко пъти :) Направи си сам извода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бассссси работата потресен съм от тва Пижуо. Момче ти на Сливен стъпвал ли си ? И наясно ли си , че това е най-добрата писта в България - погледни го по какъвто начин искаш.Не смятам да ти махам кебапчетата от очите. Просто говориш пълни глупости неподплатени с реални факти.Ако излезеш с истински аргумент тогава ще си направя труда да размишлявам с теб на глас.Ето по какъв начин се изразяваш ти "Малеееееееее на бай Петкан жигулито дойде на Дупница и даде 14.5 , а на Сливен след 3 месеца направи 15.01 - бахти тая писта на Дупница е с наклон 17 градуса надолнище явно - и времената не са актуални"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста коли са се пускали и на 3-те пистии времената варират 2-3 десети,и то е явно в стартирането(настилкатА) главната разлика :P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момче ти на Сливен стъпвал ли си ? И наясно ли си , че това е най-добрата писта в България - погледни го по какъвто начин искаш.

тука се заядох ! най-добрата писта е тая във Видин :P като настилка, дължина и ширина ... иии наклон :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По данни от...?А междодругото нали разбра , че говорим за ДРАГ :P

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по данни от сателит .. Вие друго не можете освен драг. Защо да си помисля, че може да говорите за нешо друго ? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, неможе всички да сме неуспяли драгаджии - посегнали след това към тайм атак и дрифт, но със същия успех ... какво да се прави ;):P :PИ от сателита кво викат - настилката ток, наклона жица.Ало Ало Байконур , чуваме ли се :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука става дума само за драг мисля че такива коментари " Вие друго не можете освен драг" и то от модератор не нужно да се чуват.п.с. На пално подкрепям Foundara с това което се опитва да покаже в тая тема

Редактирано от Honda_EG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Локчо, сега на пролет ще те видим и на пистата :P :P :P Дано всичко е наред да успеем да покараме тая година.

 

 

И един въпрос с повишена трудност за deserteagle :

Условие на задачата:

Пежо 205 МИ 16 дава на Сливен 14 нещо си;

Пежото утива в София и всички го бият (включително и на "бай Петкан жигулито ");

Тези дето са били Пежо на София, дават времена на Дупница 15.2/3 и 15.6 ;

Аз дадох на Дупница 14.96;

Пежо (ако кара пича дето му е свикнал така да се изразя) ме спукваше с бой, винаги като сме се пускали ( доста често се е случвало);

 

Въпрос на задачата: Търси се някакво логично обяснение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупница не е критерий .Тези които бяха там видяха за какво става дума ,от неудобство и кумова срам ви дадаха да направите по 1 старт .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още един въпроЗ: http://vbox7.com/play:dc3142be Тука Дока смазва Пежото. Дока е д14 с Втек. ВъпроЗ: Колко ще даде Дока на Сливен ? п.п. Загледайте коментара на клипчето :P Това е вярно с изключение на "красотата" :P п.п.п. Че беше пародия беше. Спор няма. Ама както каза " ви дадаха да направите по 1 старт ". Колко старта е прието да се направят че да се "брои" ?? :P Едно място, една техника, по едно пускане ... каквото за тях такова и за мен.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам колко , според мен няколко ,трябваше да е DRAG DAY но излезе съвсем друго . Теро разбираш ги нещата защо ме караш да ти обяснявам че това е дисциплина в която грешките и забавянето са непоправими

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, неможе всички да сме неуспяли драгаджии - посегнали след това към тайм атак и дрифт, но със същия успех ... какво да се прави :dry::):lol: И от сателита кво викат - настилката ток, наклона жица.Ало Ало Байконур , чуваме ли се :)

не съм чул да си посягал към тайм атак или дрифт :huh: ... но не се съмнявам, че не си успял :lol: иначе сателита викат - чудно път бате, хасфалта дъфка писта сливен: 2.5км х 40м ~ 30м денивелацияписта Видин: 2.1км х 40м ~ 8м денивелацияасфалта на двете е еднакъв тип, защото е поставян за едни и същи нужди по един и същи стандарт, но настилката във видин е по-прясна и доста по-мека, и фина ... нека и някой друг, който е карал и на двете писти да се изкаже, но моето мнение е това ... освен това стартовете ми на Видинската писта винаги са били по-добри, но за разлика от Сливен са еднакви в двете посоки според играчката ...

Тука става дума само за драг мисля че такива коментари " Вие друго не можете освен драг" и то от модератор не нужно да се чуват.п.с. На пално подкрепям Foundara с това което се опитва да покаже в тая тема

ако Founder, не смяташе, че може да стане грешка, нямаше да ме пита такова нещо :) ... но явно и на теб ти липсва чувството за хумор ...

