Jump to content
Данчо

Отново в сектата

Recommended Posts

........Искрено се надявам средата на годината да взема една 4-та генерация и да имам кола и за кеф..............и след това една четворка която да бъде за якото каране ;) ;) ;) ;) :P .Смятам, че е по-разумно ;)

Ей спамер личи си че идваш често до Габрово ;). И ти си се заразил с вируса 4G. ;) По темата: Това е супер нисък разход, което доказва че мотора ти е в идеално състояние. Иначе првилно си решил една кола за кеф и една за работа. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щи кажа аз кой е спамер ;) ;) мани майтапа ама май наистина съм заразен ;) ;) А това за разхода не знаех, че е показателно за състоянието на мотора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос към по-запознатите:Паля тръгвам.На таблото съм си оставил да гледам средния разход.По едно време се сменя на външната температура, тя почва да мига 1-2 минути.След това спира да мига.След още няколко минути си се връща на средния разход :( ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и сигурно само когато е по-студено от 4 градуса...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, ама то до сега не е било по-топло :(

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предупреждава те просто ,на други коли пак е така под 4 градуса писка и показва снежинка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...............Климатика , както и този у вас си духа и топло и студено и ако ти е по-студено и искаш да се згрее по-бързо купето го пускаш :lol:

'В автомобилен климатик няма как да стане това което описваш,

автомобилният климатик НЯМА "обратен цикъл"

или така наречения "Четирипътен Вентил", просто няма кой да обърне цикъла,

така че вътре в купето налягането да стане високо и фреона да почне да отоплява въздуха.'

 

 

 

пс За справка напиши в гуглето "Цикъл на Карно"

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво прави климатика като го нагласиш да духа допло и пуснеш климатика ? Изсушава въздуха ли просто или ? С писнат климатик започва да духа допло значително по-бързо и стъклата изсъхват :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два бързи въпроса, които ме мъчат :)1.Двете ми десни джанти са яко надрани и доволно дълбоко на 2 места.Да кажем поне половин сантиметър вдлъбнатина има на 2 места.Това нещо има ли корекция или ?!?2.Вчера ми изгоря едната крушка.Смених я и забелязах, че лупата ми е спукана.Какво се прави в подобна ситуация?Влияе ли на нещо?Да заслепявам хората...да свети по-малко и т.н.Пояснявам, че лупата е спукана точно посредата.Сякаш разделя сферата на две равни части.Няма нито отстояние между двете нито нищо.Просто се виждат като две полусфери за разлика от другата която си е цяла ;")Мерси :)

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Отново се завърнах в сектата след хиляди колебания как какво и защо.Първо да кажа, че търсих дизел защото пътувам страшно много.Вие всички станахте свидетели какви колебания бяха и що мислене беше.Всички около мене говориха сивика сивика та сивика.Накрая казах...ок, апък и толкоз обичам марката, че само се самонавивах за друг дизел.Какво да Ви кажа...Благодаря на първо място на всички до един, които ми помогнаха за моя избор и най-вече на точно определени хора, които ми помагат винаги в моменти важни за моето спокойствие(много питам аз :D ) .Съвет...части...преглед и прочее.Те си знаят кои са:БЛАГОДАРЯ ВИ!Защо се кумех толкоз за сивика:до момента в който не се качих да го карам 7мака НАИСТИНА си мислех, че ще направя ОГРОМЕН компромис със себе си само и само зареди дизела.Не мислих, че ще има толкоз приличен вървеж, не мислих че ще има толкоз приличен разход, че ще е толкоз удобна(ДОРИ И СКОРОСТНИЯ ЛОСТ :o ) не мислех че ще се държи толкоз прилично на магистрала и завои.Та така.Излезна добра оферта, отидох, видях я.Беше фейслифт 2005-та година.Страшно ми харесва 7мака след фейса, брони прагове фарове и прочее.Проверихме колата, която пишее че е на 95к км и се оказа ПЕРФЕКТНА.Между другото е с климатроник и фабрична музика.Купих я, запалих и право към Пловдив.Какво да видя?!?!?!130 км/ч среден разход 4.8 :huh::huh: .За мене се държи добре на пътя и е достатъчно широк автомобил да пътувам до където пожелая без притеснения.Колата е чисто нова вътре.Прибирам се и намерих сервизна книжка, където пише, че колата е на 126к км :) , което значи че са ме извъртяли с 30, но пък наистина знам на колко е колата.Цялата сервизна история е в хонда.Колата има единствено две драскотини на предна и задна броня.Та така...безумно съм щастлив, защото бях настроен за огромен компромис със себе си, както казах, а то кво се оказа...Сега имам 1-2 въпроса към Вас :) :1.Нормално ли е дизела да загрява МНОГО БАВНО сутрин.Още не е отлепила стрелката духа леко топло, но много бавно загрява2.Нормално ли е работната ми температура да е под средата?Стрелката въобще не се качва до средата, но си духа перфектно топло.Прави жега.Ако нещата по-горе са нормални супер, ако не, май съм за термостат? :argue: 3.КАК ДА СИ НАГЛАСЯ ЧАСОВНИКА НА РАДИОТО...НЕЩО не успявам :D п.п.Снимки ще кача утреПоздрави

честито и много безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванов, пробвал ли си функцията "проверка за грешки"?

.....

Спамер , и да направиш снимки !!!:argue:

Моля, качи снимки за плиткоумница като мен!

Или поне линк към такива или подробни инструкции и преценка на теста. Моля! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заредих в Габрово алпин нафта на ОМВ.Запалих и си тръгнах за Пловдив.Движих се с 80-85-90 км/ч с изключение на Шипка разбира се.И в Пловдив видях това:

Публикувано изображение

Пояснявам, че нямаше грам трафик и съм карал наистина галейки педала на газта :)...нооооо все пак

Редактирано от ДанчоuBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че ти покарах мътвилника че да го попродухам малко. Той се е бил затлачил .... Пак намаза . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е нормално сутрин и през деня, когато паля колата и не е загряла, лампата за маслото да ми гасне поне 3 сек след като запали колата.Мерси на отзовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два бързи въпроса, които ме мъчат :)1.Двете ми десни джанти са яко надрани и доволно дълбоко на 2 места.Да кажем поне половин сантиметър вдлъбнатина има на 2 места.Това нещо има ли корекция или ?!?2.Вчера ми изгоря едната крушка.Смених я и забелязах, че лупата ми е спукана.Какво се прави в подобна ситуация?Влияе ли на нещо?Да заслепявам хората...да свети по-малко и т.н.Пояснявам, че лупата е спукана точно посредата.Сякаш разделя сферата на две равни части.Няма нито отстояние между двете нито нищо.Просто се виждат като две полусфери за разлика от другата която си е цяла ;")Мерси ;)

По 1 - оправя се - малко кит, читав бояджия и са чисто нови.По 2 - и аз знам, че имат някакво разделение лупите, и точно с него определят лъча как да е, но не съм го виждал досега къде е, освен него да си видял, под някакъв ъгъл. Огледа ли обстойно, на другия фар дали не се забелязва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламуга, какво е това: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45405 нещо ми се надъхваш със седмицата пък тайно търсиш 4-ка :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...