Jump to content
Tonchev

D13b2 на газ. Проблем с празния ход.

Recommended Posts

Здравейте. Преди 700-800км сложих газ.Отначало изпаритела беше с някви мембрани от 98-ма година който незнам как бяха здрави, но факт бяха непокътнати макар и твърди. Тогава колата на празен ход работеше супер, но за сметка на това не вървеше грам и за 200 км ми даде 32 литра разход. Смених мембраните и за първите 300 км ми даде 36л Сега след повече от 500 км с новите мембрани колата се развървя много (даже повече от преди на бензин ) Харчи допустимите 12 газ при мойто каране (на което съм доволен)Обаче често гасне като я оставя на празен ход.Дори когато е загряла напълно.Може да я карам цял ден без да изгасне, а може и да ми гасне на секи светофар. .Колата е центрована на газ.На бензин колата като всички други д13-ки Ту държи 900 оборота ту падат на първата малка стрелка (тя 500 ли е или 750 незнам) на бензин не гасне. но на газ пак го прави тоя номер с мененето на оборотите . Та след като описах проблема си :punk: Искам да попитам Моторчето за празния ход играе ли изобщо като съм на газ ? И ако барна оборотите от карба(там кадето са за бензин) ще се променят ли нещата на газ ? И съответно имате ли някви други идей и предложения ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...