Jump to content
exdruida

лампата за ръчната свети

Recommended Posts

Здравейте !Лампата на ръчната ми свети когато давам газ ... всъщност постоянно когато си карам свети,а когато спирам угасва - явно "релето" /ако така се казва/ допира при ускорените .Някой знае ли къде е това реле / тия 2 кабелчета / които се допират за да се опитам да ги го поправя .Благодаря предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо виж колко спирачна течност имаш после търси проблем в релето :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро нямаш масло в казанчето за спирачките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А?!за това не се бях сетил .. благодаря !ще проверя и пак ще пиша :(ПС: обаче отговорите бяха светкавични :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..проверих спирачната течност и беше почти на минимум .. допълних я и изчаках няколко дни , покарах ама все същотопродължава да свети като дам газ и гасне като спирам !?!?предполагам че наистина е някакво хвърчащо кабелче което прилепва от време на време но къде мога да проверя?Благодарско !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро нямаш масло в казанчето за спирачките

Аа, колега, моля те, малко по-конкретно, с течностите! Някой ще вземе да сипе масло, вместо спирачна течност, пак :)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=30453&hl=
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да моя грешка то хора всякакви. А за exduida откачи куплонга на казанчето за спирачна течност и виж дали ще угасне лампата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амиии :) то лапата свети само когато съм в движение / като дава газ или както си е нормално като дръпна ръчната /като спирам гасне ...и все пак мога да го пробвам ... значи да откача малката колбичка , където се сипва маслото ли ?и какво после ? / аз нали не мога да карам без нея , май ще изтече маслото ?може ли малко по подробна да ми го обясниш , че не разбирам какво е идеята и какво точно да направя ?/за да не оплескам нещата /Благодаря ти !@all

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От капачката на казанчето излизат два кабела на 5-10см. от нея има две кабелни обувки тях трябва да откачиш, а бутона на пъчната май беше под средната конзола и се натика от ръкохвадката, но не ми се вярва да е от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май при мен е същия проблема. От няколко дни лампата за ръчната ми свети независимо дали е дигната или свалена. Даже го свързах това с пропищяването на алармата при заключване на колата. Ама се оказа че няма връзка. Все още търся причината за лампата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз също имах този проблем - когато давах газ, или при завой и т.н., лампата за ръчната (спирачната течност) светваше.Дълго време се чудех какво може да е и намерих тази тема: ЛАМПА - РЪЧНАОтворих казанчето за спирачна течност и тя беше на минимум (ако не и по-малко).Долях до където трябва и от тогава лампата не свети.Освен когато е дръпната ръчната де :)

Редактирано от malakov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само с доливане не става. Проверете къде отива тази течност - дали не са ви свършили накладките или цилиндърче/маркуче сълзи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата @chefo77 е казал много правлно за накладките. погледнете ги и тях че и стях големи ядове се берат после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...