Jump to content
darkstar

Counter Strike

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

freez time - 0.15 - това е времето преди да можете да се движете. Предназначено е за купуване на оръжие (на повечето хора не им трябва повече от една секунда) и най-вече за обсъждане на дадена тактика.

 

friendly fire 1 - едно значи че е пуснат или казано по друг начин - 1=true

 

и още едно уточнение за round time - 1.75 Тази стойност се пише в конзолата, а в същност при стартирането на играта времето за рунд е 1.45 сек ( което в същност е игровото време)

 

Специамно за ЛамераИваноФ : freez time - 0.15 е равно на 15 секунди (земна мерна единица за време, която е равна на 1/60 от минутата) :offtopic::)

 

Тея работи се знаят от повечето хакери, понеже влизат в упътването на хака. Питайте Роллин да видите че и той ги знае :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нио ми обесни вече :offtopic:

Редактирано от ДанчоuBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъп си ти! Виж какво е написал 15 секунди ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специамно за ЛамераИваноФ : freez time - 0.15 е равно на 15 секунди...

15 секунди freez time не е ли много?Или аз бъркам нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам срещу терориста !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сабираш теб и още 3ма срещу мен и тракториста и да ви пукнем :lol: !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Специамно за ЛамераИваноФ : freez time - 0.15 е равно на 15 секунди...

15 секунди freez time не е ли много?Или аз бъркам нещо.

 

ами не знам, трябва да питаш тея дето правят турнирите :lol:

 

п.п. Orlin, прав си. пише се директно 15 !!!

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малка поправка. 0.15 freezetime е 9 секунди, а не 15, също както 1.75 roundtime е 1 минута и 45 секунди !!! (даже ако не се лъжа, freeze-a се пишеше в секунди направо :lol:)

Редактирано от Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желание има - добре, хайде сега някой да направи равностойни отбори и яко HS :Pp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има място и за мен в петичките, зарибен съм !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде сте бе рейсъри !!! аиде да плей

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хората десетия си сън сънуват, ти CS искаш да ти играят !!!

Редактирано от LionHeart

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората десетия си сън сънуват, ти CS искаш да ти играят !!!

Е що?! Аз досега тва правих но в сървър, в който има хора! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O, camper, camper ........ ;) ;) тоя ма разби ;) Паднах от смях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 8:30 съм вътре който има желание да заповяда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стягайте се, не съм играл почти от месец и сега ви е шанса докат захапя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

несериозна работа..кво да играем 4 човека на д2...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стягайте се, не съм играл почти от месец и сега ви е шанса докат захапя :lol:

ХА ХА ХА . . .На тебе не ти трчбва много да загрееш;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси... всички избягаха.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомнете ми да не играя повече 1/1 вс Роллин! :lol: П.П. Мноу малко желаещи бе?! :lol: Ето ви един сървър, в който става добра борба - там някои единични индивиди от нашия форум ще могат да си начешат крастата, като няма никой в този! Аз вися там доста често! :lol: 77.70.82.79:27027 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШШШ пичове даите акал как да си сменя цд кея на контрата че като вкарам сървара и пише инвалид кий

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един Убавец със Hack.. Nick: asiuf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка поправка. 0.15 freezetime е 9 секунди, а не 15...

И 9 секунди да са,не са ли много?Какво толкова се прави през това време?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чисто е бе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

rollin, "PRO"-то darkstar вече и мен ме банна. ;) ;) Само дето не знае че съм не БТК и ме боли фара .... ;) (нови ИП-та дал супер любо) :D :D

 

darkstar , трябваше да си пуснеш да записваш демо. После го гледай, че току виж са понаучил да играеш :D :D (все пак да не си чак такъв ламер). 100 пъти ви казах да играете с мишката , а не със стрелките ;) ;)

 

Момчето си повярва като се лигавих няколко игри на eco (пояснение за него: eco значи че не си купуваш нищо) ама после взе да му кънти главата :D :D

 

Пък ламера Алекс , не знам защо си въобразява разни работи. Взема да пусна един сървар на моя комп да го упукам 1:1 :P :P С тая куца мишка де си тръгнал ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ламера Алекс , не знам защо си въобразява разни работи. Взема да пусна един сървар на моя комп да го упукам 1:1 ;) ;) С тая куца мишка де си тръгнал ;)

Ми айде ,откога те чакам !!Да се престрашиш ,да ти спукам лоджитека!! =) =)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пак ли се почна с бановете :D . Аз си направих следния извод:Който е по-добър от админите яде бан и то повечето пъти дарка Банва ;) . Нищо лично дарк ;) Аз до такъв извод стигнах ;) Извинявай ако греша ;)Мен не ме банват направете си извода какво съм ламе ;)

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rollin, "PRO"-то darkstar вече и мен ме банна. :D :D Само дето не знае че съм не БТК и ме боли фара .... :P (нови ИП-та дал супер любо) :D :D

