Jump to content
m.g.

Месечна среща София

Recommended Posts

Май дойде време да се съберем за пръв път тази година. Времето през последните два дни е перфектно :D точно за такъв вид мероприятия на открито... та, в 13.00 часа на Булгара?Носете дърва за огрев и други животоспасяващи атрибути, пък дано се постопли до към -10 поне... :pinch:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ m.g. - ако не трябваше да карам каква домашна смокинова щях да донеса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой автобус минаваше там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

небивал интерес...явно ще сме същите хора като на седмичните, ако не и по-малко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве и аз ще доида на срещата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да понамина да видим как ще е :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

небивал интерес...явно ще сме същите хора като на седмичните, ако не и по-малко...

то ако сме повече няма да стигне ракията... :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой който ще тръгва от Надежда за да потеглим колективно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартии да ме подсетиш в събота, че нали ме знаеш каква съм :Р иначе и аз съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе вие хубаво се събирате ама някой знае ли прогнозата за тогава .ааа?Че тия нисколетящите как ще дойдем :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой автобус минаваше там :dry:

Номер 9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейтенова съм и имам два въпроса ако разрешитекъде се намира булгара? и на сбирката може ли да се дойде "пеша" или с друга кола поради снега хондата е зазимена освен че е и леко счупена а и се иска да намина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да дойдеш с друга кола ама принципно е готино да се събираме само и повече хонди

ако идваш пеша ми напиши нещо да се разберем да те взема че на тоя студ е ужас

Публикувано изображение

ето това може да ти помогне, надявам се да се видим на срещата, а с другите ще се видим на 31

Редактирано от da6kata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не съм идвал, но ако не са някакви брутални условията, мисля и аз да намина! Ако някой тръгва от студентски, да каже да се водим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там! Ако някой се притеснява от студа и му се наложи да идва с автобус или пеша може да дойде с мен - тръгвам от Младост 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@saaron: Няма страшно прогнозата е екстра... дъжд и сняг на кубици ;) Ще караме след тебе да поизчистиш малко... ;) @Rossi: ще си помисля... :D За тебе срещата е от 11 та да може да дойдеш до към 13.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъзикай се ти, бъзикай се..аз ще ти кажа в неделя ;) Вальо, на мен официално ми връчиха приза "Най-деен снегорин за зима 2009-2010", така че след мен се минава ;) пък и нали си ми съседче, да знаеш, че квартала е изчистен :Dhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/1887/63...qIE1IBCERxT.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/2914/49...FXrtxS3FA05.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/2311/11...HWZGemZcsr9.JPGНе стигна бензина да доизрина паркинга ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само така колеги нека поемем ангажимента за снегопочистването аз се грижа за моя квартал, жалко само че не е по права линия изринатото от мен, ма кво да я правиш тая ръчна в този момент скрито си мечтая за една S2K :D

Редактирано от da6kata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само така колеги нека поемем ангажимента за снегопочистването аз се грижа за моя квартал, жалко само че не е по права линия изринатото от мен, ма кво да я правиш тая ръчна в този момент скрито си мечтая за една S2K :D

мога веднага да ти дам нещо, което се казва S2K - бандата на човек от форума. Ако иска, да каже кой е. Не знам дали харесваш такава музика, но все пак: http://www.myspace.com/s2kbd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ах ти колко си долен маймунке мръсна хахаа по темата и аз ще се весна на месечната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТАМ СЪМ!не съм идвал от година в сф на среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си превоз, ще дойда с новата бегачка да видите какжо се казва Дизел "Пауър" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там! Ако някой се притеснява от студа и му се наложи да идва с автобус или пеша може да дойде с мен - тръгвам от Младост 4

здравей ако се спускаш по цариградското може и да ме качиш на автостоп след като колегите не искат да се идва с други коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези глупости да не се идвало с други коли? Няма такова нещо колега, идваш с каквото си искаш, щом имаш желание си добре дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дали може точния адрес ,че мися от Перник да дойда да вида за какво става вапрос. Предварителни благодарности!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първата страница има карта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първата страница има карта.

Чак толко не съм мързелив просто е кофти снимката и нищо не ме ориентира ,на работа съм и неми остава време ,бях почнал стари теми да чета но ми излиза работа постоянно и за това пуснах поста а на теб нищо нямаше да ти коства само да ми напишеш адреса или линк в коя тема да търся но ми забива гадния комп ,като чета дадена тема и отварам по -стари постове във форома нз що така .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първата страница има карта.

Чак толко не съм мързелив просто е кофти снимката и нищо не ме ориентира ,на работа съм и неми остава време ,бях почнал стари теми да чета но ми излиза работа постоянно и за това пуснах поста а на теб нищо нямаше да ти коства само да ми напишеш адреса или линк в коя тема да търся но ми забива гадния комп ,като чета дадена тема и отварам по -стари постове във форома нз що така .
Мястото е: бул. Проф. Цветан Лазаров №13 - Зад Булгарплод

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, това помага ли ти?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в пъти повече мерси много и се извинявам за нахалството ми ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой който ще тръгва от Надежда за да потеглим колективно?

Несъм от Надежда, но знаеш, казваш място и час и правим колона от двама до там.. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като ми се провали прелюдаджийската среща, да взема да дойда на общата.. значи утре 13:00ч?

Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не съм идвал досега, а прогнозата за утре по това време е дъжд или сняг, каква е опцията - стоим си в колите или има някое кафене наблизо? И пак да питам - има ли някой от Студентски град?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма особен смисъл да стоим по колите. Всички сме навън и коментираме и лафим. Ако е гадно времето нищо не можем да направим, освен да отидем някъде всички заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде ся, песимисти - дъжд или сняг...няма такива работи, поръчал съм да е топло като днес ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде ся, песимисти - дъжд или сняг...няма такива работи, поръчал съм да е топло като днес ;)

Хората с дъждобраните да не се обаждат... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мисля и аз да намина... ако има някой от Красна Поляна, можем да дойдем заедно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...