Локчо, сега на пролет ще те видим и на пистата :P:P:P Дано всичко е наред да успеем да покараме тая година.

само пари за бензин да има и съм твой :)Сега сериозно! Не превръщайте тази тема в поредния скандал !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукчо, точно той има чувство за хумор, даже повече от теб :lol: Много лошо го набеди без дори да го познаваш , както правиш с повече момчета тук. Бъди по сдържан в изводите, че не ти ходи на пагона бе старшинка :lol: За това кой е успял и кой не може да се съди само по резултати. И в директен двубой на пистата.Сега сериозно и по темата.Предимста на писта Сливен: -Разположение - намира се в по в централна България - удобно на всички.-По дълга с половин километър.-Страхотен сервизен парк отделен от пистата.-На 1км от гр.Сливен.-Асфалта предразполага страхотни стартове ... и изронване на запчатки.-Има един дядо дето продава страшни семки за зяпачите като мен - кво повече да ти изтъквам :)Плюс това знаеш, че хората решават дали една писта е хубава или не .... ние сме една нищожна част от цялото.И с мненията си не задължаваме никого за нищо.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм го набедил, той сам го направи :) ... всеки човек има правото да не проявява чувство за хумор, когато не харесва шегата или шегуващия се, но коментара му беше насочен само към мен, което изключва шанса да е случайно ... аз говоря за пистата, като физически обект :lol: не за екстрите към нея или традицията/духа, който е създала ... правил съм стартове и на двете места, както казах, и във Видин за мен е по-добрата настилка и освен това по-равната писта ...географски се намира в северозападнала България и е безумно да се организира състезание там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Асфалта предразполага страхотни стартове ... и изронване на запчатки.с това не съм съгласен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире , по изчерпателно - стига с тези отговори с по 2 думи :) Ти си правил доста стартове на Сливен - знаеш как е.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за момента аз поне не съм намерил с гумата която да тръгна на сливен. (под 2.5сек на 20 фута... непада при мен, има колеги които имат и по добри постижения със сликове и точните гуми може би) иначе пистата е много добра много е дълга широка на пръв поглед е равна(говоря за Сливен на нея съм ходил доста пъти)(асвалта е едър...заради това се губи част от сцеплението според мен и гумите много бързо се износват наблюдения)за божурище е смотана писта тя е баир и после надолнище.. нямам думи за там преди беше нещо обосено защото на нея се провеждаха мероприятия уви писта Сливен определено я измести.Над дупница аз нямам преки наблюдения които е ходил не е останал очарован .(Да не казам че съм чувал отзиви няма да отида пак освен че е много далеч и организация нямат като хората незнаино защо.). Ходил съм на доста писти и наи добро Сцепление има на писта Равенец,(до бургас там обаче е забранено да се ходи) там е бетон(там може да счупиш зъбчатки )(не че навсякаде неможе :D )(аз там цял мотор счупих ;) )това е от мен засега ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но нямам измерване с професионална апаратура, което да представя ... просто във Видин според мен никога не е била слагана такава, но ако някой има замерване с gtech от Сливен, може да разберем къде е истината ... аз не мога да намеря моите - явно са отпътували със стария диск ,но ето един от ръновете, които имам записани от Видин , и дори да махнете компенсацията, която джаджата прави за въртене на гумите, т.е. да започнете от -1 секунда, пак се получава под 2.3с за 20 фута ... реално колата започва ускорение около -0.5, макар и малко, което значи че там е спряла да върти на едно място ...също така всичките ми стартове са еднакви като резултат и са правени по един и същ начин - 6К оборота и фърлям съединителя - върти квот върти и тръгва ... правени са със много нещастна и свършила Парада ( повече такава гума, не ) Не твърдя, че това са реални данни, а че може да се направи същото и в сливен и да се съпостави резултата !е на картинката:post-2017-1265976637_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМАМ ГРАФИКА като твоита но имам преки наблюдения не еднократни от г-тех и апаратураявно пак аз съм човека правих замерване на сливен с Г-тех сс прог-теха ми давашв с 2-2.5 десети по бързи времена терминалната беше +- 0.2 км\ч а за 20 фута г-теха ми даде 2.49-2.50 на писта сливен а апаратурата 2.50 - 2.55 (за разлика на нормален път тръгвам по г-тех на 2.35-40(за 20 фута) (което на 400 метра има осезаема разлика във времето)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно пистите,някои ще останат много разочаровани от показанията На Дупница и Божурище съпоставени със Сливен.Първо това са самолетни писти и имат наклон за излитане и кацане.На Божура и Дупница се кара срещу наклона,а на Сливен по наклона.Второ Сливен е на 217м,а Дупница и Божура са 500 +,при правени турбоколи няма значение,но за атмосферки 1,6 надморското налягане е смърт Density attitude calc v dragtimes.3то на Сливен по-някой път пускат с ролаут,сцеплението е друго и блабла.Относно пежото Рибата не е по-бавен от него да,но има един фактор ,че върви малко повече от момента на измерване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Дупница старта е леко нагоре или равен и малко след това е надолнище. Не знам къде го гледате че е нагоре. п.п. Абе винаги всички са бързи и наказват пук като излезят на писта и почват оправданията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сливен не сам ходил но,лятото бях на СЕРЕС за разлики незнам но прилики няма .Коли мотори организация за сажаление вси4ко им е недостижимо за насhttp://img211.imageshack.us/img211/4186/alim1486.jpg

