Jump to content
tanasi11

понижаване на прелюд 5

Recommended Posts

колеги кажети някое мнение какво окачване да сложа на прелюда да го смъкна с поне два три саниметра.какви амортисиора и прожини да сложа .Със седемнаиски сам джанти на седем инча и 40 офсет а гумите сами 215/40/17 и малко ме е страx да не ми опират в калниците ако някои има представа или правил подобно нещо да сподели.. http://www.snimka.bg/automobiles/prelude5.469408

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отрежи прожините с навивка и половина,нияма да я познаеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие направо го убихте човека с правата лопата :tooth:1вия вариант е най-добър при оптимално съотношение цена/качество - това се понижаващи пружини, които се съчетават успешно с заводските амортисьори.2рия вариант е оптимален ако си караш колата само по пътя без писти и т.н. почти не се променя возията, но според някой има шанс да се счупи пружината от там да се потрошиш. Моето лично мнение е ,че дори и да се счупи пружината ще разбереш като се прибереш и като парикираш колата ... поне аз тогава разбрах на едно Пежо преди години :tooth: п.с. това е и най евтиния вариант.3тия Най добрия за писта, най скъпия, става и за градско каране ако имаш железни нерви и ти се кара с не повече от 30-40км/ч по дупки и неравности :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кажи какво стана с прелюда- смъкна ли го? Че и аз съм на кантар и се чудя. Гледам, че има пружини Апекс понижаващи с 35 мм за 300 лева, но незнам как ще си паснат със сток амортисьорите и дали в последствие няма да се наложи да сменям и амортисьорите. Колата не е за писта, искам да се запази комфорта, интересува ме само външния вид- т.е. да се обере луфта в калниците, че така седи като офроуд автомобил. Това с рязането на пружини ми звучи малко като селски тунинг. Ако някой е слагал Апекс пружини на сток амортисьори да каже как е - возия, проблеми и пр.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

H&R червени пружини но трябва да си вземеш и спортни амортисьори със всичко това съм и съм с 215/40/17 не опира никъде ! даже и на 45 да е няма да опира

Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...