 

darkstar , трябваше да си пуснеш да записваш демо. После го гледай, че току виж са понаучил да играеш :D :D (все пак да не си чак такъв ламер). 100 пъти ви казах да играете с мишката , а не със стрелките :) :)

 

Момчето си повярва като се лигавих няколко игри на eco (пояснение за него: eco значи че не си купуваш нищо) ама после взе да му кънти главата :D :D

 

Пък ламера Алекс , не знам защо си въобразява разни работи. Взема да пусна един сървар на моя комп да го упукам 1:1 :P :P С тая куца мишка де си тръгнал :D

като играеш с хак ше те БАН-ва я :P:D

Така ли не разбраха кои сме редовни от форума и не употребяваме нищо друго като екстри освен ракия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка поправка. 0.15 freezetime е 9 секунди, а не 15...

И 9 секунди да са,не са ли много?Какво толкова се прави през това време?
Лаф, мохабет, единия вика "Тактика JR6x4Flash+2HG", което си означава - Ръж на ярд с 4 флашки и 2 гранати :), ей такива работи сигурно, ааа и оръжия си разменят, един купува, друг го пълни ... :) така го мисля аз :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха , teror1sta : като мълчиш изглеждаш по умен , нищо лично :) но може пак да влезнеш и да те гледа някой друг , ще каже същото ... Гледам го на спектатор ходат му 2-ма на walk единият му излиза той го увива , и във същото време другиа влиза във тунела на лалк , леко се върна назад и го дебнеше , от каде знаеше че от там излиза като ти ходи на walk :P може и да греша , може да си като Майте да предсказваш кой от каде идва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха така ли е бе Теро ? Бате кажи ще се науча ли до 2012г. да играя CS или да не се занимавам :) Иначе теро си играе по принцип следил съм го този ПРО и добре цъка ама ми се струва ,че една игра е с хак друга без , в една е голям спец. в друга rollin го бие по главата с ножа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:) и да мълча пак си изглеждам глупаФ ;)

 

Ами нямам нищо против да ме гледа някой друг, стига да не е лайк като теб :P ти ко очакваш да седя и да гледам в една точка без да се оглеждам ? Или като убия единия някъде и другия не е при него е МНОГО трудно да се сетя че най-вероятно ме гърби :P:D Ама то по това се различават хората дето горе долу могат да играят и тези дето грам не могат ;)

Ако искаш ще ти дам един сървар влез играй там и като станеш първи на някой мап ела ми се обади да си изтрия ЦС-с от компа . През това време мога да вляза и аз да видим да ли някой ще се усъмни че съм хак :D

Няма да споря за глупости с някой дето не знае че М16 има и с оптика ..... камо ли друго :D

 

rollin, аз употребявам минерална вода :)

 

activity, ведниж ми се играе, веднъж ми се губи време само. И като някой вземе да си вярва му чупя каската да се осъзнае малко . както правя с Алекс :P :P И аз съм далеч от ПРО .... просто не съм чак такъв ламер.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя пък М16 , абе на теб с патлака ще ти играя и ще те права да умиргаш , иначе е това е истинската пуцалка Famas

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:):P :P А чакай че има и друго ..... Факела ми вика (по скайп): - "Ти ли играеш в сървъра? " :) - Викам - "Не" (нещо друго правих, не помня). - Ами има някой дето играе с твоя ник .. Влизам аз и гледам някакъв ламер АК*Терориста с погромен стат 3/11 и го къртят като за последно. :D :D Викам "Кой си бе ламер" .... ония нищо .... Така че него Роллин-а може и да го бие и с чехлата :P Ако не ти се вярва Роллин и Факела бяха свидетели като влязоха двама тероряги :P;) пък ти с палатката може да ме биеш (общо взето и с всичко останало) само ако е тоя ламер влязъл с моя ник или съм afk ;) До 2012 няма да стане. Не се занимавай :D Когато неможе човек да осъзнае елементарни работи от една игра или каквото и да е било никога няма да се научи. И тая "пуцалка" е само за ламери дето се надяват да уцелят някой на "тройна", защото с друг wep не могат. Или да го уцелят ще му направят 3 дмг ;) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е тва м16 с оптика бе теро?Аз си принзавм че съм ламуга и те питам да ми обесниш, че не знам.Мерси предварително :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше двама AK*teror1sta ,НО като влезна ИСТИНСКИЯ си пролича кой кой е айде със здраве :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е тва м16 с оптика бе теро?Аз си принзавм че съм ламуга и те питам да ми обесниш, че не знам.Мерси предварително ;)

Аз понеже съм хакер от много години насам и заради това го знам. Едно време кога слагах още първите хакове на цс версия 0.3, 0.7 (за 0.7 май вече не е с оптика) ... та там М16 е с оптика. Ама повечето про-та даже не са чували че има такива версии ;)

 

fakel4e, викаш хака се познава от километри :rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега имаше един хакер , деба неговата мама, да го туря на кака му !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...