Редактирано от epox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩЕ ДАМ още един пример пежо Гти 106 (Бургаско) 1.6 120 коня някаде. с един и същи подобрения с еднакъв шофер на божурище даде 15.9 на слиевен 15.75 това за съпоставка пежото е 98 година, така пак пежо 106 с мотор от саксо 1.6 120 коня обаче 92-3 година (по старото купе купено от софия ако има значение цвета синио) на на божурище средна 15-ка на сливен 15.3-4 за еднаки коли на двете писти с еднакви шофери :lol: по точно сравнение от това немога да дам за момента ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата deserteagle: това Пежо 15 сек Хонда ако ще да се насере не може да го бие. Доколкото знам на Сливен е паднал единствено от CRX дал ниска 13-ка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя бе не го ли знаеш :lol:;):huh:;) На божура с него пускам 11-ки на сливен 10-ки ;) а тука на едно баирче 9-ки давам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя бе не го ли знаеш :lol:;):huh:;) На божура с него пускам 11-ки на сливен 10-ки :D а тука на едно баирче 9-ки давам :D

:D;) :Ddeserteagle, я ми кажи ако вдигам 170км на 4та предавка и изминавам с 20 лева около 90 км, с колко км/ч ще премина завоя на "траката" утре в 4 следобед? Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деско много градивен коментар !а по темата от къде се появи рекс с ниски 13ки пък сега? аз се сещам за един който можеби ще удари такова време но той май няма време на Сливен такаче Most_Wanted ако може да обади малко повече инфо ще съм благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що е ,,РОЛАУТ,, и има ли то почва у нас или само си чешем езиците.ПС:Търновското Пежо върви почти на кантар с Рекс(13,75/2,36/173,9),което ме навява на мисълта,че Мишо яко ви е блъфирал по шопско,че ви вървят колите :huh: .ПС2:Рибата е луд и ми е приятел,ама още не дорасъл да бие на Мишо Пежо-то :lol: .ПС3:Най-добрите ми 60 фута на Сливен са със стрийт гуми Йокохама С-Драйв(195/45/15)-2,36,но и това е строго индивидуално,защото освен температурата на асфалта и ролаута има голямо значение и позицията,която ще заемеш в диапазона на ролаута.ПС4:На Васко Рекса требе да перне средна 13-ка на Сливен,Стамен ще подготви и неговия Рекс за някакво такова време,а в Пловдив от доста време има атмосферка в ниските 13-ки ама човека си кротува :dry: .

Редактирано от Martin Raynov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що е ,,РОЛАУТ,, и има ли то почва у нас или само си чешем езиците.ПС:Търновското Пежо върви почти на кантар с Рекс(13,75/2,36/173,9),което ме навява на мисълта,че Мишо яко ви е блъфирал по шопско,че ви вървят колите :huh: .ПС2:Рибата е луд и ми е приятел,ама още не дорасъл да бие на Мишо Пежо-то :dry: .ПС3:Най-добрите ми 60 фута на Сливен са със стрийт гуми Йокохама С-Драйв(195/45/15)-2,36,но и това е строго индивидуално,защото освен температурата на асфалта и ролаута има голямо значение и позицията,която ще заемеш в диапазона на ролаута.

Най-накрая някой да се изкаже подготвен :lol: .Онтосно Пежото, понеже и аз съм се пускал с него мога да потвърдя думите на Мартин Райнов. За пистите не виждам смисъл да спорите. Просто трябва веднъж за винаги да се спре с спекулациите с времена на различни писти. Трябва да се сравняват времената дадени на една и съща писта и измервани с една и съща апаратура - само тогава сравнението има смисъл.И тия Г(ей) Тец-и не разбирам какво им вярвате изобщо.Тази година ще има доста изненади :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за кой Рекс точно става въпрос. Наскоро се запознах с момчето с Пежото и той ми разправя че паднал от Рекс, но като се замисля може и да ми е говорел за гореспоменатия с време 13.75, което май не много ниска 13-ка, за което се извинявам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...