Jump to content
Restless

Един добър отзив за Bktuning.net :)

Recommended Posts

http://forums.hondabg.com/index.php?act=an...;f=29&id=20Минах, човека ми смени ксеноновите крушки (едната изгоря, другата я проверихме и видимо беше "тръгнала").После и габаритчета сложихме Имат доста ксенони, избор на температура, а за нашите Хонди и доста избор на джаджи, километражи, фарове... а и мястото е сгодно има къде да се спреПрепоръчвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз слагах ксенон там и съм доволен освен от продукта,а и от обслужването :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби е пич, и моите ксенони съм от там, и ми ги монтира. Препоръчвам го ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма :D точен е от всякъде ;) само дето напоследък го е хванала липсата по сбирките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък ми беше обещал едни фарове и не ми ги даде :)п.п. ебавам се... Боби брейкъра е пич :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам доста напазарувани неща от него, няма проблеми.Доволен съм :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ксенончето ми е от него и съм много доволен :angry: точен пич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажете как да го намеря и аз този пич,да си сложа един ксенон :huh: и каква е цената за попставянето,знаете ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я се загледай по внимателно в заглавието на темата... там може да има нещо което да ти подскаже къде да го намериш :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лош човек,беше ми дал за 20лв. вътрешния стоп за Сивик хеч 5-та с уговорката да му го платя на следващата месечна среща!Като се видяхме ми взе 10лв. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден и аз се сдобих с ксенон и съм много доволна !!! най-накрая и аз прогледнах :lol: Благодаря на Боби за помощта :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голям е пич,днес и аз си купих ксенонче от него,ударихме му един лаф,че и отстъпка ми направи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В цената на ксенона влиза ли монтажа?Фаровете които продава за англичанка след 96-та дали са читави, или е по-добре от другаде да се вземат и ако знаете колко е нормалната им цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите рингове на километража са от него говорихме по тел. дори и до чужбина праща :drunk: точен е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах впечатлен от разнообразието в сайта, както и това че ксеноните H4 не са толкова скъпи, но така и не пише дали цената е с монтажа или без?И още нещо...стават ли ксеноните за английския сивик като моя? Защото на няколко места прочетох че без лупи нямало смисъл, светлината се разсейвала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах впечатлен от разнообразието в сайта, както и това че ксеноните H4 не са толкова скъпи, но така и не пише дали цената е с монтажа или без?И още нещо...стават ли ксеноните за английския сивик като моя? Защото на няколко места прочетох че без лупи нямало смисъл, светлината се разсейвала.

Цената на сайта доколкото знам е без монтаж. Ксеноните стават за всякакви фарове, но - да, разсейва се светлината. Теб това няма да те бърка, но каращите срещу теб ще ги бърка. Потърси в полезни технически има тема за ксенона - много неща ще ти станат ясни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз поствам позитивно мнение за Боби, пич е, точен е и стоката му е добра и конкурентна за ценовия си клас :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно 6 и от мен.екстра фарчета ми прати човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Тамън се връщам от него.Много голям пич е Боби да знаете няма да збъркате ако отидете при него.6+ от мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стара е темата, но нека и аз да ги похваля момчетата, взех си стопове, никакви грижи, всичко е точно,без закъснения, точния продукт, препоръчвам ги! А и е добре коректните търговци да се знаят, че не са много.....

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...