Jump to content
Guest HONDA

Трудно отваряне на прозорците

Recommended Posts

Guest Magnum

правилно дидко пръцкайте им на прозорците да се тонират!там където е улея аз не бих пръскал с нищо, освен може би външната гума с този светлосиния спрей. по принцип там колкото по-малко -- по-добре. иначе каквото напръскаш ще събере прах и ще стане по-зле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

2-ра година нямам проблеми. Със ВД40, с тефлонова грес прозорците щяха да откъснат оплътненията след 2 часа след третирането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Парадоксе, на моменти си мисля, че наистина си тъпо парче... Къде видя, да съм писал, че WD-40 или тефлоновата грес съм ги ползвал за мазане на уплътненията?! :dry:;):angry::blink::( Damn!!! :o:P Или трябваше да обясня:1. Напръскайте с ВД-40 движещите се механизми и ги изчистете. Да поясня за неразбралите - под движещ се механизъм визирам металния Х механизъм, релсата и ролките, които се движат във вратата!2. Смажете с бялата грес - пак движещите се механизми!3. Напръскайте уплътненията със силиконовия спрей!4. Раздвижете.5. ...и се кефете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Парадоксе, на моменти си мисля, че наистина си тъпо парче... Къде видя, да съм писал, че WD-40 или тефлоновата грес съм ги ползвал за мазане на уплътненията?!  ;)  ;)  :)  ;)  ;)

Damn!!!  :ph34r:  ;)

 

Или трябваше да обясня:

1. Напръскайте с ВД-40 движещите се механизми и ги изчистете. Да поясня за неразбралите - под движещ се механизъм визирам металния Х механизъм, релсата и ролките, които се движат във вратата!

2. Смажете с бялата грес - пак движещите се механизми!

3. Напръскайте уплътненията със силиконовия спрей!

4. Раздвижете.

5. ...и се кефете!

<{POST_SNAPBACK}>

и двамата с Парадокса ме кефите ;)

обаче и двамата сте прави за стъклата ,просто и двата начина действат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Парадоксе, на моменти си мисля, че наистина си тъпо парче... Къде видя, да съм писал, че WD-40 или тефлоновата грес съм ги ползвал за мазане на уплътненията?!  ;)  ;)  :)  ;)  ;)

Damn!!!  :ph34r:  ;)

 

Или трябваше да обясня:

1. Напръскайте с ВД-40 движещите се механизми и ги изчистете. Да поясня за неразбралите - под движещ се механизъм визирам металния Х механизъм, релсата и ролките, които се движат във вратата!

2. Смажете с бялата грес - пак движещите се механизми!

3. Напръскайте уплътненията със силиконовия спрей!

4. Раздвижете.

5. ...и се кефете!

<{POST_SNAPBACK}>

Аз пък си мисля че си тъпо парче, но не е нужно да го споменавам нали? ;)

Някъде да съм писал че си пръскал и/или мазал уплътненията на прозорците? Не.

И проблема с труднодвижещите се прозорци в 99% от случаите не е в металните релси, а в гумените оплътнения !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda bassmbass

Парадоксе, на моменти си мисля, че наистина си тъпо парче... Къде видя, да съм писал, че WD-40 или тефлоновата грес съм ги ползвал за мазане на уплътненията?!  :)  ;)  ;)  :punk:  :P

Damn!!!  :worthy:  :P

 

Или трябваше да обясня:

1. Напръскайте с ВД-40 движещите се механизми и ги изчистете. Да поясня за неразбралите - под движещ се механизъм визирам металния Х механизъм, релсата и ролките, които се движат във вратата!

2. Смажете с бялата грес - пак движещите се механизми!

3. Напръскайте уплътненията със силиконовия спрей!

4. Раздвижете.

5. ...и се кефете!

<{POST_SNAPBACK}>

Аз пък си мисля че си тъпо парче, но не е нужно да го споменавам нали? ;)

Някъде да съм писал че си пръскал и/или мазал уплътненията на прозорците? Не.

И проблема с труднодвижещите се прозорци в 99% от случаите не е в металните релси, а в гумените оплътнения !!!

<{POST_SNAPBACK}>

пробвайте с глицерин и тогава ще говорим - най ефикасен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...