Jump to content
Любча

Ще караме ли по мощни коли от тази година

Recommended Posts

Колеги от тази година падна акциза дали вече автокъщите ще почнат да вкарват по мощни коли аз съм навит за сивик 1.8 вти или прелюд 2.2 но досега излизаха по 2-3 обяви на година и то на космични суми(заради акциза)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да помоля някой ако знае къде е написано да постне искам да се нарадвам на истината, а не на слухове понеже не съм песимистично настроен, от край време го чакам това да стане обаче не го намирам написано. ПЛС споделете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пада акциза, ама Гражданската и данъка се изстрелват нагоре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами поне за тази година данъка си е като миналата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те автокъщите да започнат да вкарват японски автомобили :) пък за мощноста ще говорим после...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да помоля някой ако знае къде е написано да постне искам да се нарадвам на истината, а не на слухове понеже не съм песимистично настроен, от край време го чакам това да стане обаче не го намирам написано. ПЛС споделете.

Ех колега, има тема от средата на миналата година, що я пропусна? :)

Обнародвано е още през м. юни миналата година.ЗАКОН ЗА АКЦИЗИТЕ И ДАНЪЧНИТЕ СКЛАДОВЕРаздел V.Автомобили (Отм. - ДВ, бр. 44 от от 12 Юни 2009г., в сила на 01.01.2010 г.)Чл. 18. (Отм. - ДВ, бр. 44 от 2009 г., в сила на 01.01.2010 г.)

Ето и темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, от нова година поне в кат варна вкарват яко бегачки, 2,3 бмвта мки , няколко субарута , митсубишита ево 10, и такива играчки. Надявам се все повече маниаци да си вкарват екзотики

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз дочух , щели да въведат някаква такса 10 лв киловат. дано не е вярно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

найстина не вкарават много японски автомобили това е защото се внасят само пачници който се купуват на много тънко имам познати който имат автокъщи през миналата година не видях кола внесена от тях на под 300хил км или ударена японските автомобили на запад са скъпи рядко се намират грохнали за без пари каквито търсят автоджамбазите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...