Jump to content
mitaka_lsd

как мога да махна светлоотразителя от фаровете

Recommended Posts

Здравеите колеги искам да питам как мога да махна или затамня оранжевият светло отразител от фара. Че е мн циганско. Ако отворя фара ще се изпотяват ли после ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажеш за къв модел Хонда иде реч първо,нема да е лошо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той светлоотразителя да ти е проблема ... първо се научи как се пише Civic

 

Group: Newbies

Posts: 25

Joined: 15-May 09

From: търговище

Member No.: 11635

Кара: sivic :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо ти е да го махаш? Да не мислиш, че е сложен там просто така :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си наред да го махаш нито загрозява стопа нито нищо! Щом е там има защо със сигурност :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май за 5 генерация... единствено за да го махнеш или затъмниш трябва да отвориш фара, но това не е много добре и е играчка голяма, а пък и не виждам смисъл да ги махаш и аз съм с такива фарове и са си добре и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май за 5 генерация... единствено за да го махнеш или затъмниш трябва да отвориш фара, но това не е много добре и е играчка голяма, а пък и не виждам смисъл да ги махаш и аз съм с такива фарове и са си добре и така.

Благодаря мн за съвета колега . Ще го имам в предвид. Но исках да го махна защото моета хонда е сива и искам по нея да има само черно и сиво да няма по нея др цветове.Да 5 генерация е. ;) А до колкото виждам на твоита е бял и така е добре. Редактирано от mitaka_lsd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа чесно не съм му обръщал внимание точно какъв цвят е ;) ама е трудно да се махнат оставай ги така и така е добре колата ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си наред да го махаш нито загрозява стопа нито нищо! Щом е там има защо със сигурност ;)

Колега става въпрос за фар не за стоп и светлоотразителя не нагрява нищо. А просто е оранжев и е грозен......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той светлоотразителя да ти е проблема ... първо се научи как се пише Civic

 

Group: Newbies

Posts: 25

Joined: 15-May 09

From: търговище

Member No.: 11635

Кара: sivic ;)

Защо се заяждаш нали разбра за какъв модел става въпрос....... И не само аз сам го писал по този начин.........

Редактирано от mitaka_lsd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа чесно не съм му обръщал внимание точно какъв цвят е ;) ама е трудно да се махнат оставай ги така и така е добре колата ти.

Добре колега благодаря за съвета ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За страничните светлоотразители монтирани във фарове "Angel Eyes" ли става дума?

Ако е така, въпросния светлоотразител действително влошава визията като цяло, поне на модели, които съм виждал.

Това за мен е най-неестествения детаил във фара, който незнайно защо са решили, че много ще се хареса...

Става, но иска отваряне и малко занимавка все пак ;)

 

 

 

п.п.: Една снимка нямаше да е излишна. И наистина, Сивик не се пише "sivic", но по забавното е, че за КАТ е civik ;)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За страничните светлоотразители монтирани във фарове "Angel Eyes" ли става дума?

Ако е така, въпросния светлоотразител действително влошава визията като цяло, поне на модели, които съм виждал.

Това за мен е най-неестествения детаил във фара, който незнайно защо са решили, че много ще се хареса...

Става, но иска отваряне и малко занимавка все пак :D

 

 

 

п.п.: Една снимка нямаше да е излишна. И наистина, Сивик не се пише "sivic", но по забавното е, че за КАТ е civik :P

Благодаря колега , радвам се че се някои ме е разбрал :P:D:P

Ето и снимка :

Публикувано изображение

 

 

 

 

А пък на тая се вижда как загрозява цялостната визия:

 

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама пак имат, просто са бели на цвят. Пък и излишни парички е да се купуват нови (за мен). Аз бих отворил дори и тези :D Светлоотразителя пак дразни :P

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и мен ме мъчи същия проблем ако отвориш фара кажи как става без да счупиш нищо,ще съм ти мн благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пистолет за горещ въздух е най-лесно, но внимавайте да не стопите и фара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги въоражавате се с пистолет за горещ въздух прави отверки крастати и започвате нагрявате фара и отваряте малко по малко после като го отворите освобождавате кабелите на енджъла и вадите лицето на фара с плексигласа и ринговете от вътрешна страна има 2 болчета за кръстата отверка и вадите черната пластмаса с ринговете и отразителя отразителя се държи на 2 щифт4ета които се вадят с клещи с въртеливо движение това е от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста играчка си е за едни еветлоотразители, често казано може и да се повреди нещо от невнимание, махането на силикона от пластмасата е доста кофти работа отнема си време.. а да колега и внимавай после с какъв силикон лепиш стъклото, че ако е бял не седи много хубаво при мигача.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...