Jump to content
gena_bs

Помощ за избор на Accord 6 Gen

Recommended Posts

темата е дърта ама и аз да плюна в нея,че скоро гледах,четох и търсех инфо из нета за 6-та купе на Акорда.в крайна сметка си взех акорд купе 96-та ама няма значение.исках 3.0 на 6-та генерация и си бях намерил една евтина.обаче като се зачетох и ми настръхна косата.кутиите наистина са проблем,но само на 3.0.говоря за автоматиците.аз самият си купих автоматик на акорда 96-та,ДВГ-то е 2.2проблема с кутиите е че май слагат същата кутия на големия мотор и той я прави на трътка за 150 000км макс просто защото й идва доста силен.казвам го това,защото 4 цилиндровите мотори с автоматични трансмисии нямат никакви проблеми.ако някой има достъп до кодовете на скоростните кутии за различните двигатели ще може да потвърди дали съм прав или не,но страдат само 3.0 версиите.може да си сложиш ръчна 6 степенна кутия на 3.0 ама е от Акура ЦЛ и има един дълъг списък с части,които ти трябват за конверсията-абсурдна занимавка е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Няма регулиране във височина - междодругото, че спомена "легенда" - тъпото е че дори и стария леджънд (КА9 модела) също няма регулиране на пасажерска седалка в дълбочина, а само напред и назад - т.е. като СИВИК, като жигула, като стара, евтина бракма (без да се обиждаме, все пак и аз съм хондаджия :D , ама което си е истина - истина си е)"Към колегата ADH- Honda. Колега, моя сивик има регулиране на седалката по височина, така, че не се отнася за всички Сивици. ;) ....само уточнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...