Jump to content
eternity

Съединител проблем

Recommended Posts

Колеги, много кофти ситуация се получи при мен... Вечерта се прибирам с колата и всичко е наред, сутринта влизам и съеденителя нещо мек .. и не може въобще да привключва скорости ... До сега май не съм имал проблем с него.. Имате ли идея какво може да е станало и евентуално колко ще ми коства от финансова гледна точка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали имаш течност в казанчето на съединителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: става въпрос за на брат ми колата - хонда сивик седан 96та, 1,6 - 115 коня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и тя е с хидравличен така че проверете течността а ако не е от течността вече ще търсите другаде проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш теч и имаш спирачна течност в казанчето, следователно ти е изпуснала горна или долна помпа на съединителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фиксирахме проблема, благодаря много ;) а за тези след тебе няма ли да споменеш какъв точно беше проблема и как го отстранихте. такйа е лесно-помагайте а после който както си знае, така да се оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно като звех моята преди няколко месеца имах същия проблем и то ми се случи на 3 пъти , ама се оправи отсамосебе си, веднъж ми се случи в движение като спрях колата смърдеше на изгоряло феродо а на свободна скорост все едно бях на 1ва , аз си го обясних с прекалено каране на полусъединител и слепване на дисковете -1я път 2я път изпуснах съединителя на задна :D и завъртях гуми за 3я случай нямах обяснение )интресно ми е какво е било при теб

Редактирано от mikrogon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
eternity - и като фиксирахте проблема няма ли да споделите? - какво се оказа? Редактирано от Jorko.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

решиха си го и сега се спотайват. ама другия път като питат, няма да има кой да им каже :stretcher:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eternity - и като фиксирахте проблема няма ли да споделите? - какво се оказа?

КОлега няма нужда :confused: никоий не е на зор е така как се дразна кат питат, поне после кажи за какво иде реч ,щом има решение на проблема.

pitbuls не знам на какво се дължи ама доста теми има такива ,бре мноо тайни бре.

 

по темата-Тия историй са предимно зимата :stretcher: ,лично наблюдение.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее разбра се най-после - за всички заинтересувани:Нямало е спирачна течност в разширителното казанче :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...