Jump to content
darkstar

Counter Strike

Recommended Posts

мен ме съмняват Александър и maigadi също така и терориста от време на време но за него се колебая много или му връзва много или си играе , някой пат им излиза на стрелба и така :lol: btw : ако искате тая вечер влезнете всичките и ще видим кой е хакера и кой е за наказание :D

Редактирано от darkstar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терориста - 100 % ; Александър - 70/75 %(пуска/спира) , тва е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D :D И аз ще го приема на майтап, защото иначе ще се обидя :lol: Тая вечер да скачаме всички вътре. Снощи кога сте пукали? Аз като бях (към 9:30) бяхме 4-6 човека. п.п. Който смята че съм хак , правим 1 вс 1 в зала. Приемам всякакви басове, като миене на колата на победителя и други такива забавни (не с цел печалба) ;) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи да ти докарвам мойта ,че е вече мръсничка ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уууууу ;) Влизай тая вечер да видим :P

 

Май забравихме още един хакер ;) Нещо мина покрай капките, а именно rollin :P:D :D Купи ли си нова клавиатура ?? :)

 

п.п. kytila, не ме карай да играя сериозно че утре освен мишка и монитор ще трябва да си купиш :P :P :P Обещавам да ти дам да ме застреляш 1 път у каската :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и сега внимавайте "КОСТЕНУРКАТА" да не ви надживее всичките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за клавиатура ама аз вчера си купих нова мишка :):D .Теро-ша ти прая HS тая вечер ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахах 9:30 се чакаме във сервер-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GREEN FIGHTERS(79.100.110.92)--> хак :D:);)

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GREEN FIGHTERS Хакерче насрано! Мисля ,че е време да направите още някой админ! Например Терориста,защото почти всяка вечер влиза!ПП:надявам се да нямаш нищо против Теро ;) .Господа админи обмислете го :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте мишка.. гледах едни геймърски за по 50лв и нагоре ... ама ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на това мнение :);) Преди бях се навил за Лоджи тек MX 300 ili MX 1000. Ама са по над 100 кинта и навремето като цъках нямах възможност(пари) да си купя, а сега не ми трябва вече. Играя само за губене на време :D Ламер, влизай да ти накъртим каската и да те заколя 5-6 пъти :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера си зех ето такава-->Logitech VX Nano Cordless Laser Mouse.Мноо як плъх :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такава http://www.shopmania.bg/shopping~online-kl...~p-1444866.html и ми върши работа за кво да давам 100 лева като мога за 20 да си взема нещо което ми върши работа и да се напия с останалите 80 :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега бях вътре и никой не играе ,някви пак ми казаха че съм с хак ,вече ми е ежедневие..А и аз съм с един Лоджитек за 20лв и вървеше хайванчето ,докато не му захапах лявото копче от яд преди една седмица и сега не работят и двете .. работят ама немога да задържам ,само мога да кликам. :D:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно играя за кеф и някой ламуга доста ми разваля настроението като почне да ме КИКВА . Та въпросните прота дето явно си мислят че могат да играят (и се взимат на сериозно, което е най-веселата част) специално за тях мога да направя изключение и да играем на пари. Казвате хубава цифра да си заслужава да се разходя, сядаме в някоя зала по ваш избор и пак си мислете, че съм хак като ви дъня главите през стените :D

 

Айде пийс, повече няма да ви притеснявам с моя хак :);):D приятна игра.

 

п.п. Излишни приказки няма нужда да пишете освен град и сума.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз още не съм си взел клавиатура иначе щях да ви сипя :)

Що се отнася за мишките.... вече съм с втора такава, че първата срещна стената доста пъти и единия беше фатален

http://www.techtastic.ca/reviews6/x7.html

http://www.multirama.bg/product/2550/mishk...-laser-usb.html

Публикувано изображение

Може и по евтина да я намерите, просто тоя линк беше първия дето ми попадна

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заблуждавате се колеги :) е това е най доброто и е само 10-на лв.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с подобна и вече 3 год. вярна служба. Ама незадоволява болни мозъци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте ИП и аз да флизам еееее лудаци :)

213.231.141.103:27016 ето колегаПП:Незнам как не си видял на самото име на темата си го пише :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охоооо идвам ! Ника ми е sNL* включвам се и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях аз ама много страници имаше насам викам може да са го сменили да попитам пак ;) А името какво е на сървара ,че имам много във фаворитес неможах да разбера кой от сичките е :) иииии кога ще се съберем повечко да цъкаме :D

Редактирано от Lakomnik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги влизайте да разцъкваме , днес свърших по рано работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак хакери... Винаги като вляза и има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спореде мен стана доста добра игра :stretcher:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не приключихте?Аз имах малко работа и вече съм хайляк да поиграя :stretcher:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен стана доста добра игра :stretcher:

:confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ny-Ny e aimако има админи на линия да заповядат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има толкова защити - ботове и още куп щуротии из нета, необходими за защитата на един сървър от долни измети(с какъвто е пълен тоз ), но явно на никой не му се занимава да се порови из нета и да удари секирата. Само с админи не става, повярвайте :stretcher:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой сега аз ще вляза малко да разцъкам :stretcher:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има толкова защити - ботове и още куп щуротии из нета, необходими за защитата на един сървър от долни измети(с какъвто е пълен тоз ), но явно на никой не му се занимава да се порови из нета и да удари секирата. Само с админи не става, повярвайте :stretcher:

колега ако тези защити бяха ефикасни щеще да ги има по всички сървари,излезе ли нова защита излиза съответно и нов хак който да не бъде засичан и така нататък както е и с компютърните вируси ... единствения начин е всички да си купите оригинален цс и да си цъкате в стййм сървари и пак няма гаранция :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се сложи парола на сървъра и да я знаят само тези който трябва и ПАК не е гаранция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се сложи парола на сървъра и да я знаят само тези който трябва и ПАК не е гаранция :)

защо да не е гаранция :) би трябвало да става ,като се има в предвид че едва ли за задобря ли толкова че да влизат там кадето има парола :P .Трябва повече хора да се сабираме в този сървър :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че на мен за какво ми сервър с парола дето само ще я знаят 10-12 човека :) да влизат всички има наказание за хакери , нали трябва и да се ядосвате когато има хакери :) относно защитите на сърверите няма такива който да нямат пробив , щом в мания влизат хакери дето е най големия сервер , едва ли ще може да го направиш на един обикновен сървър, за сметка на това ако по цял ден има няколко админа който влизат в различни часове , няма да има никакви хакери :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е админа сега ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...