Jump to content
Leni

Прекъснати реотани заден прозорец.

Recommended Posts

Здравейте колеги сега по тия студове забелязвам,че няколко(5-6) от реотаните за подгряване на задния прозорец са ми прекъснати.Малко кофти проблем защото са точно в средата на прозореца и като се запоти стъклото нищо не виждам назад.Някой има ли с подобен проблем,а някой да знае решение?Като се загледам виждам точно къде са прекъснати ,но как се възтановяват.Има ли начин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм,че ги запояват ама в твоия случаи 5-6 реотана мисля че ще излезе мн пари.И друг вариянт има спреи продават за такива работи ,само че не си копуваи никаква работа не върши.Наи добре едно задно стъкло от моргата ако намериш по тънко.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм,че ги запояват ама в твоия случаи 5-6 реотана мисля че ще излезе мн пари.И друг вариянт има спреи продават за такива работи ,само че не си копуваи никаква работа не върши.Наи добре едно задно стъкло от моргата ако намериш по тънко.Успех

има електропроводимо лепило,въстановяваш "патечката" и си готов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм,че ги запояват ама в твоия случаи 5-6 реотана мисля че ще излезе мн пари.И друг вариянт има спреи продават за такива работи ,само че не си копуваи никаква работа не върши.Наи добре едно задно стъкло от моргата ако намериш по тънко.Успех

Стига глупости, лично аз съм си оправил 4 пътечки от моя. Направо накарай колегата да си купи нова кола. Ползвайте търсачката на форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, такова лепило имат в магазини "Конрад", виждам че и в Пловдив има такъв, виж адреса в google, че да не ме бият за "реклама". Цената е около 14-15 лева.Вместо обикновено тиксо (както дават за пример в другата тема), облепи пътечката от двете страни с хартиено такова. Че ако остане лепило трудно се чисти после...Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...