Jump to content
NesTea

Как се закрива мястото за задния номер на сивик 5г. хеч?

Recommended Posts

Някой знае ли как се прави, и правил ли го е това- да закрие мястото за задния номер на сивик 5. хеч?

ето като на тези снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето-с пари, т.е. тези които си вадят хляба с това би следвало да знаят.Аз обаче те съветвам да си преправиш и задната броня и да си сложиш номера там заедно с осветлението му,че иначе ще береш ядове с КАТ,ГТП и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето се заварява ламарина на мястото на дупката, малко китче и боя и си ти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз предполагах че не е много сложно. Мерси :) Ама аз искам да си взема такава броня като на тази синята с място за номера, а осветление - лесно се прекарва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема са мо,че идва след заваряването и китването,идеята е така да се завари ламарината,че да сложиш колкото се може по малко кит,защото след около година почва да си личи очертанието на заварената ламарина.Направи го един път както трябва,а не два както не трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В горния край, има леко ръбче, което се движи хоризонтално, успуредно на стъклото. Разгледай го, хубаво, това нещо и си прецени, дали ще можеш да го направиш качествено, защото съм виждал много няприятни изпълнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех да ми го прави някой майстор, ама понеже имам инструментите и времето, ще си го направя както трябва, само дето нямам много опит с китосването :angry: дайте някакви уроци как се китосва :angry:

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и аз исках да направя така моята хонда -и стана успешно-само си запази изводите за да можеш после да ги свържеш към светлините за номера.Успех колега Ето и препратка http://www.car24.bg/pcgi/photoscar.cgi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да отворя линка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един въпрос възникна - как се прави "намръщен" капак - само с кит ли? И дали ще мога сам, като имате в предвид, че нямам опит с китосване.

нещо такова:

Публикувано изображение

п.с. Смисъла е или като се хвана да си направя всичко на едно - номера и капака, или да я оставя на майстор да ми ги направи за няколко часа?

Редактирано от Hot Sauce

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре бягай към някой майстор който си разбира от работата ,не те съветвам да си го правиш ти,аз се занимавам с това и ти давам съветп.п. за намръшването пак се слага ламарина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, ще послушам майстора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За капака по принцип се изрязват планки(вежди)и се прикапват с ЦО,но със сигурност няма да можеш да го направиш сам така че отиди при някои маистор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за няколко часа трудно ще стане, по-скоро за няколко дни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^а понякога може и месеци,с това ужасно време :Dно ако отидеш при майстур,той си разполага с гараж ала бала....Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...